320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul ka kõik roheline, jinxisin ära lihtsalt. pole tänu väärt!

    Kommentaar


      Pot stockiga on alati roheline.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Viimane aeg veel Wishi odavalt ahmida enne tulemusi

        Kommentaar


          Watching my tech stocks rally 5-10% after dropping 30-50% the past two weeks

          Kommentaar


            veidi selline vibes on munandites, et see selline vaikus enne tormi ja tuleb laksuks valmis seada. kuidas teil ka

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              veidi selline vibes on munandites, et see selline vaikus enne tormi ja tuleb laksuks valmis seada. kuidas teil ka
              Mida pead vaikuse all silmas?

              Kommentaar


                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                Mida pead vaikuse all silmas?
                mõtlesin rohkem seda ilusat päikesepaistet jah. noh et vaata kui oled merel, väiksed lained ja tormine ja siis läheb ilusamaks ja mõtled, et kõik hästi, aga tegelt läheb veel hullemaks. noh nagu ühes filmis, mis mulle meelde ei tule. mitu inimest suri ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  veidi selline vibes on munandites, et see selline vaikus enne tormi ja tuleb laksuks valmis seada. kuidas teil ka

                  Rahatrükk päästab. Eesti mastaabis on sügisel tulemas pensioniraha. Mul tunne suht ok.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                    Rahatrükk päästab. Eesti mastaabis on sügisel tulemas pensioniraha. Mul tunne suht ok.
                    Rahatrükk on tore asi
                    Lisatud failid
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Rahatrüki eesmärk kinda ongi (inflatsioonilist) majanduskasvu tekitada. Turgude mõttes muidugi tasub meeles pidada, et Jaapan tegi QE pulli juba 80ndate teises pooles.

                      Nikkei 225 (2013 tuli sarnaselt teistele keskpankadele uus raund):

                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Selle USA turul toimunud sell-offi valguses on selge, et tasub hoida alati mingit summat varuks juhtudeks, kui sellised sell-offid peaksid tekkima. Need, kes ostsid 5. märtsil põhjast, on praegu juba kunnid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Selle USA turul toimunud sell-offi valguses on selge, et tasub hoida alati mingit summat varuks juhtudeks, kui sellised sell-offid peaksid tekkima. Need, kes ostsid 5. märtsil põhjast, on praegu juba kunnid.
                          noh selline ajastuse värk. ma hakkasin alla poole liikudes ühte asja ostma. päris põhjas nt sõbraga arutasime, ta ostis, ma mõtlesin veel oodata ja juba oligi hetk läinud

                          eile oli hea päev. portfell +10%

                          Kommentaar


                            Muski sõnad ja teod ei käi käsikäes. Tesla Tells California DMV that FSD Is Not Capable of Autonomous Driving. Lisa mida nad müüvad inimestele 10k eest.

                            https://www.caranddriver.com/news/a3...-self-driving/

                            Kommentaar


                              Futuurid on punased ja nii on ka kohe pre-market punane.

                              Kommentaar


                                Pre-market on vahel väga petlik. Juba kogub ka ennast vaikselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X