320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    narkomaanid

    pange parem Aston Villa võidule täna kui J Grealish mängib!

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      narkomaanid

      pange parem Aston Villa võidule täna kui J Grealish mängib!
      Kui tuleb uudis välja, et mängib, siis lööb koefitsendi alla nagunii.

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Kui tuleb uudis välja, et mängib, siis lööb koefitsendi alla nagunii.
        No aga praegu on hea siis ju panna, buy low!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No aga praegu on hea siis ju panna, buy low!
          Buy the dip, sell the rip!

          Kommentaar


            see nädal pritsis küll niimoodi peale, et nii täitsa võiks!

            kaala, top 3 lotopiletit palun järgmiseks nädalaks, thx ette.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              see nädal pritsis küll niimoodi peale, et nii täitsa võiks!

              kaala, top 3 lotopiletit palun järgmiseks nädalaks, thx ette.
              a sulle viimaseid ei sobinud ju . Ega tol hetkel polnud selliseid häid variante ka, mis paugust 3x teeks. Ja tegelikult need, mida maininud olen, on läinud hästi. ka GSAT käis korra 1,2 pealt 3 peal ära peagi pärast seda kui mainisin.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                a sulle viimaseid ei sobinud ju . Ega tol hetkel polnud selliseid häid variante ka, mis paugust 3x teeks. Ja tegelikult need, mida maininud olen, on läinud hästi. ka GSAT käis korra 1,2 pealt 3 peal ära peagi pärast seda kui mainisin.
                ma tegin vea, et küsisin 5 ja ei viitsinud siis vaadata. kolmega lihtsam.

                Kommentaar


                  krt... mul on räige mentaalne blokk sellega, et ostsin ühte stocki madalalt, ootused ja lootused suured... tulid head uudised ka, kõik hästi. stock nädalaga 40% up. Nüüd mõtlen ja tean, et peaks juurde laadima, aga mentaalselt ei suuda vajutada. tinglikult kui ma olemasolevat kogust hoian ja olen bullish, siis mis see reasoning on, et mitte osta juurde? portfelli allokatsiooniteooriatest jumala pohhui, seega see langeb ka ära.

                  et ega muud ei olegi, tänan tähelepanu eest, loodan, et leian munad läbi kirjutamise ülesse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    krt... mul on räige mentaalne blokk sellega, et ostsin ühte stocki madalalt, ootused ja lootused suured... tulid head uudised ka, kõik hästi. stock nädalaga 40% up. Nüüd mõtlen ja tean, et peaks juurde laadima, aga mentaalselt ei suuda vajutada. tinglikult kui ma olemasolevat kogust hoian ja olen bullish, siis mis see reasoning on, et mitte osta juurde? portfelli allokatsiooniteooriatest jumala pohhui, seega see langeb ka ära.

                    et ega muud ei olegi, tänan tähelepanu eest, loodan, et leian munad läbi kirjutamise ülesse.
                    juutuubi pöhiguru Meetkevin ei laadind samal pöhjusel Teslat juurde, you`re not alone. et ilusat numbrit järgida ja möelda, kui köva diili tegid
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      USA turul tõotab hea nädal tulevat. 1.9triljonit dollarit stimuleeritud raha on nüüd inimesteni jõudnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        USA turul tõotab hea nädal tulevat. 1.9triljonit dollarit stimuleeritud raha on nüüd inimesteni jõudnud.
                        ja boonusena algab päev 1h varem nüüd paar nädalat!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          kaala, top 3 lotopiletit palun järgmiseks nädalaks, thx ette.
                          tõstan seda teemat ettepoole

                          head,

                          Kommentaar


                            elu ikka selles osas pakub sürpriise, et sipled kuskil pennystockides ülesse-alla, küsid kaalalt head nõu ja siis nüüdseks 100+ jardine volkswagen boomib nagu Hiina EV SPAC steroididel.

                            õnneks osa sõitu on saanud kaasa sõidetud.

                            Kommentaar


                              Kuu algusest olen lükanud eri päevadel:
                              Tallink 130 eurot (sel hetkel, kui ta piirangute algul korra marumadalal käis)
                              iShares Digitalisation UCITS ETF 215 eurot (see läheb mul regulaarselt igal kolmapäeval)
                              Tallinna Sadam 181 eurot (igakuine püsilisandus)
                              Siauliu Bankas 170 eurot (vaikselt kerkib)
                              LHV Group 100 eurot (ettevõte paisub nagu pärmi peal, nende majast on sisuliselt selle aasta algusest kaks korrust juurde võetud, kuna töötajaid pole enam kuhugi panna)

                              Kõik on rohelises, mitte palju, kuid kogu novembrist kogunema hakanud LHV investeerimiskonto näitab kasumit kokku 400 eurot.

                              eToros panin kuu alguses 50 dollarit BitCoini, siis 80 peal müüsin ja FB peale, nüüd on mingi 88 kokku.

                              Rikkaks ei saa, aga, noh, ära ka pole miskit kadunud.

                              Kommentaar


                                lahe portfell v.a Tallink.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X