320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    lahe portfell v.a Tallink.
    No ma tahan uskuda, et meil on ka miski "nii suur, et ei saa põruda" ettevõte ja praegune olukord möödub ja siis sõidavad laevad nagu hõbenooled edasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No ma tahan uskuda, et meil on ka miski "nii suur, et ei saa põruda" ettevõte ja praegune olukord möödub ja siis sõidavad laevad nagu hõbenooled edasi.
      seda küll. nad lihtsalt noh... scammy vibes ja mitte ainult vibes, eksole. Eesti "too big to fail" teesi kasutades pardal olemine muidugi makes sense.

      Kommentaar


        Ei kao see Tallink kuskile, see on selge. Kui see jama kunagi läbi saab, hakkab longerojaht täie hooga jälle peale. Pluss riik ise ei lase Tallinkil põhja minna.

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          Ei kao see Tallink kuskile, see on selge. Kui see jama kunagi läbi saab, hakkab longerojaht täie hooga jälle peale. Pluss riik ise ei lase Tallinkil põhja minna.
          No kui riik samas laenu annab, siis konverteeritakse see ilmselt osalusse ehk aktsiatesse. Et siis reaalselt mu osalus väheneb ja väärtus ka. Ei?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            tõstan seda teemat ettepoole

            head,
            Hoia raha homseks, öhtul Powelli köne jälle
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Hoia raha homseks, öhtul Powelli köne jälle
              hoian homseks, aga mille jaoks?

              Mis kell J-Pow laivi lendab?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No kui riik samas laenu annab, siis konverteeritakse see ilmselt osalusse ehk aktsiatesse. Et siis reaalselt mu osalus väheneb ja väärtus ka. Ei?
                Miks tuleks see aktsiatesse konverteerida? Mingeid lisaaktsiad ju minu teada emiteeritud ei ole. Kui mingit lisaemissiooni ei toimu, siis supp lahjemaks ei lähe.

                Kommentaar


                  Ei peagi olema midagi emiteeritud. Aktsiad loodaks siis, kui conversion clause rakendub.

                  Aga antud juhul mingit konverteerimisvõimalust ei olnud minu mäletamist mööda teemaks. Laevad läksid pandiks ja kui midagi viltu läheb, siis pannakse need võla katteks müüki.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Einoh, siis toimuks ikkagi ju aktsiakapitali suurendamine. Ja seljuhul poleks enam tegemist laenuga. Ilmselt on Tallinkil piisavalt vara, millega laene tagada.

                    Ma veidi mõtlesin muud, no sisuliselt on kohustuse ehk laenu konverteerimine kapitaliks võimalik küll, aga siis peaks ikkagi midagi väga pekki minema. Enne ilmselt pikendatakse laenu tähtaega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      No ma tahan uskuda, et meil on ka miski "nii suur, et ei saa põruda"
                      Minu meelest Eestis ei klassifitseeru ükski firma selle alla. Uskuda loomulikult võid. Tallink on veider asi.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Tallink pole küll finantsasutus aga on maailma üks suuremaid tax-free-kaubamajasid ja tööandja 7000+ inimesele - seega ilmselt tõesti õigustatud ootus/usk, et "too big to fail". See muidugi on pelgalt minu arvamus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Minu meelest Eestis ei klassifitseeru ükski firma selle alla. Uskuda loomulikult võid. Tallink on veider asi.
                          Huvitav, mida Kilk sellest arvab?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Homme siis töenäoliselt turg punane, õhtul 7st Powelli köne
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Homme siis töenäoliselt turg punane, õhtul 7st Powelli köne
                              praegu kõne käib ju, millest räägid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                praegu kõne käib ju, millest räägid.
                                Thu
                                3/18
                                11:55 a.m. - Speech--Chair Jerome H. Powell

                                The Federal Reserve Board of Governors in Washington DC.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X