320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Thu
    3/18
    11:55 a.m. - Speech--Chair Jerome H. Powell

    https://www.federalreserve.gov/newsevents.htm
    davai. praegu only good vibes. volkswagen

    Kommentaar


      Huvitav oli kuulata Turingi auhinna võitnud Silvio Micali arvamust blockchainist, erinevatest krüptodest ja tema enda loodud Algorandi tagamaid. Algo on detsentraliseeritud matemaatiliselt huvitava lahendusega, kuid ei tea kas see on piisav tõmme, et inimesed sinna sellepärast investeerima hakkaksid? Ma proovisin ise elus esimest korda investeerida mõni nädal tagasi, aga vist Norra aadressilt ei saa paljudes teenusepakkujates kontot avada. Vähemalt nendes mille valikus minu soovitud (Algo, NANO, IOTA) krüptod olid. Kindlasti on mingi workaround sellele..

      Kommentaar


        Kraken sobib?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          oot Norras ei saa lihtsalt binance kontot avada? sick if true.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            oot Norras ei saa lihtsalt binance kontot avada? sick if true.
            Selvfølgelig, et saab. Binance, Kraken, Poloniex jne.
            Mingid random, no-name saitidega võib küll probleem tekkida.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Kontot saab suht alati teha. Teinekord lihtsalt mõned krüpsised pole igale regioonile saada... üldjuhul on see meeriklaste mure.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Selvfølgelig, et saab. Binance, Kraken, Poloniex jne.
                Mingid random, no-name saitidega võib küll probleem tekkida.
                Ma proovisin mingi 5x Huobis enda kontot verifitseerida ja andsin lõpuks alla. Nüüd mingitel hiinlastel on vähemalt kõik mu dokumendid olemas. Binance ei pakkunud neid münte mida tahtsin..

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Ma proovisin mingi 5x Huobis enda kontot verifitseerida ja andsin lõpuks alla. Nüüd mingitel hiinlastel on vähemalt kõik mu dokumendid olemas. Binance ei pakkunud neid münte mida tahtsin..
                  ALGO olemas binance vähemalt. Seepärast küsisin.

                  Kommentaar


                    kaala oled sa siin?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      kaala oled sa siin?
                      Ikka. Öiseid investeerimissoovitusi pühapäevaks ma ei teagi praegu
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Ikka. Öiseid investeerimissoovitusi pühapäevaks ma ei teagi praegu
                        magasin juba kui reageerisid. tahtsin teada, mis vaibsi täna turult ootame.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          magasin juba kui reageerisid. tahtsin teada, mis vaibsi täna turult ootame.
                          Terve see nädal on perses - Powell räägib iga päev pmst
                          Lisatud failid
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Terve see nädal on perses - Powell räägib iga päev pmst
                            Kes iganes see Pauell on, aga las räägib edasi. Mul eile-täna head päevad olnud.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kes iganes see Pauell on, aga las räägib edasi. Mul eile-täna head päevad olnud.
                              J-Pow!

                              Kommentaar


                                tea, kas see investeerimise alla läheb, aga kuna tegu kinnisvaraga, siis...

                                Eestis on kümneid tuhandeid lotovõitjaid. Ei, ma ei mõtle neid, kes Bingo või Viking lotoga võidavad, vaid inimesi, kellele on kinnisvara tagastatud. Piisab ainult, kui su vanavanemad olid EW ajal piisavalt ettevõtlikud ning sa tõmbasid oma võidu seoses sellega, et sündisid nende järeltulijana. Olen kõrvalt näinud väga palju inimesi (enamasti pensionärid), kes ei pea oma elu pärast muretsema ning elavad tagastatud maade müügist - mõned õnneseened, kel õnn omada rendiväärtusega kinnisvara, ei pea isegi müüma, et stabiilne cashflow tagada.

                                Huvitav on see, et siin ei ole mingit pistmist ettevõtlikkusega, taiplikkusega, töökusega - täislambad said ka tagastatud vara omanikuks. Seetõttu pole ka midagi imestada, kui vahel tulevad uudised, kus vanemal proual pätid tõmbasid 137 000 eurot ära, teisel tehti 50k külma. Puudub oskus süllekukkunud rahaga ümber käia ning kui lisada sellele veel ahnus, ongi õnnetus käes. Muidugi ei ole see alati reegel, paljud õpivad rahakäitlemist.

                                Õnneks läheb ka omakorda nende pensionäride järeltulijatel, kes pärivad vanurite vara - eeldusel, et vanurid pole kõik hakkama pannud. Seetõttu on ka järgnev generatsioon pisut õnnistatud.
                                Aga olgem ausad, inimestel, kes erastamise ajal olid liiga noored või polnud veel sündinud, ei ole seda lendstarti, mis vanematel inimestel. Tuleb ise end üles töötada või siis loota, et pärimisega midagi kukub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X