320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuidas täna siis kah? Põleb jah? Bitcoin 4ever?
    suht break even grind see nädal olnud, ka täna.

    Kommentaar


      Õnnestus ATOS avanedes 3.04ga tagasi osta. Hetkel olen rahul. Tänane üldine punane turg ja ilmselt sellest tingitud kerge paanikamüük andis võimaluse aktsiad üsna põhjast tagasi osta. Hoian.

      Kommentaar


        täna oli hea päev ja portfellike +5% koondina. Mõnes üksikstockis on dipide ostmisega aetud osa juba 10k ühinenud osariikide ameerika dollari peale. yacht or foodstamps for me vms.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          yacht or foodstamps for me vms.
          Öige! Mtea mis riske sa poissmehega veel vötnud oleksid, aga adrekat oleks kindlasti saanud
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Muideks, eile oli USA börsil esimene kauplemispäev ka Oatlyl (OTLY). Märkida sai aktsiat hinnaga 17 dollarit. Eile lendas päris korralikult ja ka tänane pre-market on üsna aktiivne. Igatahes huvitav näha, kuidas Rootsi kompaniil USA börsil minema hakkab. Tooted on ka Eesti poodides saadavad ning ilmselt nende toodete populaarsus ajas aina kasvab. Long time investina tundub päris huvitav valik.

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Muideks, eile oli USA börsil esimene kauplemispäev ka Oatlyl (OTLY). Märkida sai aktsiat hinnaga 17 dollarit. Eile lendas päris korralikult ja ka tänane pre-market on üsna aktiivne. Igatahes huvitav näha, kuidas Rootsi kompaniil USA börsil minema hakkab. Tooted on ka Eesti poodides saadavad ning ilmselt nende toodete populaarsus ajas aina kasvab. Long time investina tundub päris huvitav valik.
              Korralik haibilaks. P/S 28x, brutomarginaal 30 prossa. Võrdluseks legendaarne Aasia taimepiimade tootja Vitasoy on Hong Kongi börsil P/S 4.6x ja lükkab 52,3 prossa brutomarginaali taskusse. Levels.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Mõtlesin uurida, et kuna ma ise olen investeerinud natukene mujale ning lühiajaliste aktsiatega ei ole väga kokku puutunud, siis kas on ikkagi suht tõest simulaatorit vms olemas, kus saaks kätt harjutada? Ala, et sul on mingi mänguraha peal seal 100k ja siis saad vastavalt reaalsele turule ka osta-müüa või väga tõetruud pole? Ehk on isegi läbikäinud, aga küsida võib ikka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mõtlesin uurida, et kuna ma ise olen investeerinud natukene mujale ning lühiajaliste aktsiatega ei ole väga kokku puutunud, siis kas on ikkagi suht tõest simulaatorit vms olemas, kus saaks kätt harjutada? Ala, et sul on mingi mänguraha peal seal 100k ja siis saad vastavalt reaalsele turule ka osta-müüa või väga tõetruud pole? Ehk on isegi läbikäinud, aga küsida võib ikka.
                  LHV virtuaalkonto?
                  See võimalus on muidugi ka teistel pakkujatel nagu ForexTB jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Mõtlesin uurida, et kuna ma ise olen investeerinud natukene mujale ning lühiajaliste aktsiatega ei ole väga kokku puutunud, siis kas on ikkagi suht tõest simulaatorit vms olemas, kus saaks kätt harjutada? Ala, et sul on mingi mänguraha peal seal 100k ja siis saad vastavalt reaalsele turule ka osta-müüa või väga tõetruud pole? Ehk on isegi läbikäinud, aga küsida võib ikka.
                    Admiral markets ja plus500 kasutasin ise mõned aastad tagasi.

                    Admiral marketsisse kasutaja tehes helistati ja kutsuti tasuta koolitusele ka. Oleks vaba aega olnud, siis oleks isegi läinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mõtlesin uurida, et kuna ma ise olen investeerinud natukene mujale ning lühiajaliste aktsiatega ei ole väga kokku puutunud, siis kas on ikkagi suht tõest simulaatorit vms olemas, kus saaks kätt harjutada? Ala, et sul on mingi mänguraha peal seal 100k ja siis saad vastavalt reaalsele turule ka osta-müüa või väga tõetruud pole? Ehk on isegi läbikäinud, aga küsida võib ikka.
                      Mingeid äppe on ka. Nt Virtual Stock. Tollega ilmselt kõige lihtsam, ei pea hakkama kontot tegema kuskile jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Korralik haibilaks. P/S 28x, brutomarginaal 30 prossa. Võrdluseks legendaarne Aasia taimepiimade tootja Vitasoy on Hong Kongi börsil P/S 4.6x ja lükkab 52,3 prossa brutomarginaali taskusse. Levels.
                        No vaatab jah, mkt cap on praeguse hinna juures 13.2B dollarit, mis tundub päris ulmeline sellise kompanii kohta. Revenue ka olematu sellise mkt capi juures. Aga nagu näha, siis fundamentals tundub olevat hetketurul mingi kolmanda järgu teema.

                        Kommentaar


                          Oh sa õnnistav, oh sa rõõmustav
                          püha, kallis Ignitis Grupp!
                          Ilm oli hukas, aktsia oli all,
                          ristirahvas, ristirahvas, rõõmusta!

                          Ignitise aktsia on tõusnud hetkel 21.10 peale. Siin vahepeal olime pea kõik hämmingus, et miks hind nii madal on. SWBT on vist müügi, vähemalt hetkeks, lõpetanud ja hind kahe päevaga üle euro üles liikunud ja mina esmakordselt rohelises.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                            Oh sa õnnistav, oh sa rõõmustav
                            püha, kallis Ignitis Grupp!
                            Ilm oli hukas, aktsia oli all,
                            ristirahvas, ristirahvas, rõõmusta!

                            Ignitise aktsia on tõusnud hetkel 21.10 peale. Siin vahepeal olime pea kõik hämmingus, et miks hind nii madal on. SWBT on vist müügi, vähemalt hetkeks lõpetanud, ja hind kahe päevaga üle euro üles liikunud ja mina esmakordselt rohelises.
                            Mul on ka paar päeva totaalpidu olnud!

                            Kommentaar


                              Investeerimine-see on hea. See on siis, kui tuleb nüüd tegeleda inimesed. Ma lihtsalt soovitan külastada metatrader 5 see koduleht ja tutvuda selle küsimusega, pannes punkti üle kahtlusi. Aeg ei seisa paigal, tuleb edasi liikuda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JoWee Vaata postitust
                                Investeerimine-see on hea. See on siis, kui tuleb nüüd tegeleda inimesed. Ma lihtsalt soovitan külastada metatrader 5 see koduleht ja tutvuda selle küsimusega, pannes punkti üle kahtlusi. Aeg ei seisa paigal, tuleb edasi liikuda
                                Piiks, piiks sulle ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X