320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Detsentraliseeritu olemise üle võiks muidugi diskuteerida, kuid ma arvan, et kogu poti juures see pole teema, sest siiani võrreldakse tulpidega.

    Bitcoin oma olemuselt ei peakski olema maksevahend, vaid nagu nad ütlevad - digitaalne kuld.
    Kulla transport on ka keeruline ja ajakulukas jne.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      digitaalne kuld
      Ja mis alus selleks on? Peale pimeda usu.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Ja mis alus selleks on? Peale pimeda usu.
        Üldjuhul kõik uus krüptos on ühel või teisel määral seotud bitcoiniga. Ja kuna krüpto-laviin järjest kogub hoogu, siis julgevad inimesed toda võrdlust tuua.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Üldjuhul kuidas? Mille poolest ei saaks näiteks ETH eksisteerida Bitcoinita? Julgus seda võrdlust tuua on endiselt pime usk.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Eks teiste käibevahendite puhul ole ka uskumisest pääsu - me lihtsalt ei mõtle sellest.

            Ma arvan, et ETHi puhul võib igas mõttes laulda: "Sa oled mul teine!" Lihtsalt üks oli esimene, mis erinevatel põhjustel on kasvanud.
            Ja praegu lihtsalt kasvab uus põlvkond inimesi, kes üha rohkem naerab kinnisvara, kulla ja dollari üle.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Ja praegu lihtsalt kasvab uus põlvkond inimesi, kes üha rohkem naerab kinnisvara, kulla ja dollari üle.
              Iga põlvkond on sedasi üles kasvanud. Ja ühel hetkel valusalt avastanud, et religioosne usk millessegi, millel tegelikult erilist väärtust polegi, ei ole parim investeerimisstrateegia. Aga mis seal ikka. Carry on.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Kui sa arvad, et ma püüan midagi pähe määrida, siis... carry on - ma selgitan kõigest olukorda.
                Mingiks pubekate invasiooniks samas ma antud teemat ei pea ning sellest ka minu soovitus, et väikese sutsu võib korra kuus panustada (täpselt - panustada, sest investeerimiseks ma seda hetkel ei pea).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Piinlik lugeda mõne boomeri juttu siin. Krüptovääringud ei ole kuidagi vähem tõsiseltvõetavad kui näiteks kasumid erinevatest optsioonitehingutest ilma aktsiaid kordagi omamata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                    Piinlik lugeda mõne boomeri juttu siin. Krüptovääringud ei ole kuidagi vähem tõsiseltvõetavad kui näiteks kasumid erinevatest optsioonitehingutest ilma aktsiaid kordagi omamata.
                    See on nüüd küll kehv näide. Optsioonide ainuke mõistlik kasutusvaldkond on oma positsioonide nö. “surebettimine”, muidu on tegemist puhta kasiinoga.

                    Kommentaar


                      Kuidas saada mõistliku protsendiga laenu investeerimiskorteri jaoks, kui kodulaen juba võetud? Kui lähed panka ja ütled ausalt, et oleks vaja 100k investeerimiskorteri jaoks siis pakutakse sulle 6 % laenu mitte alla 2 % nagu kodulaenu puhul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        Kuidas saada mõistliku protsendiga laenu investeerimiskorteri jaoks, kui kodulaen juba võetud? Kui lähed panka ja ütled ausalt, et oleks vaja 100k investeerimiskorteri jaoks siis pakutakse sulle 6 % laenu mitte alla 2 % nagu kodulaenu puhul.
                        Jöhkrad intressid ikka. Üle lahe oleks alla 1% ja veits üle 1%
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Jöhkrad intressid ikka. Üle lahe oleks alla 1% ja veits üle 1%
                          Oleneb, üle millise lahe.
                          Soome pangandussektor ongi täielik erand meie regioonis.
                          Ülejäänud Skandinaavia ja Baltikum on ikka teistsugused, see on parem võrdlusbaas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nurmekas
                            Võta teisest pangast ka ikka kodulaenuna, ütle, et ostad pojale elamiseks õpingute ajal.
                            Või et naine elab seal näiteks vms.
                            Samas linnas kaks korterid koduna? Nähakse läbi su plaan.

                            Kommentaar


                              Nalja teete? Piirissaar tegi juba screenid ja saatis swedi ja SEB`i kogu info, privas arutage edasi
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Nalja teete? Piirissaar tegi juba screenid ja saatis swedi ja SEB`i kogu info, privas arutage edasi
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X