320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aga muidu ma sellega nõus, et sellistel inimestel pole jalgpallis kohta.

    On see tase mis on meie noorte ja täiskasvanud jalgpallis, aga sellist asja ma tolereerida ei tahaks. Ja mitte ainult jalgpallis ja mitte ainult spordis loomulikult.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      sellest ma saan aru, et tüdruk ei taha seda nime välja öelda. esmalt pead uuesti teemat läbi elama + halvimal juhul kohtus veel tõestama ja ennast kaitsma. aga et meil tööl treener, kes 14 aastasega (kasvõi konsensuslikult) kebotab ja keegi ei köhi? see on pucis teema. aga noh, tennisest teise näitena jälle - kõik teadsid, et 2005-2007 aasta paiku üks teine ja veelgi tunnustatum treener oma alakast õpilasega, kes temast 20 a noorem (tõsi, konsensuslikult) kokku elas... ja ega näkku ei öeldud küll. tahaks loota, et täna on need teemad erinevad, aga noh, vaevalt.

      Kommentaar


        #18
        EESTI JALGPALLI LIIT
        PRESSITEADE 11.03.2021



        Eesti Jalgpalli Liit (EJL) alustas distsiplinaaruurimist seoses eile õhtul ajakirjanduse vahendusel avalikustatud informatsiooniga endise jalgpalluri ja temast mitukümmend aastat vanema treeneri vahel toimunust.



        Ühtlasi kutsub EJL üles kõiki, kellel on antud teema või analoogsete olukordade kohta informatsiooni, jagama seda EJLiga e-posti aadressil fp@jalgpall.ee. Ühendust võtnud inimeste anonüümsus ja informatsiooni konfidentsiaalsus on garanteeritud. EJL teeb koostööd sotsiaalkindlustusametiga, et vajadusel anda ühendust võtnud inimestele täiendavat professionaalset abi ja nõu.



        „Inimesi, kes julgevad neid väga tõsiselt mõjutanud rasketest olukordadest rääkida, tuleb tunnustada ja toetada ning teha kõik selleks, et neid aidata," lausus EJLi peasekretär Anne Rei.



        „Täiskasvanud inimene, eriti kui ta asub otseselt või kaudselt võimupositsioonil, peab alaealisega suhtluses mõistma vastutust nii seaduste, üldiste käitumisnormide kui ka noore inimese tuleviku ees. Mistahes moel noore inimese usalduse kuritarvitamine või tema ärakasutamine ei ole vastuvõetav," märkis Rei.



        EJL soovitab lugeda ohvri- ja lasteabi kohta veebilehtedelt https://www.palunabi.ee/ ja https://www.lasteabi.ee/, kust leiab ka informatsiooni selle kohta, kuhu mure korral pöörduda.



        EJLi pressiteenistus
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          sellest ma saan aru, et tüdruk ei taha seda nime välja öelda. esmalt pead uuesti teemat läbi elama + halvimal juhul kohtus veel tõestama ja ennast kaitsma.
          Nõus, aga samas tekib siin minu meelest see oht, et hakatakse spekuleerima ka tegelikult süütute inimeste nimedega (noh, võetakse näiteks kõik isikut karjääri jooksul juhendanud treenerid ette) ja hakatakse tegema valesid järeldusi. Kasvõi praeguse teema puhul on juba näha, et on tekkinud mingi kaja, mis asju moonutab ning igas meediaväljaandes on mingeid fakte kirjeldatud veidi erinevalt.

          Soccernetis:
          "Ta polnud minu otsene treener, vaid teise tiimi treener."
          Õhtulehes:
          "Lapsepõlves mu jalgpallitreener väärkohtles mind."
          "Ta hakkas ülikoolidesse kandideerima ja kui sai lõpuks jaatava vastuse, tundis ta end vabamalt. Oma treenerile ei rääkinud ta sellest loomulikult sõnagi."
          Delfi:
          "Ta täpsustas, et treener ei olnud tema isiklik treener, vaid juhendas üht teist treeninggruppi."
          Ehk siis kui nimi jääbki igavesest ajast igavesti saladuseks, siis on oht, et edaspidi vaadatakse absoluutselt kõiki naistejalgpalli treenereid kahtlustava pilguga ning halvemal juhul pillutakse kommentaariumitesse ka asjasse absoluutselt mittepuutuvate isikute nimesid kui potentsiaalseid süüdlasi.

          Rääkimata siis veel peamisest - et sellise teo toimepanija tuleb igasugusest noorte treenimisest võimalikult kaugel hoida.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            EESTI JALGPALLI LIIT
            PRESSITEADE 11.03.2021



            Eesti Jalgpalli Liit (EJL) alustas distsiplinaaruurimist seoses eile õhtul ajakirjanduse vahendusel avalikustatud informatsiooniga endise jalgpalluri ja temast mitukümmend aastat vanema treeneri vahel toimunust.



            Ühtlasi kutsub EJL üles kõiki, kellel on antud teema või analoogsete olukordade kohta informatsiooni, jagama seda EJLiga e-posti aadressil fp@jalgpall.ee. Ühendust võtnud inimeste anonüümsus ja informatsiooni konfidentsiaalsus on garanteeritud. EJL teeb koostööd sotsiaalkindlustusametiga, et vajadusel anda ühendust võtnud inimestele täiendavat professionaalset abi ja nõu.



            „Inimesi, kes julgevad neid väga tõsiselt mõjutanud rasketest olukordadest rääkida, tuleb tunnustada ja toetada ning teha kõik selleks, et neid aidata," lausus EJLi peasekretär Anne Rei.



            „Täiskasvanud inimene, eriti kui ta asub otseselt või kaudselt võimupositsioonil, peab alaealisega suhtluses mõistma vastutust nii seaduste, üldiste käitumisnormide kui ka noore inimese tuleviku ees. Mistahes moel noore inimese usalduse kuritarvitamine või tema ärakasutamine ei ole vastuvõetav," märkis Rei.



            EJL soovitab lugeda ohvri- ja lasteabi kohta veebilehtedelt https://www.palunabi.ee/ ja https://www.lasteabi.ee/, kust leiab ka informatsiooni selle kohta, kuhu mure korral pöörduda.



            EJLi pressiteenistus
            www.jalgpall.ee
            EJL on võtnud juhtumi suhtes vastu konkreetse ja ainuvõimaliku otsuse.
            Kebabi sugustel peaks nüüd olema mokk maas !
            299195

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas INCE Vaata postitust
              EJL on võtnud juhtumi suhtes vastu konkreetse ja ainuvõimaliku otsuse.
              Kebabi sugustel peaks nüüd olema mokk maas !
              mis krdi otsuse ta vastu võtnud? siin pool foorumit tundub olevat teadnud sellest juhtumist ja inimesest, aga nüüd kui sitt ventikas, ollakse jubedad seisukohavõtjad?

              või ma ei taba siin mingit peenet irooniat?

              Kommentaar


                #22
                Jah, mingi PR disasteri vaimus hakati surve tõttu tegelema

                Tõeline aplaus
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Seda nime ka ju päris paljud teavad, aga avalikkus või selline küll mitte.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    mis krdi otsuse ta vastu võtnud? siin pool foorumit tundub olevat teadnud sellest juhtumist ja inimesest, aga nüüd kui sitt ventikas, ollakse jubedad seisukohavõtjad?
                    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                    Seda nime ka ju päris paljud teavad, aga avalikkus või selline küll mitte.
                    Üks asi on teada, mis nimesid mingite lugude taga seostatakse. Teine asi on lugu ennast päriselt teada.

                    Mina ei tea ei lugu A ega lugu B, kuid olen kuulnud, missuguseid nimesid nende lugudega seostatakse. See pole minu arvates piisav, et mina peaks avalikult rääkima, kes mida tegi. Küll aga inimesed, kes asjadega konkreetselt seotud on ja teavad asju lähemalt, peaksid oma suu avama.

                    Sellistel inimestel pole noortetöös kohta.

                    Ja sellega olen samuti nõus, et kui juba pool foorumit on midagi kuulnud, siis olnuks EJLil ammu aeg asi selgeks teha ja probleemsed isikud jalgpallist kõrvaldada.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Üks asi on teada, mis nimesid mingite lugude taga seostatakse. Teine asi on lugu ennast päriselt teada.

                      Mina ei tea ei lugu A ega lugu B, kuid olen kuulnud, missuguseid nimesid nende lugudega seostatakse. See pole minu arvates piisav, et mina peaks avalikult rääkima, kes mida tegi. Küll aga inimesed, kes asjadega konkreetselt seotud on ja teavad asju lähemalt, peaksid oma suu avama.

                      Sellistel inimestel pole noortetöös kohta.

                      Ja sellega olen samuti nõus, et kui juba pool foorumit on midagi kuulnud, siis olnuks EJLil ammu aeg asi selgeks teha ja probleemsed isikud jalgpallist kõrvaldada.
                      mina oma postituses mõtlesin just ainult seda boldis kohta, mitte sind või kedagi teist, kes siin arvamust avaldanud.

                      Kommentaar


                        #26
                        Päris huvitav teema siin 24 tunniga lahti rullunud, kõik on salastatud

                        Kahtlustatavat teavad paljud, kuid keegi nime ei maini. Vihjatakse Lõuna-Eestile, mõned täpsemalt veel Elvale. Keegi mainib Kaupo nime..
                        Ja kannatanu on ka veel lisaks oma nime muutnud... Paljud teavad kes ta on, aga samuti ei taha miskipärast vana nime öelda....

                        lähen ostan popkorni...
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          Päris huvitav teema siin 24 tunniga lahti rullunud, kõik on salastatud

                          Kahtlustatavat teavad paljud, kuid keegi nime ei maini. Vihjatakse Lõuna-Eestile, mõned täpsemalt veel Elvale. Keegi mainib Kaupo nime..
                          Ja kannatanu on ka veel lisaks oma nime muutnud... Paljud teavad kes ta on, aga samuti ei taha miskipärast vana nime öelda....

                          lähen ostan popkorni...
                          Sul on kõik segi. See Kaupo ja Lõuna Eesti on teine juhtum. Aga pealehe kommentaariumis oli ühe foorumikasutaja poolt kommentaar, tänu millele sai väga kergelt leitud. Kahjuks või õnneks kustutas ta selle päris kiiresti ära.

                          Isiklikult leian, kui see nii avalik saladus nii või naa, siis treenerin nime võiks avalikustada. Mõlema juhtumi puhul.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Sul on kõik segi. See Kaupo ja Lõuna Eesti on teine juhtum. Aga pealehe kommentaariumis oli ühe foorumikasutaja poolt kommentaar, tänu millele sai väga kergelt leitud. Kahjuks või õnneks kustutas ta selle päris kiiresti ära.

                            Isiklikult leian, kui see nii avalik saladus nii või naa, siis treenerin nime võiks avalikustada. Mõlema juhtumi puhul.
                            Noh, mängija nime jaoks piisas lihtsast Google'ist "Eesti naisjalgpallur USA". Sealt edasi sama treeneri nimeni, milleni Mõnu ja telekavaataja, polnud ka eriti keeruline jõuda.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kurb lugu. Samas see, et naistetreener alaka naispalluriga semmib pole kindlasti esmane juhtum. Ühel nüüd koos mitu last tehtud, abielus ja puha. Eks ka siis algul vaadati mingi periood natuke viltu töesti
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                No Eesti Marta on päris hea vihje.
                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kas sellega ei ole nii, et kui tüdruk avalikustab, et keegi treener G mind ära kasutas, siis on see kind of laimamise ja mitte laimamise vaheline piir vms?

                                Või mida sa täpsemalt mõtled?
                                ma pikkade juhtmetega, kas siin on siis seosed riigile ja konkreetse treeneri esinimele. vaikimine teie poolt tähendab nõusolekut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X