320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Su pärastine selgitus on arusaadav, tõsi esimese mõttevahetuse käigus seda küll kuidagi nii välja ei oleks ka parima tahtmise korral osanud lugeda. kallid.
    Sellepärast ongi väga hea, kui küsida neutraalselt a la, mida sa selle all silmas pidasid ning peale seda otsustada.
    Vastupidine käitumine (eeldamine) garanteerib pingetõusu ja sillutab tee konfliktiks.

    Meil pole kuhugi kiiret
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      toetusavaldus😀

      Kommentaar


        Hea meelega osaleks fundraiseris, et Sarv laimu eest kohtusse anda.

        Politsei- ja Piirivalveamet kinnitas Postimehele, et hoolimata Fredo Getulio Aurelio ja tema advokaat Robert Sarve süüdistustest, nagu endine Kalju naiskonna mängija Birgit Tikk valetanuks enda ärakasutamise kohta, ametivõimud endise jalgpalluri väljaütlemisi kahtluse alla ei sea.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Sarvel on rohkem kaotada, kui võita selles keissis. Minu arust väga veider, et ta üldse selle juhtumiga nii kärmelt paati hüppas.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Sarvel on rohkem kaotada, kui võita selles keissis. Minu arust väga veider, et ta üldse selle juhtumiga nii kärmelt paati hüppas.
            no siin oli silme ees terendamas päris hulk kohtukutseid. siin Getulio juba mainis, et ta advokaat on hagisid koostamas.

            Kommentaar


              ma just mõtlesin sama et mis selle advokaadi point on antud juhtumis osaleda. treenerikarjäär on ma usun Euroopas vähemalt läbi, ehk Lõuna-Ameerikas või kuhu info eriti ei jõua on mehel võimalik edasi töötada, kuigi vanus tal juba selline et võib vabalt ka pensionile ära minna. krimijuhtumit siit vaevalt tuleb. ju see mingi kahjunõuete saamise mõte on
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Sarvel on rohkem kaotada, kui võita selles keissis. Minu arust väga veider, et ta üldse selle juhtumiga nii kärmelt paati hüppas.
                Mis Sarvel kaotada on?

                Kommentaar


                  Üllar Kerde on väga hästi võtnud kokku selle, miks selline asi ei ole kuidagi normaalne:

                  "Noor inimene usaldab oma treenerit täielikult, tema jaoks on treener mõnikord isegi rohkem kui vanemad. Me ei tohi usaldust ära kasutada, et mõjutada noort inimest nii, nagu me tahame," rääkis Kerde Vikerraadio saates "Uudis+", vahendab ERR Sport.

                  "Noor inimene ei ole täisealine, meil [treeneritel, täiskasvanutel] on rohkem elukogemusi. Tema ei mõtle nii, nagu meie. Kõik taandub sellele, et me kasutame ära õpilase olukorda, millest ta veel aru ei saa. Treener võib olla ideaal, tahetakse olla nagu tema või temaga koos olla, aga treener peab jääma endaks ja ei tohi lapse kiindumust, mis mõnikord võib ületada kõik piirid, ära kasutada".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mis Sarvel kaotada on?
                    Ma olen aru saanud, et tegu on sellise robinhoodiga(vähemalt ta enda enesemääratluse järgi), kes kurje netileimijaid ja teisi anonüümseid p*tsisaatjaid vapralt nuhtleb, õigluse mõõk sangarlikult ühest käest teise hüplemas.

                    See juhtum on algusest peale väga kaotuse poole kaldu. Või äkki mõtles, et proovib Johnny Cochranit teha?
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Ma olen aru saanud, et tegu on sellise robinhoodiga(vähemalt ta enda enesemääratluse järgi), kes kurje netileimijaid ja teisi anonüümseid p*tsisaatjaid vapralt nuhtleb, õigluse mõõk sangarlikult ühest käest teise hüplemas.

                      See juhtum on algusest peale väga kaotuse poole kaldu. Või äkki mõtles, et proovib Johnny Cochranit teha?
                      No ta on juba pidevalt dark side'nud.

                      Kommentaar


                        Härra Tehva võiks selle asemel, et hakata kaasvastutajaid otsima, kõigepealt peeglisse vaatama. See inimene ei olnud NENDE palgal, ta oli TEHVA klubi palgal. Ainult temal oligi pädevus midagi ette võtta. Miks ei võtnud Tehva midagi ette kui see massaažijuhtum politseis oli? See, et see politsei poolt tõendamata jäi, see pole just suurem asi argument. Sellised keissid ongi ühed raskemini tõendatavad, jääb süüdistaja vs süüdistatav ja keda siis lõpuks uskuma jäädakse. Tõde ei pruugi seal ammugi selguda.

                        Häirekellad oleks pidanud kõvasti helisema kui tema klubi treener semmib mingi alaealisega ringi. See pole ju normaalne. Mulle sõber rääkis seda juttu juba 10 aastat tagasi, aga kuna ta on selline anti-Kalju, siis ma ei arvanud sellest suurt midagi. Ega ta ju mingile seksuaalaktile peale ei sattunud või midagi. Ses mõttes võib ju väita, et minagi teadsin. Ja teadsid Kuno ja teadsid kõik seal klubis seda ning väljaspool sedagi. Aga nagu öeldud, siis reageerima sellisele asjale oleks pidanud Kuno ja selle vana pervo klubist kuradile saatma. Miks seda ei tehtud, ei tea, ju siis Kuno on ka selles "tunded ei küsi vanust" paadis.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarkomisjon jätkab Nõmme Kalju nüüdseks juba endise treeneri Fredo Getulio Aurelio ja klubi suhtes algatatud menetlust, lootes vähemalt treeneri osas otsusele jõuda sel nädalal.


                          Sarv pole endiselt aru saanud, et EJL distsiplinaari puhul ei ole tegemist seadusrikkumise vaid eetilistes küsimustes.

                          Treener ei saa olla seksuaalsuhtes ja ebaproffessionaalselt käituda oma treenitavatesse!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            https://sport.delfi.ee/artikkel/9286...tana-ei-tulnud

                            Sarv pole endiselt aru saanud, et EJL distsiplinaari puhul ei ole tegemist seadusrikkumise vaid eetilistes küsimustes.

                            Treener ei saa olla seksuaalsuhtes ja ebaproffessionaalselt käituda oma treenitavatesse!
                            Sarv kaebab EJL distsiplinaarkomisjoni otsuse kohtusse?
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Nagu Nabi Eesti antidopingu kaebas kohtusse 🙄
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Sarv kaebab EJL distsiplinaarkomisjoni otsuse kohtusse?
                                kui ta seda teeb, siis on see lost bet juba eoses. küll aga mind ajab üleüldine ajakirjanduse ühe klubi suunal olev teema tõsiselt muigama juba, pmts saab kalju ja co kogu pasa enda kaela, küll aga liit ja ka flora pääsevad nagu puhtalt. omamata muidugi mitte mingit tähtsust, et kogu sellel lool on kõigil kolmel vägagi ühine nimetaja ja see on see sama mbt. aga see üleüldine spinn käib endiselt ainult ühe klubi ümber. kuigi ei pea olema keemik, et vastutab ka flora ja liit, aga seda teemat nagu meie ajakirjandus ei maini. ja ometigi meil on tarkasi ajakirjanikke, kes tegelt saavad selles aru, et see vastutus on kõigil kolmel, aga endiselt vaikus. tõsine teema küll, aga see läheb juba naljakaks, et nagu päriselt ka või

                                Kommentaar

                                Working...
                                X