Lehekülg 2, kokku 13 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 259

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    EESTI JALGPALLI LIIT
    PRESSITEADE 11.03.2021

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) alustas distsiplinaaruurimist seoses eile õhtul ajakirjanduse vahendusel avalikustatud informatsiooniga endise jalgpalluri ja temast mitukümmend aastat vanema treeneri vahel toimunust.

Ühtlasi kutsub EJL üles kõiki, kellel on antud teema või analoogsete olukordade kohta informatsiooni, jagama seda EJLiga e-posti aadressil fp@jalgpall.ee. Ühendust võtnud inimeste anonüümsus ja informatsiooni konfidentsiaalsus on garanteeritud. EJL teeb koostööd sotsiaalkindlustusametiga, et vajadusel anda ühendust võtnud inimestele täiendavat professionaalset abi ja nõu.

„Inimesi, kes julgevad neid väga tõsiselt mõjutanud rasketest olukordadest rääkida, tuleb tunnustada ja toetada ning teha kõik selleks, et neid aidata," lausus EJLi peasekretär Anne Rei.

„Täiskasvanud inimene, eriti kui ta asub otseselt või kaudselt võimupositsioonil, peab alaealisega suhtluses mõistma vastutust nii seaduste, üldiste käitumisnormide kui ka noore inimese tuleviku ees. Mistahes moel noore inimese usalduse kuritarvitamine või tema ärakasutamine ei ole vastuvõetav," märkis Rei.

EJL soovitab lugeda ohvri- ja lasteabi kohta veebilehtedelt https://www.palunabi.ee/ ja https://www.lasteabi.ee/, kust leiab ka informatsiooni selle kohta, kuhu mure korral pöörduda.

EJLi pressiteenistus
    www.jalgpall.ee
    EJL on võtnud juhtumi suhtes vastu konkreetse ja ainuvõimaliku otsuse.
    Kebabi sugustel peaks nüüd olema mokk maas !
    299195

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas INCE Vaata postitust
    EJL on võtnud juhtumi suhtes vastu konkreetse ja ainuvõimaliku otsuse.
    Kebabi sugustel peaks nüüd olema mokk maas !
    mis krdi otsuse ta vastu võtnud? siin pool foorumit tundub olevat teadnud sellest juhtumist ja inimesest, aga nüüd kui sitt ventikas, ollakse jubedad seisukohavõtjad?

või ma ei taba siin mingit peenet irooniat?

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Jah, mingi PR disasteri vaimus hakati surve tõttu tegelema

Tõeline aplaus
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Seda nime ka ju päris paljud teavad, aga avalikkus või selline küll mitte.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    mis krdi otsuse ta vastu võtnud? siin pool foorumit tundub olevat teadnud sellest juhtumist ja inimesest, aga nüüd kui sitt ventikas, ollakse jubedad seisukohavõtjad?
    Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Seda nime ka ju päris paljud teavad, aga avalikkus või selline küll mitte.
    Üks asi on teada, mis nimesid mingite lugude taga seostatakse. Teine asi on lugu ennast päriselt teada.

Mina ei tea ei lugu A ega lugu B, kuid olen kuulnud, missuguseid nimesid nende lugudega seostatakse. See pole minu arvates piisav, et mina peaks avalikult rääkima, kes mida tegi. Küll aga inimesed, kes asjadega konkreetselt seotud on ja teavad asju lähemalt, peaksid oma suu avama.

Sellistel inimestel pole noortetöös kohta.

Ja sellega olen samuti nõus, et kui juba pool foorumit on midagi kuulnud, siis olnuks EJLil ammu aeg asi selgeks teha ja probleemsed isikud jalgpallist kõrvaldada.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Üks asi on teada, mis nimesid mingite lugude taga seostatakse. Teine asi on lugu ennast päriselt teada.

Mina ei tea ei lugu A ega lugu B, kuid olen kuulnud, missuguseid nimesid nende lugudega seostatakse. See pole minu arvates piisav, et mina peaks avalikult rääkima, kes mida tegi. Küll aga inimesed, kes asjadega konkreetselt seotud on ja teavad asju lähemalt, peaksid oma suu avama.

Sellistel inimestel pole noortetöös kohta.

Ja sellega olen samuti nõus, et kui juba pool foorumit on midagi kuulnud, siis olnuks EJLil ammu aeg asi selgeks teha ja probleemsed isikud jalgpallist kõrvaldada.
    mina oma postituses mõtlesin just ainult seda boldis kohta, mitte sind või kedagi teist, kes siin arvamust avaldanud.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Päris huvitav teema siin 24 tunniga lahti rullunud, kõik on salastatud

Kahtlustatavat teavad paljud, kuid keegi nime ei maini. Vihjatakse Lõuna-Eestile, mõned täpsemalt veel Elvale. Keegi mainib Kaupo nime..
    Ja kannatanu on ka veel lisaks oma nime muutnud... Paljud teavad kes ta on, aga samuti ei taha miskipärast vana nime öelda....

lähen ostan popkorni...
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Päris huvitav teema siin 24 tunniga lahti rullunud, kõik on salastatud

Kahtlustatavat teavad paljud, kuid keegi nime ei maini. Vihjatakse Lõuna-Eestile, mõned täpsemalt veel Elvale. Keegi mainib Kaupo nime..
    Ja kannatanu on ka veel lisaks oma nime muutnud... Paljud teavad kes ta on, aga samuti ei taha miskipärast vana nime öelda....

lähen ostan popkorni...
    Sul on kõik segi. See Kaupo ja Lõuna Eesti on teine juhtum. Aga pealehe kommentaariumis oli ühe foorumikasutaja poolt kommentaar, tänu millele sai väga kergelt leitud. Kahjuks või õnneks kustutas ta selle päris kiiresti ära.

Isiklikult leian, kui see nii avalik saladus nii või naa, siis treenerin nime võiks avalikustada. Mõlema juhtumi puhul.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Sul on kõik segi. See Kaupo ja Lõuna Eesti on teine juhtum. Aga pealehe kommentaariumis oli ühe foorumikasutaja poolt kommentaar, tänu millele sai väga kergelt leitud. Kahjuks või õnneks kustutas ta selle päris kiiresti ära.

Isiklikult leian, kui see nii avalik saladus nii või naa, siis treenerin nime võiks avalikustada. Mõlema juhtumi puhul.
    Noh, mängija nime jaoks piisas lihtsast Google'ist "Eesti naisjalgpallur USA". Sealt edasi sama treeneri nimeni, milleni Mõnu ja telekavaataja, polnud ka eriti keeruline jõuda.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kurb lugu. Samas see, et naistetreener alaka naispalluriga semmib pole kindlasti esmane juhtum. Ühel nüüd koos mitu last tehtud, abielus ja puha. Eks ka siis algul vaadati mingi periood natuke viltu töesti
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No Eesti Marta on päris hea vihje.
    Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas sellega ei ole nii, et kui tüdruk avalikustab, et keegi treener G mind ära kasutas, siis on see kind of laimamise ja mitte laimamise vaheline piir vms?

Või mida sa täpsemalt mõtled?
    ma pikkade juhtmetega, kas siin on siis seosed riigile ja konkreetse treeneri esinimele. vaikimine teie poolt tähendab nõusolekut.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

ma pikkade juhtmetega, kas siin on siis seosed riigile ja konkreetse treeneri esinimele. vaikimine teie poolt tähendab nõusolekut.
    Ma tean seda tüdrukut. Ma ei tea seda lugu.

Keegi kirjutas mulle täna, et üks konkreetne treener võib see olla. Kuna ma reaalselt ei tea, siis avalikustama ei hakka.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sama siin. Tegu on üsna legit väitega, aga kuni neiu pole ise kinnitanud, siis foorumis selle nime väljakäimiseks pole mul õigust. Pârast ei ütle neiu rohkem midagi ja härra kaebab Rooberti kaudu mu enda kohtusse.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

heh, delfi juba jõudis ette
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    "Eesti naisjalgpallur USA"
    Ma lugesin wikist, et ta mängis Floras, aga delfi nõuab aru N.Kalju käest
    JERRY: Hey Joe! How you're doing? JOE: You're under no obligation to shake my hand
    JERRY: /-/You look good JOE: Why shouldn't I look good?
    JERRY: Oh, no reason. You're into karate right? JOE: You want to hit me?
    (Seinfeld, The Pitch)

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    Ma lugesin wikist, et ta mängis Floras, aga delfi nõuab aru N.Kalju käest
    Ta ise ütles ju, et polnud tema klubi treener. Delfil peaks õigus olema.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Einoh, ma avastasin alles nüüd, et lisaks sellele, et Eestis olevat see treener teda põrutanud, olevat teda ka välisklubis muudkui küll pekstud, ahistatud, kepitud, joodetud ja puuri pandud ning täiesti juhuslikult reklaamib ta kogu selle jutuga oma raamatut?!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

või ma ei taba siin mingit peenet irooniat?
    jep, see on väga aus point hetkel. kui 7 aasta jooksul ei ole jõudnud nii liidu kui ka kalju juhtkonna kõrvadesse mingid kahtlased tegevused ja on oldud lihtsalt vait, siis asub ka neil väga tõsine vastutus selles kaasuses.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Einoh, ma avastasin alles nüüd, et lisaks sellele, et Eestis olevat see treener teda põrutanud, olevat teda ka välisklubis muudkui küll pekstud, ahistatud, kepitud, joodetud ja puuri pandud ning täiesti juhuslikult reklaamib ta kogu selle jutuga oma raamatut?!
    Las reklaamib. Iga 50+ mees võiks selle peale mõelda, et kunagi võib see, et sa praegu oled mingi 14aastase endale voodisse meelitanud, kunagi sulle sellise sitabumerangina näkku lennata.

Teised peaksid ka sellele mõtlema. Isegi, kui sa oled mingi 25 või midagi sellist, siis kui seadus ütleb, et 14 on okei, siis, noh, vaata peeglisse veidi.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

No ma pidasin silmas, et vägisi tekib kahtlus, et ehk on kogu lugu väljamõeldud.
    Kuidagi liiga "hästi" langevad kõik asjad kokku. Umbes nagu Mary Krossi juhtumi puhul.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud