320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma pikkade juhtmetega, kas siin on siis seosed riigile ja konkreetse treeneri esinimele. vaikimine teie poolt tähendab nõusolekut.
    Ma tean seda tüdrukut. Ma ei tea seda lugu.

    Keegi kirjutas mulle täna, et üks konkreetne treener võib see olla. Kuna ma reaalselt ei tea, siis avalikustama ei hakka.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #32
      Sama siin. Tegu on üsna legit väitega, aga kuni neiu pole ise kinnitanud, siis foorumis selle nime väljakäimiseks pole mul õigust. Pârast ei ütle neiu rohkem midagi ja härra kaebab Rooberti kaudu mu enda kohtusse.

      Kommentaar


        #33
        heh, delfi juba jõudis ette
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          "Eesti naisjalgpallur USA"
          Ma lugesin wikist, et ta mängis Floras, aga delfi nõuab aru N.Kalju käest
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            Ma lugesin wikist, et ta mängis Floras, aga delfi nõuab aru N.Kalju käest
            Ta ise ütles ju, et polnud tema klubi treener. Delfil peaks õigus olema.

            Kommentaar


              #36
              Einoh, ma avastasin alles nüüd, et lisaks sellele, et Eestis olevat see treener teda põrutanud, olevat teda ka välisklubis muudkui küll pekstud, ahistatud, kepitud, joodetud ja puuri pandud ning täiesti juhuslikult reklaamib ta kogu selle jutuga oma raamatut?!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                mis krdi otsuse ta vastu võtnud? siin pool foorumit tundub olevat teadnud sellest juhtumist ja inimesest, aga nüüd kui sitt ventikas, ollakse jubedad seisukohavõtjad?

                või ma ei taba siin mingit peenet irooniat?
                jep, see on väga aus point hetkel. kui 7 aasta jooksul ei ole jõudnud nii liidu kui ka kalju juhtkonna kõrvadesse mingid kahtlased tegevused ja on oldud lihtsalt vait, siis asub ka neil väga tõsine vastutus selles kaasuses.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Einoh, ma avastasin alles nüüd, et lisaks sellele, et Eestis olevat see treener teda põrutanud, olevat teda ka välisklubis muudkui küll pekstud, ahistatud, kepitud, joodetud ja puuri pandud ning täiesti juhuslikult reklaamib ta kogu selle jutuga oma raamatut?!
                  Las reklaamib. Iga 50+ mees võiks selle peale mõelda, et kunagi võib see, et sa praegu oled mingi 14aastase endale voodisse meelitanud, kunagi sulle sellise sitabumerangina näkku lennata.

                  Teised peaksid ka sellele mõtlema. Isegi, kui sa oled mingi 25 või midagi sellist, siis kui seadus ütleb, et 14 on okei, siis, noh, vaata peeglisse veidi.

                  Kommentaar


                    #39
                    No ma pidasin silmas, et vägisi tekib kahtlus, et ehk on kogu lugu väljamõeldud.
                    Kuidagi liiga "hästi" langevad kõik asjad kokku. Umbes nagu Mary Krossi juhtumi puhul.

                    Kommentaar


                      #40
                      ei hakka parem kommenteerima... :,Ddddddddddd
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        #41
                        Või äkki teatakse lihtsalt, kes tollal tüdruku elus oli ja tema vastu kõrgendatud huvi tundis? Siin oskasid mõned samuti ju üsna ruttu konkreetsele treenerile vihjata, kuigi täpselt ei teadnud midagi.

                        Igal juhul suurimaks kaotajaks saab olema niigi kiratsev Eesti naiste jalgpall, eriti kui nüüd ka teised mängijad sarnaste süüdistustega lagedale tulevad. Milline lapsevanem peale seda veel oma tüdrukut jalkatrenni viib? Selles mõttes oleks vist ikkagi parem, kui meestreenerid tegeleksid meestega ja naistega tegeleksid naistreenerid.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Einoh, ma avastasin alles nüüd, et lisaks sellele, et Eestis olevat see treener teda põrutanud, olevat teda ka välisklubis muudkui küll pekstud, ahistatud, kepitud, joodetud ja puuri pandud ning täiesti juhuslikult reklaamib ta kogu selle jutuga oma raamatut?!
                          Kas ongi kaks jaotust, kus esimeses on Eesti ja seks. Ning teises juba välismaa ning seal toimunu (mis ei puuduta toda treenerit)?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            No ma pidasin silmas, et vägisi tekib kahtlus, et ehk on kogu lugu väljamõeldud.
                            Kuidagi liiga "hästi" langevad kõik asjad kokku. Umbes nagu Mary Krossi juhtumi puhul.
                            Ma ei usu hästi, et raamatupromo konspiratsioon nii diip on, et ta sinna mitmeid endisi trennikaaslasi kaasas. Ja ei kipu uskuma ka, et Meinhard Pulk allikaid välja mõtleb. https://sport.postimees.ee/7200333/a...-klubi-kulmaks

                            Kommentaar


                              #44
                              arvamus teema kohta sai varasemalt postitatud, vajalik lugu ja väga tore allkiri ka, kui kedagi see ka huvitaks, et pilt on illustratiivne ja fotol olevad inimesed pole antud looga kuidagi seotud, aga mis pask see on, et võtad PM lahti ja väga keerulise teema puhul vaatab peafotolt vastu su enda ning kaaslaste moll, kellel antud juhtumiga puudubki igasugune seos.

                              aga eks seostame psg fänne kataris toimuvaga ka.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas COYI Vaata postitust
                                Ma ei usu hästi, et raamatupromo konspiratsioon nii diip on, et ta sinna mitmeid endisi trennikaaslasi kaasas. Ja ei kipu uskuma ka, et Meinhard Pulk allikaid välja mõtleb. https://sport.postimees.ee/7200333/a...-klubi-kulmaks
                                Ja nüüd järsku Kalju kommenteerib ka:
                                Sel nädalal tuli Eesti endine jalgpallur, kes kannab praegu nime Mia Belle Trisna, avalikkuse ette, kus rääkis, et üks treener röövis temalt 14-aastasena süütuse. Postimees vestles eraldi mitme Nõmme Kalju naiskonna köögipoolega tuttava anonüümseks jääda soovinud allikaga, kes usuvad, et ohvreid on veel ning vutiõpetaja «hobist» arendada väljavalitud mängijatega eriti lähedasi suhteid oli teadlik ka tema tööandja. Nüüd avaldas Nõmme Kalju enda kommentaari.


                                Edu EJL-le ja õigusorganitele uurimisele ja karistuste jagamisele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X