320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

#MeToo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #MeToo

    Eesti endine tippjalgpallur, kes esineb praegu nime all Mia Belle Trisna, andis Kanal 2 saates «Õhtu!» väga avameelse intervjuu, kus tuli lagedale informatsiooniga, et temast mitukümmend aastat vanem treener võttis temalt süütuse ja seda siis, kui naine oli vaid 14-aastane.



    #2
    Ma olen vihane ja hoolin, aga naiste jalgpalli alateemasse elu sees ei lähe.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma olen vihane ja hoolin, aga naiste jalgpalli alateemasse elu sees ei lähe.
      Siin alafoorumis saab see teema kindlasti kordades rohkem tähelepanu. Aga toetage naiste jalgpalli tõesti!

      Kommentaar


        #4
        Võib-olla tuleks naiste ja tüdrukute treeneriteks eelistada mittevallalisi või teadaolevalt homoseksuaalseid mehi. See oleks minu kui homoabielu vastase kompromiss, kus ma taluksin enda diskrimineerimist seksuaalse sättumuse alusel

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Võib-olla tuleks naiste ja tüdrukute treeneriteks eelistada mittevallalisi või teadaolevalt homoseksuaalseid mehi. See oleks minu kui homoabielu vastase kompromiss, kus ma taluksin enda diskrimineerimist seksuaalse sättumuse alusel
          Küsi Taavi Rõivaselt, kas abielu aitab taoliseid skandaale ära hoida

          Kommentaar


            #6


            Arusaamatu kuidas kellegi vägistamise eest saab ainult tingimisi :/

            Kommentaar


              #7
              Saaremaa ringkonnaprokuröri*Rainer Amuri*sõnul oli tegemist ebatavalise vägistamisjuhtumiga, kus kannatanu läks süüdistatavaga vabatahtlikult kaasa ja astus temaga vahekorda.

              „Psühholoogilise tõrke tõttu otsustas kannatanu seksuaalakti käigus, et ta ei soovi jätkata ning sellega lõpuni minna. Ta ütles süüdistatavale korduvalt „ei“ ning lükkas teda enda pealt ära, kuid süüdistatav haaras tema kätest jõuliselt kinni ja viis seksuaalakti kannatanu tahte vastaselt lõpuni. Oma psühholoogilise seisundi tõttu ei suutnud kannatanu rohkem vastupanu osutada.“

              Prokurör sõnul rakendati ohvri suhtes küll minimaalset vägivalda – jõuga käsivartest kinni haaramine ja pigistamine, millega tekitati kannatanule valu –, aga „on tähtis mõista, et kinnihoidmine on siiski vägivald ning kui naine ütleb ei – siis see ka tähendab ei.“

              Kommentaar


                #8
                Väga huvitav kaasus.

                Mitu korda tohib veel sisse-välja saagida pärast "EI"-d? Või oluline on mitte pauku lahti saada? Või teistpidi, kui naine peal ratsutab ja mees "Ei" kisab poole sõidu ajal...Et mitme sekundiga tuleb kässarit panna.

                #vägistamineonpaha

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Kuii naine peal ratsutab ja mees "Ei" kisab poole sõidu ajal...
                  #vägistamineonpaha
                  Sellist meest pole reaalselt olemas - mitte kunagi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                    Sellist meest pole reaalselt olemas - mitte kunagi.
                    Death By Sno-Sno on väljamõeldis?

                    Kommentaar


                      #11
                      Snu-Snu
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #12


                        Keegi päästke Tiksu!

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                          Keegi päästke Tiksu!
                          Silmavaade a'la Bubbles.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X