320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Cech või?

    tean veel Nedvedi, Kollerit ja Rosickyt ka. Poborsky oli ka ja äkki isegi Panenka.
    Praegu pidasin silmas Pavlenkat . Ma isegi ei tea miks ma seda nime tean...

    Kommentaar


      #47
      Patrick Berger on Liverpoolis asendamatu see hooaeg , eriti kui nii palju vigastusi on . Kloppi lemmik minu teada ..

      Kommentaar


        #48
        Euro2004 tsehhi koondis oli tõesti hirmkõva. Aga naljaninad, palusin 3 praegust koondislast nimetada. Ja ilma googleta palun.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Euro2004 tsehhi koondis oli tõesti hirmkõva. Aga naljaninad, palusin 3 praegust koondislast nimetada. Ja ilma googleta palun.
          Kalas, Soucek, Sitt
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
            Euro2004 tsehhi koondis oli tõesti hirmkõva. Aga naljaninad, palusin 3 praegust koondislast nimetada. Ja ilma googleta palun.
            Iisi. Ma pakun et seal on isegi rohkem kui 3 venda, kelle nimes š sees
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              Euro2004 tsehhi koondis oli tõesti hirmkõva. Aga naljaninad, palusin 3 praegust koondislast nimetada. Ja ilma googleta palun.
              Null oleks minu aus vastus.

              Kuigi hetkel läksin juba huvipärast TM lehele ja neid mehi, kes on väga tuttavad ei ole siiski väga palju aga esmal meenutusel ei ole tõesti nii kuulsat kui Nedved või Koller. Aga kui nüüd teades siis Schick oli kindlasti tuttav Leverkusenist ja Vaclik Sevillast. Aga see on ainult eeldusel, kuna laligat ja bundesit ma jälgin tihedalt, aga muidu täiesti tühimik tõesti.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                Euro2004 tsehhi koondis oli tõesti hirmkõva. Aga naljaninad, palusin 3 praegust koondislast nimetada. Ja ilma googleta palun.
                Ma oskaksin ainult Pavel Nedvedi pakkuda, kas ta enam ei mängigi koondises? :-D
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                  Euro2004 tsehhi koondis oli tõesti hirmkõva. Aga naljaninad, palusin 3 praegust koondislast nimetada. Ja ilma googleta palun.
                  Nende jaoks, kes jälgivad inglise liigat ja mängivad inglise fantasyt, ei ole väga keeruline nimetada Součekit ja Coufali. Kes jälgivad Bundesligat, teavad ilmselt Patrick Schicki (ilmselt ka Itaalia liiga fännidele tuntud nimi), Vladimir Daridat ja Jiri Pavlenkat. Kindlasti on neid Bundesligas veel, aga hetkel ei tule rohkem pähe.

                  Kommentaar


                    #54
                    Mitu neist Slavia Prahas on?


                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Mitu neist Slavia Prahas on?


                      Teeme seda ära-guugelda mängu edasi?

                      Ma pakun, et 7 näiteks

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                        Teeme seda ära-guugelda mängu edasi?

                        Ma pakun, et 7 näiteks
                        Pakun 12 nagu Flora omi Eesti koondises
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Sa ikka vihkad eesti jalgpalli. Tsehhi võiks ikka võidetav olla. Nimeta peast 3 tsehhi praeguse aja koondislast. Mul tuli ainult väravavahi nimi meelde esimese hooga.
                          See on pigem kivi sinu kapsaaeda. Ma ka ühtegi ei tea, aga reitingu järgi on meie kahe vahel terve universum. Seega on sul sinu ignorantsusest põhjendamatud ootused
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Stok
                            Liverpooli podcastis võeti teemaks international break ja siis vestluse juht küsis kolme saatekülalise käest, et kellega Inglismaa selles aknas mängib? Kaks ei teadnud üldse, üks teadis, et mängib Poolaga. Kokku mängitakse kolm MM valikmängu, millest üks tõepoolest Poola vastu.
                            Ei üllata. Neil päevil oma rumaluse ja mitteteadmistega kuskil seletada on ju ok. Juhtub muidugi ka mujal kui ainult selle klubi podcastis.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              #59
                              EJL tõestas, et ei suuda kokkulepetest kinni pidada ja nüüd imestatakse miks mängu pidada ei lubata.

                              Kommentaar


                                #60
                                Valitsus reaalselt täiesti haiglaselt keerab meile ning 90% fännidest lihtsalt vaikselt pead norus nagu masohhistid, et no jalgpall on ise süüdi. Tahaks öelda, et minge putsi kuradi selgrootud molluskid, aga no ega meie fännide iseloom on vōrdväärses languses koondise sportlike tulemustega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X