320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja te ootasite Tšehhidest ülesõitu?
    Vapustav!
    Jah, on mängijaid, kes ei mänginud oma taset välja nagu Pürg ja Vaštšuk.
    Samas..noh, kui ootame Vaštšukilt hümni laulmist olukorras, kus mees koondises suhtleb inglise keeles, siis jah...
    FC Flora

    Kommentaar


      Sa kõlad nagu pagana Indermitte. Oma taset ei mänginud välja Alliku ja Poom. Poomil kahjuks polegi veel taset millega võrrelda. Pürg lihtsalt põrus kohutavalt aga Paskotši oli aus ja võttis pool süüd ka enda peale. Vaštšuk oleks peaaegu hõbepalli löönud ja juhtis mitu rünnakut üles aga ei hakkame jälle tampima.

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Ja te ootasite Tšehhidest ülesõitu?
        Vapustav!
        Jah, on mängijaid, kes ei mänginud oma taset välja nagu Pürg ja Vaštšuk.
        Samas..noh, kui ootame Vaštšukilt hümni laulmist olukorras, kus mees koondises suhtleb inglise keeles, siis jah...
        Ülesõitu? Ei, aga me oleks võinud mängu alguses 8:0 ka juhtida ja oleks ikka 100% kaotanud ja see on ikka madal.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Aga laseks järgmine kord mingi Belgia vastu neil vabse juhtmed kokku ja lähme mingi 2-5-3 peale nagu ennevanasti, vaatame kuidas nad 7kesi ründes 2 kaitse vastu otsustama hakkavad, kes ära lööb, aga no kui sealt pallikaotus tuleb, siis endal tuuga. Suure hurraaga peale ja saaks möne kuulsa jalgpalliajakirja kaanele. Kui sa tead, et sa vähemalt 5 tuppa saad, lased need meelega kiirelt ära lüüa ja siis hakkad ise lammutama!
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Sappinen huvitav vend. Kui väljakul suures plaanis näidatakse, siis nägu selline nagu oleks pinge tõttu just oksendanud, nägu kaame, silmad läigivad jne. Samas oma teeb koguaeg ära ja rohkemgi. Kõva värk. Siin top scorer, siin euroopas klubi eest skoorinud, koondise eest... võiks ju kuhugi saada proovima uuesti? Aga eks ta arusaadav veidi ole, potentsiaalne huviline vaatab üle, kuidas vimase 15 aasta Eesti liiga top scorerid välismaal tegutsenud ja...

            Kommentaar


              Selle võiks vist ära fikseerida, et 48. minutiks olid pealelöögid tšehhidele 16 : 1 ja seis 5 : 1. Järgneva 42. minutiga oli löögid Eestile 5 : 3 ja mõlemad satsid lõid ühe värava. Optimist võiks tõesti sellest välja lugeda, et sinisärgid said kenasti mängu, Vaštšuk ja teised hakkasid kenasti palli liigutama ning kõik on tipp-topp. Ma personaalselt kahtlustan, et Tšehhid viimase 40 minuti jooksul lihtsalt lõpetasid mängimise.

              Kommentaar


                Ma ei tea, miks selle ürituse mängulisest poolest üldse rääkima peaks. Saadi punt kokku, mängiti ära, liigume edasi.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Minu meelest tuleks mängu vaadata pilguga, kes neist meestest tulevikus koondises võiks olla. Minu meelest väärivad võimalusi Paskotši, Kirss, Õigus ja Lilander. Lisaks vastaseid väsitava taktika korral Anieril abis Alliku.

                  Tšehhide tasemest andis parima pildi nende viies värav. Väga täpsete söötudega tulid äärelt meie surve alt välja ning kenade kombinatsioonidega jõudsid väravani.

                  Niivõrd kui üldse kritiseerida seda, et kui alguses oli näha pika palli mängimist, siis mängu edenedes lükati kaitses surve all julgelt söötu. Ma oleksin nii kiiresti kokkuklopsitud meeskonnaga lõpuni välja pikka peksnud.

                  Kommentaar


                    Sappinen sai vähemalt 10 korda kuulsamaks. Ainult, et tema eesnimi on nüüd Watt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust

                      Kas tôesti on raske hoolt kanda, et meeste särkidel numbrid seljal püsiks. Roosinupp tuleb peale nagu kuskil rahvaliigas, 1pa sama ôigusel. WTF?
                      Väga veider jörin olukorras, kus Eesti Poolas toimuvaks kodumänguks tuleb mängueelsel päeval täiesti uus koosseis. Varustajad triikisid Lublinis triikrauaga ükshaaval numbreid ja nimetähti särkidele. Tulla siin veel mölisema ... Elame ikka imelikul ajal.

                      Kummastust tekitavad ka siinsed mõtteavaldused "kui Tšehhi oleks tahtnud, oleks nad 15 löönud!". Aga miks nad ei oleks pidanud tahtma? See on MM-valikmäng, kus võrdsetel punktidel loeb väravate vahe. Et nad olid tõsimeeli rahul Eesti C-koondisega mängust +4 vahega? Ja et selles eduseisus tõid vahetusest uued ründajad, sest nad tegelikult ei tahtnudki enam mängida? No kammoon.

                      Muidugi oli Eesti väga kehv. Tasemevahe üüratu. Aga see "kui nad oleks tahtnud" jutuga tulla ... Ent noh, eks igaüks võib arvata, mida tahes ja suhtuda, kuidas tahes. Minu jaoks lihtsalt arusaamatu, et alati on ka iga natukenegi välja tulnud asja vaja pisendada ja maha teha: lööme kaks väravat - "mis see loeb, kui saime sisse", ei olnud teisel poolajal enam nii metsik läbikäiguhoov - "nad ei tahtnud", võidame Horvaatiat - "sõprusmäng, nad ei tahtnud" jne jne. Miks üldse jälgida Eesti koondist, kui otsite ise sealt alati negatiivseid emotsioone? Viimase aja tulemusi vaadates on see ju suures plaanis ette teada, et võite ei tule - miks siis üldse vaevute?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        "sõprusmäng,
                        Sõprusmängude võitude üle rõõmustamine on tõesti imelik. Kõik muu enam vähem nõus. Kuigi endiselt ma suhtuks sellesse mängu, kui kentsikusse olukorda ja mitte kudiagi teistmoodi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Minu jaoks lihtsalt arusaamatu, et alati on ka iga natukenegi välja tulnud asja vaja pisendada ja maha teha: lööme kaks väravat - "mis see loeb, kui saime sisse"
                          Kuus väravat sisse lasta on ju ka sellise koosseisuga palju? Ei? Eks seal on kaks lähenemist, kas oled vutis küünik või optimist. Esimesel juhul on parem tulemus 0 : 2, sest oli mingi hüpoteetiline võimalus viigistamiseks. Mäng algab kaitses nulli hoidmisest ning koondis on justkui sellele lähemal. Teisel juhul passib rohkem 2 : 6, sest viigivõimalust polnud, aga vähemalt löödi kolle ja väravad on mängu sool. Saab luua narratiivi, et kui kaitse korda saab, siis suudetakse vähemalt väravaid lüüa jne. Mu meelest päris tampida ei tohiks, et ainult optimisti lähenemine on õige.

                          Hea näide on ju Kuressaare juhendaja Roman Kožuhhovski, kes on Eesti vuti suurim küünik. Vend peksab palle auti, istub vajadusel umbkaitses ja loodab tiimi paarile veerandtugevusele. Kas ilus? Ei. Aga minu meelest on Kure kohaliku liiga kõige põnevam tiim ja pikisilmi ootan, mida ta u21 koondisega teeb.
                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          ei olnud teisel poolajal enam nii metsik läbikäiguhoov - "nad ei tahtnud"
                          Mul on küll tunne, et nad lasid jala sirgeks ja horvaadid ise rääkisid peale mängu ju kalendri tihedusest. See pole ju ka loogiline, et Eesti oli viimasel 40 minutil reaalselt parem tiim? Või on?
                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          võidame Horvaatiat - "sõprusmäng, nad ei tahtnud"
                          Sõprusmängud ongi ju paljudele pohui? Kui hõisata "Eesti võitis sõpakas suurt riiki", siis peaks Eesti ja Uus-Kaledoonia sõprusmängu viigi järel olema jutt, et kõik on perses, aga siis pannakse kohe "See oli ju ainult sõprusmäng c-koondisega ja pikk reis" kaart lauda. Päris nii pendeldada ei tohi. Mu meelest on kaks lähenemist: kas sõprusmängud on olenemata tulemusest savi ehk võit ei tähenda suures plaanis suurt midagi või siis on tulemused olulised, mistap peaks Uus-Kaledoonia viigi järel ka puid alla panema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vask Vaata postitust
                            Minu meelest tuleks mängu vaadata pilguga, kes neist meestest tulevikus koondises võiks olla. Minu meelest väärivad võimalusi Paskotši, Kirss, Õigus ja Lilander. Lisaks vastaseid väsitava taktika korral Anieril abis Alliku.

                            Tšehhide tasemest andis parima pildi nende viies värav. Väga täpsete söötudega tulid äärelt meie surve alt välja ning kenade kombinatsioonidega jõudsid väravani.

                            Niivõrd kui üldse kritiseerida seda, et kui alguses oli näha pika palli mängimist, siis mängu edenedes lükati kaitses surve all julgelt söötu. Ma oleksin nii kiiresti kokkuklopsitud meeskonnaga lõpuni välja pikka peksnud.
                            Olen nõus, et Paskotši, Kirss, Õigus ja Lilander olid enam-vähem okei'd, kuid äkki lõpetaks selle Alliku asja nüüd kärmelt ära. Mees ei suutnud normaalselt mingeid sööte anda jookse teha ega palli omaks võtta. Mingi hetk hiljem mängus loobus ta üldse õhuvõitlusesse hüppamast ja seisis pigem niisama seal platsil. Korraks kui Õigus hakkas välja tulema ja Alliku jäi platsile, siis hoidsin reaalselt peast kinni ja mõtlesin, et mida see Reim nüüd teeb. Õnneks kõlas juba mikrist nagu inglihääl mulle, et "Alliku välja, Alliku välja." Selline mängija minu arust koondist ei peaks esindama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kummastust tekitavad ka siinsed mõtteavaldused "kui Tšehhi oleks tahtnud, oleks nad 15 löönud!". Aga miks nad ei oleks pidanud tahtma? See on MM-valikmäng, kus võrdsetel punktidel loeb väravate vahe. Et nad olid tõsimeeli rahul Eesti C-koondisega mängust +4 vahega? Ja et selles eduseisus tõid vahetusest uued ründajad, sest nad tegelikult ei tahtnudki enam mängida? No kammoon.

                              mängu vaatasid ikka? kui sa tõsimeeli arvad, et nad pärast 65. minutit edasi mängisid.... no tule taevas appi.

                              a särada suutis mõni meist ikkagi, väga vinge. selle horvaatia mängu "nad ei tahtnud" jutuga võivad kõik muidugi seenele sõita.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Sõprusmängud ongi ju paljudele pohui? Kui hõisata "Eesti võitis sõpakas suurt riiki", siis peaks Eesti ja Uus-Kaledoonia sõprusmängu viigi järel olema jutt, et kõik on perses, aga siis pannakse kohe "See oli ju ainult sõprusmäng c-koondisega ja pikk reis" kaart lauda. Päris nii pendeldada ei tohi. Mu meelest on kaks lähenemist: kas sõprusmängud on olenemata tulemusest savi ehk võit ei tähenda suures plaanis suurt midagi või siis on tulemused olulised, mistap peaks Uus-Kaledoonia viigi järel ka puid alla panema.
                                Sõprusmängudega just nii ongi. Kui on "sobiv" vastane ja tuleb positiivne tulemus, on eeter "rõõmuhõiskeid" täis (küll me ikka oleme arenenud ja kõik õigesti teinud), aga kui on miski mäng kuskil "kuuri" taga kellegi "täiesti" tundmatuga ja see mäng läheb laperdama, siis lüüakse lauale kaart, et pole hullu, me proovisime ja eksperimenteerisime ja nooh see polegi üldse tähtis. Erakordselt silmakirjalik suhtumine!

                                PS. Minu arvates sõprusmängud nö. klassikalises EJL võtmes kuskil kurru-nurr-vuti saarel a'la Seto kuningriigi vastu (no offence) hooaja lõupus, on täis rumalus, nagu on ka seda meie laiuskraadil alustada liigahooaega märtsi alguses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X