320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest mängust järeldusi teha on tõesti natuke asjatu tegevus, oli üks kummaliste emotsioonidega jalkaõhtu. Aga vat peale Valgevene mängu saab ja peab jba rohkem kokkuvõtteid teha. A la kui tuleb 1-1 või minu poolest 1-2, siis on tõepoolest ka B/C koondises mingi sisu ja see kaks kolli tšehhidele polnud puhas juhus. Ja no kui tuleb 0-4, siis ongi see klopsitud sats täpselt nii habras nagu me kõik kartsime.

    Kommentaar


      Mulle jääb mulje, et mõne arvated peaksid ka rahvaliiga meeste kutsumine koondisesse tegema neist kvaliteetsed mängijad, kes suudavad tippudega sammu pidada. Ikka ei mõisteta konteksti ja vingutakse, et Tšehhi oli parem. Tuleks maa peale tulla ja mõista, milline koosseis eile platsil viibis. Need vingujad on enamasti välisliigasid mängivad gloorihunterid, kes hädaldavad Premium liiga taseme üle ja nüüd imestavad, et need samad Premium liiga mängijad ei suuda tippliigade mängijatest koosnevat Tšehhit alistada.

      Kommentaar


        No ma ei tea, midagi see Alliku ikka korraldas seal äärel, mõni tsenderdus vist. Ei vääri vast tingimusteta mahatampimist.

        Õiguse puhul meenus kossipanemine oma mehele karistusala ees, lisaks vist osales Vaštšuki ilusal rünnakul ka.

        Hakkama ei saanud Antonov ja Poom oli lihtsalt kasutu, kuna ei olnud otseselt kaitsja.

        Ega Aksalugi midagi head ei teinud, kippus liigselt oma kaitsjatele palli söötma.

        Seisul 1:6 tundus, et siin alla 10 me ei pääse, aga võta näpust. Millegipärast on tavaliselt nii, et kui kaotus kardetust väiksem tuleb, siis arvatakse tavaliselt, et vastane rohkem ei viitsinud, kuigi neile oleks olnud kasulik viitsida. Keegi polegi veel öelnud, et Eesti teine värav läheb ka Tšehhi plaanidesse, kuna järgmine vastane arvab, et nad on nõrgad ja alahindab neid.

        Kommentaar


          Algselt postitas peters Vaata postitust
          No ma ei tea, midagi see Alliku ikka korraldas seal äärel, mõni tsenderdus vist. Ei vääri vast tingimusteta mahatampimist.
          Ühte tsenderdust mäletan ja see läks otsajoonest üle ennem kui värava alla jõudis, aitäh, et meelde tuletasid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Väga veider jörin olukorras, kus Eesti Poolas toimuvaks kodumänguks tuleb mängueelsel päeval täiesti uus koosseis. Varustajad triikisid Lublinis triikrauaga ükshaaval numbreid ja nimetähti särkidele. Tulla siin veel mölisema ... Elame ikka imelikul ajal.

            Kummastust tekitavad ka siinsed mõtteavaldused "kui Tšehhi oleks tahtnud, oleks nad 15 löönud!". Aga miks nad ei oleks pidanud tahtma? See on MM-valikmäng, kus võrdsetel punktidel loeb väravate vahe. Et nad olid tõsimeeli rahul Eesti C-koondisega mängust +4 vahega? Ja et selles eduseisus tõid vahetusest uued ründajad, sest nad tegelikult ei tahtnudki enam mängida? No kammoon.

            Muidugi oli Eesti väga kehv. Tasemevahe üüratu. Aga see "kui nad oleks tahtnud" jutuga tulla ... Ent noh, eks igaüks võib arvata, mida tahes ja suhtuda, kuidas tahes. Minu jaoks lihtsalt arusaamatu, et alati on ka iga natukenegi välja tulnud asja vaja pisendada ja maha teha: lööme kaks väravat - "mis see loeb, kui saime sisse", ei olnud teisel poolajal enam nii metsik läbikäiguhoov - "nad ei tahtnud", võidame Horvaatiat - "sõprusmäng, nad ei tahtnud" jne jne. Miks üldse jälgida Eesti koondist, kui otsite ise sealt alati negatiivseid emotsioone? Viimase aja tulemusi vaadates on see ju suures plaanis ette teada, et võite ei tule - miks siis üldse vaevute?
            Kasper, selle asja nimi on psühholoogia. Sa lihtsalt psühholoogiliselt ei pinguta enam nii palju. Sa tõsimeeli aravd , et kui alates Tsehhi viimasest väravast mängides oleks Tsehhi andnud endast 100% oleks seis jäänud 0.0 ? sa tõsimeeli arvad, et kui Eesti vs Horvaatia mäng oleks olnud punkidele oleks eesti võitnud 3:0?

            Kommentaar


              Isegi peale Sapi löödud väravat ei olnud väga erilisi emotsioone, kuna oli tunne nagu vaataks kordus tv-d, lõpptulemus on ju teada. Tegelikult on päris kurb ikka kui 2;6 tuppa saamisest ülistatakse koondist stiilis a-la 2:6 taga olles mängisime ju enam vähem võrdselt. Hale
              Last edited by andre26; 25.03.21, 12:15. Põhjus: parandus

              Kommentaar


                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                Isegi peale Sapi löödud väravat ei olnud väga erilisi emotsioone, kuna oli tunne nagu vaataks kordus tv-d, lõpptulemus on ju teada. Tegelikult on päris kurb ikka kui 2;6 tuppa saamisest ülistatakse koondist stiilis a-la 2:6 taga olles mängisime ju enam vähem võrdselt. Hale
                Mitte keegi ei ülista. Loe nüüd kommentaarid uuesti läbi, lihtsalt öeldakse, et olukorda arvesse võttes okei mäng ja häbi tundma ei pea.

                Kommentaar


                  Tehke selgeks, et ei väideta, et koondis sai Tšehhiga hästi hakkama, vaid just säärase koosseisu kohta pole tulemus kõige hullem. Sama oli mullusel Kalju euromängul, kui kaotati Ungaris peetud kodumäng 0-4 suuresti Esiliiga B mängijatega ja väravastki ei oldud väga kaugel. Võiks ju aru saada, et kui Kalju oleks põhikoosseisuga 0-4 saanud, oleks suhtumine teine.

                  Kommentaar


                    Jah, kuus väravat on kuus väravat. Samas arvestades et enamus vendi ilmselt üleüleeile kavandasid eilseks kodusremonditegemist ja perele järelekasvuhankimist oli mängupilt tunduvalt parem, kui meie Eesti eliit a la Mets ja muu eliit tavapäevadel. Pigem eelistan vahel ka mõnda Eesti löödud väravat, kui neid 0:1, 0:2 ja 0:3 keskmiste tiimide vastu, kus Eesti ründe tipphetkeks on valesööt vastaste karistusalas. Jumala pohh on, et tšehhid võtsid jala gaasilt. Pigem on see kneedllimeeste mure, mitte meie mure.
                    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                    Kommentaar


                      Kes muidu tsehhi vastu koosseisus kõige madalama palganumbriga oli, et peaks allahindlusi tegema, et äkki ei tegele igapäevaselt jalgpalliga?

                      Kommentaar


                        Ma eilset suure õudusega ei vaadanud, loomulikult saanuks kogenumate ja tugevamatega paar kolli ära hoida, aga osad neist olid ka väga hästi lahendatud vastastel ehk nendega oleks ka põhi lineup'il raske olnud. Teravused ees, kuigi neid seiku oli vähe, siiski oli ja andis positiivset mekki juurde küll. On mida järgmisele kaasa võtta. Anier-Sappinen frontline'i tahaks siis näha. Noored panid nagu oskasid ja noh eks selline ongi meie noorte tase ja füüsiline vorm. Kui siit keegi suuremat tööindu (igapäeva treeningutesse) kaasa võttis, siis super. Ronaldo ei lootnud ka ainult klubi trennidele, et arenguhüpet teha.

                        Kommentaar


                          Kellegi arust veel Soccerneti artiklis hinnagud meestele ülisuvalt ja lampi pandud?

                          Kommentaar


                            Minu arust tuleks meil uuesti alustada kaitses mängimist, me ei oska kaitsta. Kui kaitsemäng selge, siis alles panustada ründemängule. Selline mängupilt mis hetkel on võib küll ilus vaadata olla, aga samas võetakse ka korralikult omal võrgust välja. Peaksime rohkem ikkagi tulemusele rõhuma, mitte mänguilule
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Rahvaliigas 1-6 seisul tahab väravavaht ka jala valgeks saada. Koondiste tasandil vbl jah mehed rohkem distsiplineeritud ja täidavad neile antud ülesandeid, mille hulka ei kuulu värava jahtimine. Isiklikult mina küll tahaks lüüa, 1-6 seisul võib ju korra ette joosta?
                              Kurat, ära sa märgi. Ma olen olnud osaline +30 kraadises palavuses mängitud RL mängus, kus üks sats, ütleme, et hüpoteetiliselt minu oma, oli 1:5 taga ja mängu lõppskoor oli 5:5 Oli see siis sellest, et vastased lustida tahtsid või mitte, aga...

                              Kogu see siinne lõim on muidugi Eesti jalgpallifänluse kuldklassika. Sisuliselt identses seisus euromängu mänginud Kaljut ülistati (ja põhjusega), aga täiesti reaalselt samasugune olukord koondises näitab ikka mõnede arvajate meelest täpselt ja ainult seda, mida arvajad on aastaid mantrana korrutanud.

                              Kontekst ongi nõrkadele, muidugi.

                              Kommentaar


                                Asjaolusid arvestades üsna arusaamatu kriitika siin. Küsimus polnud ju ainult C-koosseisus, vaid ka viimasel hetkel muutunud mängupaigas, olematus kokkumängus/ettevalmistuses jne. Vähemalt sai korra südamest rõkata ja kõigil oli gaas põhjas, mida koondise puhul tavaliselt öelda ei saa.

                                Edit: Nojah, Marek jõudis ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X