320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kas mu silmad petavad või pääseski Vaštšuk koondisse?
    Häberli ei peagi parandama oma telefoni või ostma uue.

    Kommentaar


      #92
      Pidage šovinistiks ,rassistiks või fašistiks ,aga Vaštsuki koht ei ole koondises . Ükskõik mis vanuses need lollused sai tehtud . Kas tal endiselt meiliaadress ru lõpuga ?

      Kommentaar


        #93
        Kas mul on liiga elav kujutusvõime, aga kui Lepistu lõi eile Legioni vastu kolli ja väravat tähistas siis näitas nagu näpuga sinna Ale Coq Arena klaaside taha ja telefoniga helistamise käe zesti näitas, kus ehk meie koondise peatreener mängu vaatas, et võid julgelt ka mulle helistada?! Muidugi võin oma arusaamisega sellest olukorrast ka täielikult puusse panna.

        Kommentaar


          #94
          Olen väga õnnelik et Paskotši sees, teda kuidagi ei nähta meie tulevikutähena kuigi noormees on selgelt Klavan+ varsti

          Natuke pettunud aga et Zakat ikka veel ei usaldata, minu arust Kostjaga täitsa võrdne. Varsti hakkab vanus ka uksele koputama. Samas võetakse juba natuke aegunud ja viimasel ajal vähem korda saatnud mehed nagu Aksalu ja Hindrek. Vaštšuki ei kommenteeri, minu arust teenib ära selle sest mängida ta oskab ja meil on olnud omajagu neid mehi kes ei laula hümni nii et kui tiimiga läbi saab siis las olla.

          Kommentaar


            #95
            selle kõige valguses tekib küsimus, mis kuradi flora laager siis soojal maal
            ikkagi oli?

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              Pidage šovinistiks ,rassistiks või fašistiks ,aga Vaštsuki koht ei ole koondises . Ükskõik mis vanuses need lollused sai tehtud . Kas tal endiselt meiliaadress ru lõpuga ?
              Alatasa räägitakse, et koondises peavad olema hetke vormi põhjal parimad mängijad. Vaštšuk on üks parimaid mängijaid hetkel enda positsioonil. Arvan, et eestlasest treeneri puhul ei olekski Vaštšuk kunagi koondisse saanud.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                Alatasa räägitakse, et koondises peavad olema hetke vormi põhjal parimad mängijad. Vaštšuk on üks parimaid mängijaid hetkel enda positsioonil. Arvan, et eestlasest treeneri puhul ei olekski Vaštšuk kunagi koondisse saanud.
                Kindlasti hea valik. Kisendavad ainult kõige suuremad Eesti patrioodid. Vähemalt pole igav karakter a la Soomets.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                  Alatasa räägitakse, et koondises peavad olema hetke vormi põhjal parimad mängijad. Vaštšuk on üks parimaid mängijaid hetkel enda positsioonil. Arvan, et eestlasest treeneri puhul ei olekski Vaštšuk kunagi koondisse saanud.
                  Las ta olla vormipoolest, aga võrreldes varasemate/praeguste teiste vene rahvusest koondislastega on ta ikkagi uhke oma kremlimeelsuse üle ja Eesti Vabariigist antud härra eriti midagi ei pea. Suht suva, kes seal Poolas müttab, kas 6 mängu Meistriliigas teinud Flora skänk või Stalinjugens. Perses üritus niiehknaa.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Las ta olla vormipoolest, aga võrreldes varasemate/praeguste teiste vene rahvusest koondislastega on ta ikkagi uhke oma kremlimeelsuse üle ja Eesti Vabariigist antud härra eriti midagi ei pea. Suht suva, kes seal Poolas müttab, kas 6 mängu Meistriliigas teinud Flora skänk või Stalinjugens. Perses üritus niiehknaa.
                    Kui kutt nüüd hümni laulmise ajal suu lahti teeb siis ootan teilt kõigilt ühte tirelit poris ja fotot selle tõestuseks
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      Kui kutt nüüd hümni laulmise ajal suu lahti teeb siis ootan teilt kõigilt ühte tirelit poris ja fotot selle tõestuseks
                      Ja kui ei tee, siis teed sama?
                      reisisell.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                        Ja kui ei tee, siis teed sama?
                        Oi kindlasti mitte ma pigem ootan ja vaatan, on ju kutt vabandanud ja öelnud et on uhke esindada eestit.
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Vaštšuk ei valda eesti keelt isegi elementaarsel tasemel (vähemalt suvi 2020 seisuga), et vaevalt keegi poris tireleid tegema peab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                            Oi kindlasti mitte ma pigem ootan ja vaatan, on ju kutt vabandanud ja öelnud et on uhke esindada eestit.
                            Kus ja millal?

                            Kommentaar


                              A mis muidu siis saab, kui me saame oma esimese võidu peale 17 mängu nüüd Tsehhi vastu ja võiduvärava lööb just see sama Bogdan kuskil circa 85ndal, kes ilmselgelt peaks koondises olema oma mänguklassilt, kuid aga.. mhm mhm

                              a - jee, lõpuks! siit hakkab nüüd tulema küll.
                              b - ah, see ka jama kui mingi patsaan värava lööb ja aljosa hinges ja andeks ei saa ikka!
                              c - ok, ravime selle aljosa nüüd talt välja, sest tegelt on ju mängumees ja eesti keelt õpetame ka!

                              Kommentaar


                                Aastal 2021 ei tohiks siiski õigustada praktiliselt umbkeelse avalikult venemeelse vandi koondisse kuulumist . Jah , ma hüppasin ise ka tribüünil püsti kui umbkeelne Puštov 92 a. Sloveeniale värava lõi . Vahepealse ajaga eeldaks siiski mõttelaadi muutust .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X