320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Seda küsi Fifa käest.
    Juku: Õpetaja õpetaja, miks sellel kolmnurgal sellised nurgad on.
    Õpetaja: Seda küsi Pythagorase käest.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Lanno ju ütleski, et kõik võidavad sellest, et mäng Poolas toimub. Kui satsid oleks Poolas kokku tulnud ja seal testid läbi viinud, siis poleks ju probleemi olnud!
      Jälle vedas jalgpalliliit Terviseametit alt
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Miks ei võiks koondisemäng üldse ära jätta praegu.
        Pole ju neid vabu aknaid, et valikmänge pidada. Isegi kui Eesti seda tahaks, siis meie vastased pole kindlasti nõus.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Mida Subkat, kutsuti kiiresti need, kes telefonile vastasid ja kindlasti polnud helistajaks Häberli.

          Sõimake parem Terviseametit ja Eestis kehtivaid reegleid.

          1. Miks Eestis kehtib reegel,kus ühe nakatunud mängija pärast saadetakse kogu meeskond isolatsiooni?
          Tšehhis oleks sama juhtumi korral jäetud koju ainult nakatunud mängija.
          2. Miks ei olnud võimalik teha erand ja lubada mängu toimumine Tallinnas?
          Tšehhis poleks olnud niisugune keelav otsus vaieldamatult võimalika

          Täiesti prses, kui palju võivad eluvõõrad ametnikud ja poliitikud sitta kokku keerata.
          Miks ei ole Eesti meeskonnamängude spordialaliidud suutnud või tahtnud poliitikutele selgeks teha, et muudetaks see krdi isolatsioonireegel ära ja positiivse proovi andud portlaseid käsitletaks mujal kehtiva reegliga sarnaselt vigastatuteks, ilma kogu võistkonda isolatsiooni saatmata.
          jup, tšehhi on hea riik, millega võrrelda ja mille poole püüelda. 8x suurem elanikkond kui eestis ja u 25 000 koroonasurnut.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            jup, tšehhi on hea riik, millega võrrelda ja mille poole püüelda. 8x suurem elanikkond kui eestis ja u 25 000 koroonasurnut.
            Ma räägin ebavõrdsest kohtlemisest Eesti vs Spordiriigid, kus meie juhtoinad on ise saatnud Eesti spordi kaotajate sekka.
            Padutestitud sportlased on viimased, kes viiruse levikut ja vanurite surmade arvu halvemuse poole mõjutavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Ma räägin ebavõrdsest kohtlemisest Eesti vs Spordiriigid, kus meie juhtoinad on ise saatnud Eesti spordi kaotajate sekka. Padutestitud sportlased on viimased, kes viiruse levikut ja vanurite surmade arvu halvemuse poole mõjutavad.
              Mis aladel Eesti siis seni kaotanud on täpsemalt?

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Ma räägin ebavõrdsest kohtlemisest Eesti vs Spordiriigid, kus meie juhtoinad on ise saatnud Eesti spordi kaotajate sekka.
                Padutestitud sportlased on viimased, kes viiruse levikut ja vanurite surmade arvu halvemuse poole mõjutavad.
                fair enough. Kuidas muidu nt Premier Leagues see seis oli, minu teada siin osad mängud jäid ära paari nakatunu pärast? Vb seal muutunud või oli teistmoodi. Ma küsin, ma ei tea.

                Need poliitikud ja ametnikud võivad oinad olla küll ja resultaat on jama, aga meil nende spordivõistlustega veidi viltu vedanud ka. Alates saaremaast, lõpetades selle jalgpallimänguga, kus pidi mull olema, aga tegelikult ei olnud. Küllap spordimees Ratas oleks selle loa välja sebinud. Debiilne olukord küll ja ma nõus, aga ma veidi (rõhk, et oleks aru saada, et ainult veidi) saan aru ka sellest näidispoomise ja statemendi argumentatsioonist, millest eelduslikult lähtuti olukorras, kus me oleme maailma parimad nakatujad. Tobe küll jah.

                Kommentaar


                  Praeguses pasas olukorras mängude toimumine x-pundiga ja mingigi koondisetreeningu saamine läbi selle on siiski hea versus täiesti mängude ärajätmisega, sest tõesti, kuskile edasi lükata neid vaevalt võimalik on, vastaste kalendrid on juba plaane täis.

                  Mehed kes platsile saavad, neil on ju kõik võimalused end mehe eest näidata, andku aga minna!

                  Fännid, haarake aga homseks õlled/popcorn kõrvale ja head vaatamist.
                  Flora ja Pohlaku vihkajad saavad end niikuinii välja elada, vahet pole mis koosseis meil platsil on. Isegi kui oleks 0 Flora meest platsil, siis lõppeks see sellise vinguga, et "tulemust ei tulnud seepärast, et mitte-florakad pole ju piisavalt koondisekogemusi, kokkumängu ja et miks ei oldud varem kaasatud" jne. Lõputu poriloopimise jada. See jääb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Nüüd peaks küll kõik vingujad ( minusugusega eesotsas ) suu kinni hoidma ja mitte kritiseerima vaid nendeks kolmeks mänguks koondise selja taga olema .Isegi kui seda saab vaid teleka ees teha . Olgem nüüd mõistvad .
                    Ma liitun selle üleskutsega. Praegune seis on ühtviisi raske nii treeneritele, mängijatele, alaliidule kui ka fännidele. Nii et sellises olukorras võiks kokku hoida ning mitte mängu eel, ajal ja järel näpuga näidata, vinguda või parastada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Flora ja Pohlaku vihkajad saavad end niikuinii välja elada, vahet pole mis koosseis meil platsil on. Isegi kui oleks 0 Flora meest platsil, siis lõppeks see sellise vinguga, et "tulemust ei tulnud seepärast, et mitte-florakad pole ju piisavalt koondisekogemusi, kokkumängu ja et miks ei oldud varem kaasatud" jne. Lõputu poriloopimise jada. See jääb.
                      Ma siiani pole saanud või leidnud vastust küsimusele, et miks ei võiks Eestit esindama delegeerida "Eesti koondis 100% Flora". Kokkumäng ekstraklassi, treenerid jms. ekstralkass. Miks me peame tegema nägu, et me oleme solidaarsed ja kaasame pallureid ka mujalt. Seda ei ole vaja teha.

                      100% Flora ja kui toovad tulemuse ära, siis anti-pohlaistid ja anti-floraistid on igavesest ajast igavesti vaikima sunnitud, aga kui ei too, siis õiglase vastukaaluna proovime midagi muud, kuidagi teisiti, kõike variante võrdselt kaasavalt jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                        Ma liitun selle üleskutsega. Praegune seis on ühtviisi raske nii treeneritele, mängijatele, alaliidule kui ka fännidele. Nii et sellises olukorras võiks kokku hoida ning mitte mängu eel, ajal ja järel näpuga näidata, vinguda või parastada.
                        Nõus, minu arust ikkagi korralik rivistus, kaitse on küll ligadi-logadi ja pole vist kunagi kokku ka mänginud aga samas ega kedagi ei saanud arvatavasti mõnest muust kohast võtta, eks nad tegid juba filtreerimise et kes on lähikontaktsed olnud ja kes testitud. Tore näha küll selliseid debütante nagu Dõmov, loodame et minnakse ikka võitma seda mängu. Reim on Reim muidugi ja loodame et midagi kihva ei keera.

                        Kommentaar


                          Koondise taga tuleb kindlasti olla, täiesti nõus.

                          Subka valik on ehtne näide sellest miks on halb, kui koondises on Flora palgal olev inimene. Mul käis viie minuti jooksul läbi umbes 7-8 nime meistriliiga keskkaitsjatest, kes sinna trennisparringupartneriks taseme poolest enam sobiks.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ei tea jah kesa, kumb see ohtlikum on kas see, et meil on ebapädevad ametnikud või see, et norbert hurt üldse seal asju ajab.
                            Äkki usaldaks Norbertit rohkem? Floras on personalivalikuga mees täppi pannud ja alles hoidnud need mängumehed, kes on Florat viimased 2 aastat tassinud. Äkki usaldaks meest ka koondise valikutes, kus ta on varasemalt juba klubitasandil valiku ära teinud?

                            Ma leian, et see töö, mida Norbert Floras on teinud, on ülikõva ja selle pealt võib usaldada ka tema valikuid koondises.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reina Vaata postitust
                              Nõus, minu arust ikkagi korralik rivistus, kaitse on küll ligadi-logadi ja pole vist kunagi kokku ka mänginud aga samas ega kedagi ei saanud arvatavasti mõnest muust kohast võtta, eks nad tegid juba filtreerimise et kes on lähikontaktsed olnud ja kes testitud. Tore näha küll selliseid debütante nagu Dõmov, loodame et minnakse ikka võitma seda mängu. Reim on Reim muidugi ja loodame et midagi kihva ei keera.
                              Debütant Dõmovil on koondises juba kaks mängu kirjas.

                              Kommentaar


                                see parempoolne ju Herol, ei? tema nime pole siiani vist kusagilt küll läbi käinud..

                                163993441_794710344509283_6292146464344568345_n.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X