320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Sessuhtes, et keel keeleks, täitsa mõistetav tegelikult kui ida-virust või lasnamäelt vene koolist tulnuna keelt ei oska. Samuti ei pea sa ka feikima tohutut eestlust või eestimaisust. Küll aga pead austama riiki, kus sa elad ja mille värve esindad. Absoluutselt ei ole selle vastu midagi kui mitmed tänased Eesti koondislased ütlevad sirge seljaga, et nad on venelased. Täiesti arusaadav ja mõistetav. Aga kui sa oled sibul ja ka käitud nagu sibul siis sul ei ole koondisesse asja.
    Täpselt, hästi kokku võetud. Putinimeelsed koerad hoidkugi eemale. Keegi ei vaja teie teeneid!

    Kommentaar


      Kas me peaksime sõna "sibul" kasutama negatiivses tähenduses nagu "tibla"? Mulle meenuvad Peipsi äärsed puhast eesti keelt oskavad sibulakasvatajatest venelased ja samuti nende kirikut sibulakuplid. Või on meie keeles sibulal automaatselt halvustav hõng?

      Kommentaar


        Piirissaar võttis väga hästi kokku nende nopetega kuidas Vaštšuki on koheldud ja kui andmestamatud on eestlased. Kurb kohe.
        To nasfal: koondisepundis ta nüüd on, tahad sa seda või mitte ning ma usun et ta ka sobitub väga hästi

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Kas me peaksime sõna "sibul" kasutama negatiivses tähenduses nagu "tibla"? Mulle meenuvad Peipsi äärsed puhast eesti keelt oskavad sibulakasvatajatest venelased ja samuti nende kirikut sibulakuplid. Või on meie keeles sibulal automaatselt halvustav hõng?
          Järjekordne buumer. Kus sa kallis inimene oled elanud, et nüüd oled avastamas, et inimesed kasutavad sõna ,,sibul'' halvustavat. See on oma 15+ aastat nii olnud ja on edasi ka.

          Algselt postitas Reina Vaata postitust
          To nasfal: koondisepundis ta nüüd on, tahad sa seda või mitte ning ma usun et ta ka sobitub väga hästi
          Palju õnne, mina arvan, et ei sobitu. Mingi pressiesindaja võis talle paar sõna suhu panna ega ta sellepärast vähem sibul pole.

          Kommentaar


            Vähemalt üks tore asendusteema järamiseks kõigile, etnoh.. kuidas punkte saada..

            Kommentaar


              Tervislikel põhjustel jäävad koondisest eemale Henrik Ojamaa ja abitreener Andres Oper, mängu Tšehhiga on sunnitud vahele jätma Frank Liivak. Koosseisu lisandusid Trevor Elhi ja Karl Rudolf Õigus.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Vähemalt üks tore asendusteema järamiseks kõigile, etnoh.. kuidas punkte saada..
                Miks nii mõttetust asjast huvituda kui on võimalik natsionalismi väljendada?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Järjekordne buumer. Kus sa kallis inimene oled elanud, et nüüd oled avastamas, et inimesed kasutavad sõna ,,sibul'' halvustavat. See on oma 15+ aastat nii olnud ja on edasi ka.



                  Palju õnne, mina arvan, et ei sobitu. Mingi pressiesindaja võis talle paar sõna suhu panna ega ta sellepärast vähem sibul pole.
                  Nojah tundud ka täpselt selline mees olevat, kes käis ka laupäeval autoga Eestit vabaks sõitmas covidi eest. Mis seal ikka pane oma 91 aasta Opel Omegale hääled sisse ja mine sõida Eesti koondis vabaks (loe Vaštsuki ja sibulate vabaks) ümber Alecoq arena

                  Kommentaar


                    Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                    Nojah tundud ka täpselt selline mees olevat, kes käis ka laupäeval autoga Eestit vabaks sõitmas covidi eest. Mis seal ikka pane oma 91 aasta Opel Omegale hääled sisse ja mine sõida Eesti koondis vabaks (loe Vaštsuki ja sibulate vabaks) ümber Alecoq arena
                    Esiteks ma põlastasin neid, kes käisid ja teiseks on see täiesti mitteseonduv. Aga noh sinusugune udar ei saagi asjadest aru. Sa oled täpselt see vend, kes läks seisis Laagna teele autode järel, sest ta lihtsalt oli nii rott.

                    Kommentaar


                      kui madal on inimese enesehinnang, et ta foorumis enda kehtestamiseks peab teisi sõimama?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Kuna siin Vaštšuki personaalküsimus nii terava vaatluse all on, siis peab ka ikka sõna sekka ütlema. Oma mängukvaliteedilt ta koondiseringi kahtlemata kuulub, aga kõigest ringi. Oleks seal peidus Vassiljevi parimate päevade kvaliteeti, kes võiks kerkida selgeks mänguliseks liidriks, siis oleks mõningatele asjadele ka veidi lihtsam läbi sõrmede vaadata. Hetkel saame me siiski juurde vaid mängija, kes on võimeline ka rahvusvahelisel areenil oma koha enam-vähem rahuldavalt välja mängima (kui katus just ära ei sõida), aga samas mingit erilist lisakäiku ka ei paku. Või vähemalt hetkel on seda raske näha.

                        Ja siis ongi asja teine pool. Rahvuskoondise esindamine ei ole kohustus, vaid privileeg. Nooruse teod nooruse tegudeks, aga Bogdan ei ole senini osanud/soovinud sulanduda Eesti ühiskonda. Ja seni kuni miski ei tõesta vastupidist, siis minu jaoks on ta samas pundis nende 7 Levadia ultrafänniga, kes koondisemängudel Eesti vastaste sektoris töllerdavad. Seda me ei tea, kas on tal südames tõesti nii suur soov kanda sinist särki või on peamiseks motivatsiooniks märge CV-sse, aga kui on siiras soov, siis seda on võimalik ka välja näidata. Riigikeele valdamine elementaarsel tasemel (äkki on lõpuks end käsile võtnud?) peaks lisaks jalgpallioskustele olema vähim, mida ühelt rahvuskoondislaselt ootad. On meil ennegi olnud neid koondislasi, kes tulevad venekeelsest ruumist ja kes hilise noorukieani eesti keelt ei valda, aga on seda tahtnud ja vajalikuks pidanud ning hetkel räägivad riigikeelt ka väga heal tasemel. Iga normaalne inimene võiks välisriigis pikemalt elades sealse keele selgeks õppida, rääkimata siis sellest, kui sa oled selles riigis ka sündinud.

                        Ühelt poolt on huvitav, et näeb Vaštšuki ka koondise keskkonnas ära, sest ta on kahtlemata andekas jalgpallur, aga teisalt on ikkagi küsitav, kas selles rollis, mida Eesti koondis on võimeline talle pakkuma, temast ka positiivset efekti on. Seda, et ta koondisesse ei sulanduks või hakkaks midagi õõnestama, ma otseselt ei usu, aga rahvuskoondis on enamat kui head jalgpallioskused. See on ühine hingamine oma riigi eest. Praeguse profiili pealt on raske näha, et Vaštšuk oleks koondise nimel valmis andreistepanovlikult midagi ohverdama. Aga kuna hetkel on Eestis neid jalgpallureid juba vähem, kes koondisekutset ei saanud, kui neid, kes said, et eks ta ootuspärane areng oli ja jääme põnevusega ootama.

                        Kommentaar


                          Johhaidiii......

                          Kommentaar


                            Nagu esimene aprill oleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Nagu esimene aprill oleks.
                              Kusjuures mul tekkis täpselt sama mõte kui seda pealkirja nägin.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X