320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Tšehhi (24.03.2021 21.45 @ Lublin, Poola)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Aastal 2021 ei tohiks siiski õigustada praktiliselt umbkeelse avalikult venemeelse vandi koondisse kuulumist . Jah , ma hüppasin ise ka tribüünil püsti kui umbkeelne Puštov 92 a. Sloveeniale värava lõi . Vahepealse ajaga eeldaks siiski mõttelaadi muutust .
    Nüüd sa ajad sassi. Ma arvan, et pole ühtegi koondise fänni, kes tahaks Bogdani koondisesse, kui ta mõtleb tema kahtlastele eelistustele minevikus. Küll aga ma arvan, et on vägagi paljusi koondise fänne, kes tahaks teda koondises näha kui mõtlevad temas olevaid sportlikke võimeid. Nüüd ongi küsimus, milline pool oma ego alla laseb ja kas Bogdan tõestab ennast ühele või teisel poolele. Ma usun, et ta ei ole nii idioot, et ta saab aru, et tal hoitakse eriti silma peal. Ma olen endiselt paadis, talle tuleb võimalus anda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      A mis muidu siis saab, kui me saame oma esimese võidu peale 17 mängu nüüd Tsehhi vastu ja võiduvärava lööb just see sama Bogdan kuskil circa 85ndal, kes ilmselgelt peaks koondises olema oma mänguklassilt, kuid aga.. mhm mhm

      a - jee, lõpuks! siit hakkab nüüd tulema küll.
      b - ah, see ka jama kui mingi patsaan värava lööb ja aljosa hinges ja andeks ei saa ikka!
      c - ok, ravime selle aljosa nüüd talt välja, sest tegelt on ju mängumees ja eesti keelt õpetame ka!
      Aga see olekski reaalne Mic Drop (mitte Liivaku oma). Vajutagugi täiega ja löögugi võiduvärav ja tagugu vastu rinda ning minusugune ehk paneks oma lõuad koomale. Hetkel aga kahjuks joondun ma ikkagi selle Vaštšuki järgi, kes on endast vastava kuvandi loonud.

      Kommentaar


        Koondise esindamine on auasi mitte hüppelaud, mis aitab karjääril edasi töusta. Löögu see värav ja toogu see vöit, aga pärast annab ikka intervjuu inglise keeles, vene lipuvärvides buutsad jalas. Ei tömbaks käima selline asi, suhtumine vajab töestamist
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Vastsuk on tüüpiline näide sellest, mis saab, kui vanemad su venekeelsesse kooli panevad. Seal on sul ümber venekeelne seltskond ning selle järgi kujuneb ka maailmavaade. On muidugi ka erandeid, kuid tavaliselt on ikka nii nagu kirjutasin. Vaevalt, et midagi muutunud selles vallas on, nüüd lihtsalt oskab suu kinni hoida teatud hetkedel. Samas ma saan ka aru, miks ta Eesti keelt ei oska. Alguses vene kool, siis oli juba pubekas ning edasi välismaa.

          Ps Ma oletan, et ta käis vene koolis.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Keeleoskusest : näiteks Tunjovil tundub eesti keel üldse kolmas järjekorras olevat , vene ja itaalia keele järel . Selle vastu pole mul vähimatki ja see on ka loogiline ,kui sa oled elanud vist ainult Narvas ja Itaalias . Aga ta ei uinu Kremli kellade saatel sini- puna- valged putsad jalas ,selles ongi suhtumise vahe . Samuti andis Artjom Dmitrijev koondisse saades intekaid po angliski ,olles elanud ainult Eestis .

            Kommentaar


              Rahustuseks ja meeldetuletuseks, et Vaštšukil on sinises särgis juba üle 20 mängu kirjas (ehk Vihmanni jt rahvuskangelaste kõrval korduvalt seistud). Vaevalt A-koondise kutse ta peas mingeid korrektuure teeb, aga kuni ta laseb jalgadel rääkida, ei tohiks erilist küsimust/uudist olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma ei tea, millised putsad Vaštšukil on ja tema e-mail mind ka ei huvita, aga kui isegi noorena ei tohi mässumeelne olla, siis millal veel? Hiljuti üks tegelane rääkis, et tegi 33-aastaselt poisikese tempe, Vaštšuk oli ju vapsee alakas? Minu arust on asi üsna lihtne: kas me tahame koondist, kus on parimad Eesti jalgpallurid või koondist, kus suheldakse pühas Eesti keeles ja lauldakse hümni ilusamini kui kogu fännitribüün suudab. Sellega olen nõus, et kõigepealt peab jalgpallur end näitama ja siis tuleb ka fännide heakskiit. Löögu see 85. võiduvärav ära ja on hoobilt puhastverd eestlane
                Tundud selle jutu põhjal elama Peetris ning liikuma mõne kalli ruutmeetrihinnaga kontorikompleksi vahet kusagil Ülemiste Citys. Soovitan tulla magalate poole. Näed ära, mis asi see sibul on võrreldes normaalse venelasega...

                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                Aga ta ei uinu Kremli kellade saatel sini- puna- valged putsad jalas ,selles ongi suhtumise vahe.
                Aamen.
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Bogdan vabandas. Aga kõige parem vabandus on hingestatud mäng koondise eest.
                  Andestamine käib elu juurde.

                  Kommentaar


                    Oot ma ei saa aru, kas see on mingi level, millest igaüks aru ei saa või siin ong rahvuskoondise tulihingelised pooldajaid, kes arvavad, et koondist puhtalt oma karjääri hüvanguks kasutav ning rahvust ja riiki mitte austav indiviid on okei esindaja juhul kui 88. ristakasse paneb?

                    Kui nii, siis ma ei saa aru, mida me ootame. Maailm on täis jalgpallureid, kes sama suhtumisega koondise ukse lahti lööks. Ja seda nii, et mingi Bogdan ei oleks isegi treeneri mõtteväljas. Boonusena ei oleks nad veel ka sibulad*.

                    * mitte palun ajada sassi venelasega.

                    Kommentaar


                      Kas need " Bogdan on võimaluse ära teeninud " pooldajad tõsimeeli tahavad ,et Eesti koondist esindaks tegelane ,kes veel paar aastat tagasi postitas 9 .mail Instasse " Слава героям " ja Georgi linti ülistava postituse . Päriselt tahate ? See ,et postitus pärast vist kustutati ei muuda ju suhtumist .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kostja ja Oper astusid Keskerakonda. Teeb täpselt sama välja.
                        Mida v sa ajad? Maga kaineks

                        Kommentaar


                          Eelmise aasta teises pooles käis siitsamast foorumist läbi video, kus ta tundus pigem uhke, et ei oska sõnagi eesti keelt. Lätimaalasest intervjueerija imestuse peale õigustas, et koolis polnud huvi ja no hiljem kogu aeg välismaal jne. Huvitav oleks teada, kas ses osas on viimasel ajal midagi muutunud.

                          Lisaks jäi meelde, et eestlasena end kuidagi ei tunne ja et nii Riia kui Sofia (!) meeldivad rohkem kui Tallinn.

                          Ehk siis kokkuvõtteks on minu jaoks vaja veel kõvasti tõestada, et Eesti esindamine talle kuidagigi oluline on.
                          i don\\\'t want cos i just get

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MRH Vaata postitust
                            Eelmise aasta teises pooles käis siitsamast foorumist läbi video, kus ta tundus pigem uhke, et ei oska sõnagi eesti keelt. Lätimaalasest intervjueerija imestuse peale õigustas, et koolis polnud huvi ja no hiljem kogu aeg välismaal jne. Huvitav oleks teada, kas ses osas on viimasel ajal midagi muutunud.

                            Lisaks jäi meelde, et eestlasena end kuidagi ei tunne ja et nii Riia kui Sofia (!) meeldivad rohkem kui Tallinn.

                            Ehk siis kokkuvõtteks on minu jaoks vaja veel kõvasti tõestada, et Eesti esindamine talle kuidagigi oluline on.
                            äkki leiad üles, polegi näinud.
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Minu meelest näitab suhtumist seegi, kui siin üles kasvanud kodanik oskab inglise, aga mitte eesti keelt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Mida v sa ajad? Maga kaineks
                                Ei astunud vä? Ime.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X