320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valgevene - Eesti (27.03.2021 19.00 @Dinamo, Minsk)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Kahjuks Igonen ja Õigus ebaõnnestusid täna.
    Täna oli võimalus punkte võtta..selles mõttes on pettumus
    Kutid võitlesid ja see väärib kiitust. Õigus põles läbi.
    Lilander ja Pürg olid ka päris kehvad. Alliku mängis oma ootuspärase taseme välja. Positiivselt üllatasid Vaštšuk ja Vassiljev, kellelt mina ei oodanud, et mängu lõpuni musta tööd jaksaksid teha. Anier ja Sappinen olid ees nagu päris, Kuusk ka enamiku mängust.

    Hingestatuse osas olid väga head kaks mängu, nii palun jätkata.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      #77
      Vahetuste nutjad on vist unustanud, kui filigraanselt perse nendega tõmblemine Makedoonia mängu keeras?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Lilander ja Pürg olid ka päris kehvad. Alliku mängis oma ootuspärase taseme välja. Positiivselt üllatasid Vaštšuk ja Vassiljev, kellelt mina ei oodanud, et mängu lõpuni musta tööd jaksaksid teha. Anier ja Sappinen olid ees nagu päris, Kuusk ka enamiku mängust.

        Hingestatuse osas olid väga head kaks mängu, nii palun jätkata.
        Pürgi osas olen nõus ja paskotši jäi ka tegelikult kaitses lahjaks. Tegemist ikkagi täiskasvanud füüsiliselt tugevate vastastega ja näha oli, et Paskotši jaoks ehk liiga suur õun mida hammustada. Samas Lilander sai endale vist lausa 2 väravasöötu, et tema ikka midagi tegi.

        Kommentaar


          #79
          Ma ei ütle muud kui et Sappinen-Anier on tänase päeva Oper-Zelinski.

          Kommentaar


            #80
            Teise andis Bogdan.

            Algselt postitas plain Vaata postitust
            Pürgi osas olen nõus ja paskotši jäi ka tegelikult kaitses lahjaks. Tegemist ikkagi täiskasvanud füüsiliselt tugevate vastastega ja näha oli, et Paskotši jaoks ehk liiga suur õun mida hammustada. Samas Lilander sai endale vist lausa 2 väravasöötu, et tema ikka midagi tegi.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas plain Vaata postitust
              Pürgi osas olen nõus ja paskotši jäi ka tegelikult kaitses lahjaks. Tegemist ikkagi täiskasvanud füüsiliselt tugevate vastastega ja näha oli, et Paskotši jaoks ehk liiga suur õun mida hammustada. Samas Lilander sai endale vist lausa 2 väravasöötu, et tema ikka midagi tegi.
              Paskotši oli jah nii ja naa. Kostja kommentaar on tabav.

              Teisele väravale andis peaga söödu Vaštšuk, kui õigesti aru sain.

              Üldpilti vaadates tuleb ikkagi arvestada, et meil hooaeg alles algamas ning selle pealt 3 päeva sees 2 koondisemängu ära kesta on keeruline. Noh, rääkimata muidugi koroonaprobleemidest. Koosseisu kokkumängu osas ma ei söandaks väga halada, sest enamik Florast.

              Vähemalt nägi nüüd need ka ära, kes muidu mitme jaoks ebaõiglaselt koondisekutsest ilma jäänud.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Ma ei ütle muud kui et Sappinen-Anier on tänase päeva Oper-Zelinski.
                Täpselt samad mõtted. Eesti liiga mängijad kõmmutavad koondise eest väravaid on ka näitaja meie liiga kohta, sest Cekulajevsit nad Premiumis vast ei tee.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Lilander ja Pürg olid ka päris kehvad. Alliku mängis oma ootuspärase taseme välja. Positiivselt üllatasid Vaštšuk ja Vassiljev, kellelt mina ei oodanud, et mängu lõpuni musta tööd jaksaksid teha. Anier ja Sappinen olid ees nagu päris, Kuusk ka enamiku mängust.

                  Hingestatuse osas olid väga head kaks mängu, nii palun jätkata.
                  Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                  Teise andis Bogdan.
                  Tänud paranduse eest, ei saanud täpselt aru kas number 23 või 13 pani peaga palli kasti.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas plain Vaata postitust
                    Pürgi osas olen nõus ja paskotši jäi ka tegelikult kaitses lahjaks. Tegemist ikkagi täiskasvanud füüsiliselt tugevate vastastega ja näha oli, et Paskotši jaoks ehk liiga suur õun mida hammustada. Samas Lilander sai endale vist lausa 2 väravasöötu, et tema ikka midagi tegi.
                    Teisele väravale andis minu meelest söödu ikka Vaštšuk. Vaštšuk laulis hümni kaasa, edaspidi võiks nüüd jutud tema ja koondis teemal ära lõpetada.. Õigus põles täna ikka ereda leegiga (kahjuks).

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kõige kurvem on see, et Valgevene on täiesti pask.

                      Siit oleks saanud juba punktile loota.
                      +1

                      Anieri personaalsed sooritused välja jättes, siis muus osas tälelik null taas. Ja seda äärmiselt sita Valgevene vastu. Aga noh, see ongi see meie meeste tase.

                      Kommentaar


                        #86
                        3611 pealtvaatajat.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          3611 pealtvaatajat.
                          sh 4 jänest
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            #88
                            Huvitav, kas ma olen ainus, kes oli Õiguse esimese kollase olukorras kindel, et hoopis temale tehti enne sulaselge viga, kui ta vastast käega sikutama hakkas. (mängus u 62:21)

                            Kommentaar


                              #89
                              Enne mängu kaalusid treenerid Alliku ja Puri vahel.
                              Alliku vahetusele olid variandid Õigus, Kirss ja Roosnupp.
                              Kuhu kurat see Puri variant siis vahetusega kadus? Tõsimeeli olen esimest korda üllatunud, et Puri mitte kumbagi mängu ei alustanud.

                              Kommentaar


                                #90
                                Kahe mängu peale kokku saime

                                - neli korda rõõmustada värava üle;
                                - kolm korda juhtima minna;
                                - 29 minutit mängida eduseisus;
                                - 79 minutit mängida viigiseisus;
                                - näha, kuidas kõigil meestel silm särab ja isegi riigireetur (sic) hümni laulab.

                                Ja seda kõike võõrsilmängudes mingi viimasel minutil kokkuklopsitud koosseisuga. Mul jäid küll pigem positiivsed emotsioonid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X