320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Superliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma sain juba kogu sest trallist plasticu lemmiksaatele pool tundi rääkida, et mis juhtuma hakkab ja miks juhtub. Nüüd on kõik mõttetu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma sain juba kogu sest trallist plasticu lemmiksaatele pool tundi rääkida, et mis juhtuma hakkab ja miks juhtub. Nüüd on kõik mõttetu.
      mis saatele, Nurgakivi?

      Kommentaar


        Agnellile ja Perezile lasti vesi peale?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas noname Vaata postitust
          Nüüd järgnevad paar kuud teha kõva PR-i meedias, et tegelikult algusest peale nemad väga ei tahtnud sellega liituda, aga FOMO lõi sisse.
          seda juba räägiti algusest peale juba ning esimene uudis üldse oli et City kõrvale jäi ning hiljem tuli järjest neid kommentaare, et tegelt ei tahtnud üldse ühineda, kuid kartus välja jääda oli suurem. Laias plaanis arusaadav, ma ei usu et ükski meeskond rahapada kõrvalt vaadata tahaks ja mul tunne, et need mõned kes ei ütlesid oskasid lihtsalt paremini seda situatsiooni hinnata.

          Kommentaar


            Nüüd miinuspunktid ja trahvid ka selle mässukatse eest välja jagada palun.

            Kommentaar


              Jube õrnadele savijalakestele ehitatud monstrum kui vähem kui 48h kokku variseb Avan joogi selle nalja puhul

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Ühesõnaga tegemist oli bluffiga UEFA vastu
                Bluffiga tegu polnud. Aga kui sellele on vastu sisuliselt kogu üldsus ja klubide enda fännid, pluss UEFA ja FIFA sanktsioonid, siis tuli otsus neil teha.

                Sellises olukorras oleks võinud selle liiga üldse Aasiasse ja USA-sse viia. Mängigu seal, seal on raha ja seal on huvi. Need progressil ees seisvad konservatiivsed eurofännid võib ju alati üle parda visata, kellele neid vaja. Euroopas oleks kardetavasti see Superliiga üsna jahedalt vastu võetud, aga seal, kus piltlikult jalgpall algab Ronaldost ja lõppeb Messiga, oleks sel suur triumf ees seisnud.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Ja nii kiire lõpp oligi? Ehhh, kobad.

                  Kommentaar


                    jah seda kõike on maailmas juba nähtud

                    Algselt postitas Steve
                    I honestly don't get all the outrage over the ESL. A new format based on huge revenues, inflated TV rights, merchandising, that's wildly unpopular with the fans, and the "death of the game" . Erm, that was the Premier League
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      mis saatele, Nurgakivi?
                      Fast Forward
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar




                        Aga seda oleks vist ka palju loota, et selle praeguse CL formaadiga midagi mõistliku peale hakatakse. Diagonaalis lugedes oli see 2024? käiku minev plaan üsna kaheldava väärtusega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma sain juba kogu sest trallist plasticu lemmiksaatele pool tundi rääkida, et mis juhtuma hakkab ja miks juhtub. Nüüd on kõik mõttetu.
                          Kuidas sa "Rannamaja: Raju reede" saatesse jõudsid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kuidas sa "Rannamaja: Raju reede" saatesse jõudsid?
                            õige rannamaja kindlalt eespool listis.

                            Kommentaar


                              Hakkasin Tartust Valga sõitma ja köik oli veel superliiga valguses. Tund aega hiljem kohale jõudes täiskaos juba. Uskumatult selgroogu kamp lõpuks ikkagi

                              Kommentaar


                                R.i.p. Esl
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X