320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Superliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kurat, ma just mõtlesin, et mulle meeldiks jalka palju rohkem, kui suur kuuik kuskil omaette rahhi taga ajaks.
    Mulle hakkas ka idee uuest Premmist meeldima. Kurb.

    Kommentaar


      Chelsea ja City astuvad sellelt rongilt maha, ilmselt tuleb neid klubisid veel, aina rohkem mängijaid on hakanud sõnu võtma õnneks.

      Kommentaar


        Algselt postitas noname Vaata postitust
        Nvm, ilmselt juba täna õhtuks done
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Nüüd peab ikkagi 10 aastat veel ootama, et Arsenalist tippklubi saaks?
          Vaevalt, me ei olnud isegi pull-outimise top 4s praegu.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Nüüd võiks ruttu mingi ühisrahastuse käima lükata ning mõne ameeriklastele kuuluva satsi ära osta.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Nüüd on siis sellega korras?

              Kommentaar


                Ma pühapäeval mainisin CL teemas, et Arsenal ja Tottenham on kindlasti need klubid, kes selle plaaniga peavad all-in minema, kuna võidavad tesitega võrreldes kõige rohkem sellest liigast. Aga nüüd jäid väljatulekuga ka hiljaks, Chelsea ja City suutsid praegu natuke oma nägu päästa fännide ees.

                Kommentaar


                  Selgus, et Barcelona nõustus tingimusel, et selle peavad sociod kinnitama, mida muidugi ei juhtu.

                  Kommentaar


                    krt nüüd ei saagi mägrast lahti?

                    Kommentaar


                      Küllap õpitakse sellest kahest viimasest ööpäevast ning järgmine katse, mis kahtlemata ei jää tulemata, on edukam.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          talkSPORT ütleb et läbi, vsjo, finito. Kogu liigale cancel.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Ühesõnaga tegemist oli bluffiga UEFA vastu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas noname Vaata postitust
                              Chelsea ja City suutsid praegu natuke oma nägu päästa fännide ees.
                              eh ma ei tea, ei ütleks et väga õnnestunult. Sinna rongile poleks pidanud astumagi, kuid ilmselt ei oodatud niivõrd negatiivset tagasisidet. Praegu juba kõik panevad pillid kotti sel teemal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                eh ma ei tea, ei ütleks et väga õnnestunult. Sinna rongile poleks pidanud astumagi, kuid ilmselt ei oodatud niivõrd negatiivset tagasisidet. Praegu juba kõik panevad pillid kotti sel teemal
                                Selles suhtes jah, et ajalukku lähevad ikkagi nad kui 1 12st klubist, kes tahtsid välja astuda. Aga eks väikene võit ikka olla üks esimestest loobujatest, kes selle doomino efekti tekitas. Nüüd järgnevad paar kuud teha kõva PR-i meedias, et tegelikult algusest peale nemad väga ei tahtnud sellega liituda, aga FOMO lõi sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X