320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Superliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Ma rääkisin superliiga kaitsmisest, mitte tulekust.

    Enivei sinu seisukohad on nagunii kõik Premieri seisukohast võttes, mida mina nii palju ei jälgi.
    Barca fännina oleks parastaksin, kui nad ise majanduslikult on omale sellise seisu tekitanud, et enam hakkama ei saa, siis kukkugu laliga2te. Ise süüdi. Poleks esimene ja ilmselt ka viimane näide Hispaaniast, kus klubi elab oma võimete ja nüüd on teise liiga sats või la liga keskmik.
    Vaatajana jälgin ma ainult premmi. Superliigat ega ka Meistrite Liigat ei vaataks nagunii. Seega on ükskõik kuidas pidi üsna kehv väljavaade.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Vaatajana jälgin ma ainult premmi. Superliigat ega ka Meistrite Liigat ei vaataks nagunii. Seega on ükskõik kuidas pidi üsna kehv väljavaade.
      Aga kui need 6 klubi enam premmis ei mängi, siis vaatad endiselt premmi edasi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Aga kui need 6 klubi enam premmis ei mängi, siis vaatad endiselt premmi edasi?
        Pigem jah. Mõni aeg on ju põnev, et igal tiimil võimalus võita ja nii.

        Ehk ma iseenesest pole superliiga toetaja, aga minu jaoks on need järvelalikud üliemotsionaalsed põhjendused, et puhas asi rikutakse ära. Mis siin enam rikkuda on? Vähemalt on nüüd maskid maas ja kõik saavad ausalt rahhi taga ajada.

        Kommentaar


          Real Madrid president Florentino Perez -- chairman of the proposed European Super League -- has suggested football matches should be shortened.


          hahah, see läheb juba hüsteeriliselt naljakaks sõjaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            Kui juhtub see ime, et kohalikud liigad viskavad klubid välja, siis ei jää ilmselt muud üle kui CL laadse toote asemel teha mingi USA profiliiga laadne toode. Ja siin erinevates teemades mainitud USA profiliiga briljantsus on mudugi lahe aga NBA näitel, põhihooaja mänge ei suuda isegi paadunumad korvpalli fännid vaadata, see on kohati sama põnev kui muru kasvamise või värvi kuivamise vaatamine.
            siin sa küll liialdad, ma pole isegi eriline korvpalli fänn, aga vaatan pea igat GSW mängu, sest Steph Curry on lihtsalt nii lahe vend. Rohkem 10+ kolmeste mänge kui kogu ülejäänud NBAl kokku

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              https://www.espn.com/soccer/real-mad...t-be-shortened

              hahah, see läheb juba hüsteeriliselt naljakaks sõjaks.
              No noored inimesed ei suuda enam pikalt keskenduda, seega teeme mängud lühemaks
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Miks mängijad peaksid tahtma liituda mingi liigaga mis fännidele korda ei lähe ja kus tahetakse teha palgalimiit?

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Miks mängijad peaksid tahtma liituda mingi liigaga mis fännidele korda ei lähe ja kus tahetakse teha palgalimiit?
                  Sest mängijad ei koti mida fännid teevad ning isegi palgaliimidiga saaksid nad rohkem palka kui mitte Super Liigas osalevas tiimis?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Võiks 4 veerandaega teha, 10-15 minutilised. Ja igal tiimil võiks ka mingi arv time oute olla, mille ajal saaks telejaamad naiste pesukaitsevahendite ja pepsi reklaame näidata. Lisaks võiks suluseisu ära kaotada ja käega palli mängida, siis poleks mingit vari vaja ning hala selle ja millimeetrite ümber kaoks. Ja üldse võiks väravad suuremad olla ja mängijaid vähem, et rohkem väravaid saaks näha. Mängijaid võiks saada ka igal ajal sisse ja välja vahetada. Ka neid, kes juba korra välja on vahetatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Võiks 4 veerandaega teha,15 minutilised. Ja igal tiimil võiks ka mingi arv time oute olla, mille ajal saaks telejaamad naiste pesukaitsevahendite ja pepsi reklaame näidata. Lisaks võiks suluseisu ära kaotada ja üldse võiks väravad suuremad olla ja mängijaid vähem, et rohkem väravaid saaks näha. Mängijaid võiks saada ka igal ajal sisse ja välja vahetada. Ka neid, kes juba korra välja on vahetatud.
                      #progressive

                      Harald approves!

                      Kommentaar


                        Kõige olulisem on ikka see, et kas Tähtede Mäng ka tuleb?
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Nahhui see väljak nii suur peab siis olema üldse?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            #progressive

                            Harald approves!
                            Ma veel täiendasin seda.

                            Nüüd veel parem. Äkki keegi tõlgiks espanja keelde, sest ma no habla espanol ja saadaks siis senjoor Perezile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                              Sest mängijad ei koti mida fännid teevad ning isegi palgaliimidiga saaksid nad rohkem palka kui mitte Super Liigas osalevas tiimis?
                              Eks see raha ikka otseselt fännidelt ja kaudselt fännide abil neile klubidele tulebki ju. Kui mängijatel tuleb teha valik - Superliiga vs koduliiga, koondis/EM/MM siis kindlasti mitmed mitmed rahamaiad mängijad valivad esimese variandi. Eriti karjääri varsti lõpetavad mängijad. Aga pikemas perspektiivis langeb aina enam valik ikka koduliigat ja CLi jätkavate klubide peale.

                              Kui tuleb selline absoluutne vastasseis siis ma ei kujuta ette kuidas see Superliiga saaks ellu jääda. Kaua sa mängid naftarahade eest Hiina ja USA fännidele kui eurooplased vaatavad oma koduliigat edasi. UEFA/FIFA jõuõlg on ikka piisavalt suur, et see asi väga teravaks ajada.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Võiks 4 veerandaega teha, 10-15 minutilised. Ja igal tiimil võiks ka mingi arv time oute olla, mille ajal saaks telejaamad naiste pesukaitsevahendite ja pepsi reklaame näidata. Lisaks võiks suluseisu ära kaotada ja käega palli mängida, siis poleks mingit vari vaja ning hala selle ja millimeetrite ümber kaoks. Ja üldse võiks väravad suuremad olla ja mängijaid vähem, et rohkem väravaid saaks näha. Mängijaid võiks saada ka igal ajal sisse ja välja vahetada. Ka neid, kes juba korra välja on vahetatud.
                                Cheerliiderid peaksid ka kindlasti olema. Jalgpalliplatsile neid ka mahub omajagu. Ja siis võiks olla see võistlus, et kes keskringist palli väravasse suudab lüüa, võidab miljoni. Euroopas on ju selliseid kummalisi kanaleid, kelle ärimudel ei näe ette pidevaid reklaamipause. Selliste kanalite vaatajatel hakkab igav kui reklaamipaus väga pikaks venib ja midagi ei toimu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X