320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Go3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Go3

    Kuna viimasel ajal on streaming keskkonnad kõva arengu teinud ja sisu muudkui lisandub, siis Go3 vajab ka oma teemat. Viimane uudis ka, Go3 platvormil on nüüd discovery+, ehk siis lisandunud on eurospordi kanalid ja täies mahus olümpiamängude ülekanded, kui need muidugi toimuvad.

    #2
    Ma ei saanud aru, kas olümpia tuleb eurospordis või tulevad discovery+ga miskid dedikeeritud (reklaamivabad) kanalid?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Ma ei saanud aru, kas olümpia tuleb eurospordis või tulevad discovery+ga miskid dedikeeritud (reklaamivabad) kanalid?
      Tsititaat uudisest:
      Go3 discovery+ teenuse tellijad Eestis, Lätis ja Leedus saavad Eurospordi kanalitelt näha 2020 Tokyo olümpiamängude igat hetke. Go3 discovery+ kasutajad saavad ligipääsu kaheksale olümpia pop-up-kanalile ja rohkem kui 50-le spetsiaalsele olümpia otseülekandele. Eurospordi vahendusel avaneb võimalus näha ulatuslikku ülevaadet kõrgetasemelistest spordisündmustest nagu tennise Grand Slam turniirid Australian Open, Roland-Garros ja U.S. Open ning kõik jalgrattasõidu Grand Tour võistlused, sealhulgas Tour de France.

      Kommentaar


        #4
        Kas ma ainus, kellel go3 ei näita ETV ja ETV2 otsesaateid? WebOS app teatab alati mingist ilmnenud tõrkest, iOS näitab 2 tundi hiljem endiselt Portugal - Saksa viimaseid minuteid.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Kas ma ainus, kellel go3 ei näita ETV ja ETV2 otsesaateid? WebOS app teatab alati mingist ilmnenud tõrkest, iOS näitab 2 tundi hiljem endiselt Portugal - Saksa viimaseid minuteid.
          Mul ka pekkis. Teised kanalid töötavad.

          Kommentaar


            #6
            Sama mure.

            Kommentaar


              #7
              Ma pidin üle poole aasta digiboksi tööle panema seepärast

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Kas ma ainus, kellel go3 ei näita ETV ja ETV2 otsesaateid? WebOS app teatab alati mingist ilmnenud tõrkest, iOS näitab 2 tundi hiljem endiselt Portugal - Saksa viimaseid minuteid.
                Proovisin ka ja ei näita mul ka. Ise vaatan ETV2 otse, sest seal on delay väiksem.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma pidin üle poole aasta digiboksi tööle panema seepärast
                  Miks? Err online keskkonnast saab ka kenasti striimida ja castida.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma läksin ka ERR online’i peale välja. Jama aint, et nad oma Jupiteri endiselt WebOSi pole saanud. Digiboksi lepingu lõpetasin mõne kuu eest Go3 peale minnes ära. Mis sellest hoida? Mõnu, mõtle, selle eest saaks iga kuu 1-2 kaupsikut ju.

                    Teemasse, et Go3 klienditoe sõnul parandati viga peagi ära. Postituste järgi vist küll mitte enne jalkaõhtu lõppu.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Ma läksin ka ERR online’i peale välja. Jama aint, et nad oma Jupiteri endiselt WebOSi pole saanud. Digiboksi lepingu lõpetasin mõne kuu eest Go3 peale minnes ära. Mis sellest hoida? Mõnu, mõtle, selle eest saaks iga kuu 1-2 kaupsikut ju.

                      Teemasse, et Go3 klienditoe sõnul parandati viga peagi ära. Postituste järgi vist küll mitte enne jalkaõhtu lõppu.
                      Eem, noh, digiboksiga nett on odavam, kui digiboksita nett. Eesti loogika.

                      Kommentaar


                        #12
                        Panin tähele, et saue vallas oli mingi normalna elektrikatkestus ja täpselt samal hetkel kadusid go3 appist/veebist ETV kanalid.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          #13

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Panin tähele, et saue vallas oli mingi normalna elektrikatkestus ja täpselt samal hetkel kadusid go3 appist/veebist ETV kanalid.
                            Võimalik, et vastavad internetiühendused käisid läbi antud alajaama

                            Kommentaar


                              #15
                              Go3 ei näita lihtsalt Kanal2 pilti. Tühi programm ja tõrge. Täiesti uskumatu....

                              Kommentaar

                              Working...
                              X