320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM2020 D-alagrupp (Horvaatia, Inglismaa, Šotimaa, Tšehhi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EM2020 D-alagrupp (Horvaatia, Inglismaa, Šotimaa, Tšehhi)

    Horvaatia: Aatomiku rammu kahandab vanameistrite ja noorte tõusjate ragistamine
    Inglismaa: Kas Inglismaa jääb jälle naerualuseks või tuleb lõpuks midagi koju ka?
    Šotimaa: Šotlaste usk oli juba kadunud, aga penaltieksperdid ei vedanud alt
    Tšehhi: Kultuskangelase toel jalgpalliriigi mainet tagasi nõudmas

    #2
    edasi tšehhid, aga mida helli pendla otsus see oli? loodame, et poisid võtavad siin õppust ja hakkavad enda nägu ees teistele küünarnukkidesse hüppama.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      #3
      Ma mängu algust ei näinud, aga kas Klääskõus ongi nii vähe statkale lubatud või suurt jalkamaad ei huvita mingite väikeste könnide mäng?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        edasi tšehhid, aga mida helli pendla otsus see oli? loodame, et poisid võtavad siin õppust ja hakkavad enda nägu ees teistele küünarnukkidesse hüppama.
        Trollid? Keskväljal on ju selline asi kindel viga, miks kastis ei peaks olema?

        Kommentaar


          #5
          Stuudioekspertide jutu jätkuks.. Mis ajast pole enam küünarnukiga molli automaatne viga? Magasin reeglite muudatuse maha vms?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas plain Vaata postitust
            Trollid? Keskväljal on ju selline asi kindel viga, miks kastis ei peaks olema?
            ei trolli, ma ei ole kindel praegu, aga esialgu arvan küll, et siin pennalt ei olnud. Mõlemad hüppasid küünarnukid (enam vähem loomulikus asendis) üles. üks lihtsalt hüppas peaga teisele sisse ja sai haiget.

            Lovren ei teinud ju mingit liigutust tema poolegi, veaks vilistatakse need ikka siis kui sa vehkima lähed?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Supelman Vaata postitust
              Stuudioekspertide jutu jätkuks.. Mis ajast pole enam küünarnukiga molli automaatne viga? Magasin reeglite muudatuse maha vms?
              oletame, et sa seisad keset väljakut 5minti ja mina tulen pea ees jooksen sulle vastu küünarnukki. tegid vea?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                #8
                Kuidas see pendla olukorraga seotud on?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Lovren ei teinud ju mingit liigutust tema poolegi, veaks vilistatakse need ikka siis kui sa vehkima lähed?
                  Liigutus oli ju olemas, ega Schick nüüd otse talle küünarnukki ise ei hüpanud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas plain Vaata postitust
                    Liigutus oli ju olemas, ega Schick nüüd otse talle küünarnukki ise ei hüpanud.
                    Need kaadrid mis minuni televiisorist jõudsid seda küll näitasid, ehk teine nurk siis peitis ära?

                    Samas shawle lennati just meelega põlvega kõhtu, see siis peaks punane olema selle järgi?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      oletame, et sa seisad keset väljakut 5minti ja mina tulen pea ees jooksen sulle vastu küünarnukki. tegid vea?
                      Mina seda olukorda sellisena küll ei näinud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Supelman Vaata postitust
                        Mina seda olukorda sellisena küll ei näinud.
                        Ei olnudki nii, aga see oli teoreetiline olukord, kui kuskil küünarnukk ja nina kohtuvad ei tähenda see ju alati viga

                        Suht poogen, var on ikka tubli olnud ja it's coming home
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          #13
                          Tabasin end mõttelt, et 29. minutini ma ei näinud Harry Kane'i üldse väljakul.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Tabasin end mõttelt, et 29. minutini ma ei näinud Harry Kane'i üldse väljakul.
                            Mõtlesin täpselt sama, aga kiidaks šotlasi. Super hästi on Southgate soustile pihta saanud ja ei imesta kui siit Inglismaa 0p saab. Samas Southgate perset päästab pink... Graelish rashford sisse ja päästavad ehk.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              #15
                              Kas tõesti kohtunikud EMil mõtlevad, et poh see 100% viga, nii nõme on anda sellest kohast pennal + 0:0 teeb ägedamad võimalused shotile :Ppp
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar

                              Working...
                              X