320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM2020 F-alagrupp (Portugal, Prantsusmaa, Saksamaa, Ungari)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nüüd seda olukorda näidates, siis tabas palli küll ka jah, aga ega see liialt leevendav asjaolu pole. Võib olla tõesti nii nagu stuudios öeldi, et oleks Saksamaa sel hetkel juhtinud, siis oleks ka penalt antud.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      ESPNi pealt tuli kordus ja tabas kindlalt palli ikka. Puhas tackle
      Ei olnud puhas tackle. Selja tagant puutus enne jalga ja siis palli. Isegi kui oleks palli ennem puutunud, siis jalga lendas seljatagant niivõinaa ja peaks penalt olema. Arusaamatu otsus, aga ilmselt sportliku pinge säilitamist arvestades tehtud otsus mitte reegleid järgides.... . VAR tagatoa reeglid ilmselt muidugi siin turniiril sellised ongi
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #33
        Polnud "clear and obvious". Korduses võib muruliblesid ka lugeda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #34
          Minu senise arusaamise põhjal on antud VARile selged ülesanded sekkuda ainult kohtuniku ilmselge eksimuse korral. VAR vaatab üle, aga kui ILMSELGET kohtuniku eksimust ei tuvastata, siis jääb esialgne otsus kehtima. Nii mõneski mängus seda juba näha olnud ja jätkus selles mängus. Selles penaltiolukorras ei olnud tegemist selge penaltiga, seega ei hakanud VAR plõksima. Kui ei oleks pallipuudet üldse olnud, siis oleks määratud penalti.

          Mina olen seni asjast nii aru saanud ja tegelikult mulle see liin meeldib.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Minu senise arusaamise põhjal on antud VARile selged ülesanded sekkuda ainult kohtuniku ilmselge eksimuse korral. VAR vaatab üle, aga kui ILMSELGET kohtuniku eksimust ei tuvastata, siis jääb esialgne otsus kehtima. Nii mõneski mängus seda juba näha olnud ja jätkus selles mängus. Selles penaltiolukorras ei olnud tegemist selge penaltiga, seega ei hakanud VAR plõksima. Kui ei oleks pallipuudet üldse olnud, siis oleks määratud penalti.

            Mina olen seni asjast nii aru saanud ja tegelikult mulle see liin meeldib.
            5+ seletus.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              5+ seletus.
              Oota ma ei saa aru, kas sa oled juua täis või tõesti juhtus hetkel ajalooline moment ja sa nõustusid kohtunike /vari teemal kellegagi?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Minu senise arusaamise põhjal on antud VARile selged ülesanded sekkuda ainult kohtuniku ilmselge eksimuse korral. VAR vaatab üle, aga kui ILMSELGET kohtuniku eksimust ei tuvastata, siis jääb esialgne otsus kehtima. Nii mõneski mängus seda juba näha olnud ja jätkus selles mängus. Selles penaltiolukorras ei olnud tegemist selge penaltiga, seega ei hakanud VAR plõksima. Kui ei oleks pallipuudet üldse olnud, siis oleks määratud penalti.

                Mina olen seni asjast nii aru saanud ja tegelikult mulle see liin meeldib.
                Hummels libistas selja tagant Mbappe'le jalgadesse olles võidujooksu kaotanud ning olukorda selgelt hiljaks jäänud. Kui üldse, siis tabas ta Mbappe jalga enne kui palli, kuigi pigem juhtusid need enam-vähem üheaegselt. Kuidas saab sellises olukorras penalti andmata jätmist mitte lugeda ilmselgeks eksimuseks? Kohtuniku töö ei ole eksinud mängijate perseid tulest välja tuua ja mängu kunstlikult tasakaalus hoida, vaid reeglite täitmist jälgida. Antud juhul ei saanud oma tööga hakkama ei peakohtunik ega teda abistanud VAR.

                Mis puutub VAR-i kasutamist, siis UEFA turniiridel on toimunud selles osas selge taandareng, mille tagajärjel meenutab olukord Premmi esimesel VAR-i hooajal toimunut. Täpselt nagu üle-eelmine hooaeg Premmis, on ilmselge eksimuse klausel muutunud lihtsalt ettekäändeks VAR-ile, et mitte sekkuda. Tegemist on süsteemi normaalset toimimist segava kunstliku takistusega. Ausalt öeldes on raske aru saada, mida sellise olukorra juures meeldida on.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas diver Vaata postitust
                  Hummels libistas selja tagant Mbappe'le jalgadesse olles võidujooksu kaotanud ning olukorda selgelt hiljaks jäänud. Kui üldse, siis tabas ta Mbappe jalga enne kui palli, kuigi pigem juhtusid need enam-vähem üheaegselt. Kuidas saab sellises olukorras penalti andmata jätmist mitte lugeda ilmselgeks eksimuseks? Kohtuniku töö ei ole eksinud mängijate perseid tulest välja tuua ja mängu kunstlikult tasakaalus hoida, vaid reeglite täitmist jälgida. Antud juhul ei saanud oma tööga hakkama ei peakohtunik ega teda abistanud VAR.

                  Mis puutub VAR-i kasutamist, siis UEFA turniiridel on toimunud selles osas selge taandareng, mille tagajärjel meenutab olukord Premmi esimesel VAR-i hooajal toimunut. Täpselt nagu üle-eelmine hooaeg Premmis, on ilmselge eksimuse klausel muutunud lihtsalt ettekäändeks VAR-ile, et mitte sekkuda. Tegemist on süsteemi normaalset toimimist segava kunstliku takistusega. Ausalt öeldes on raske aru saada, mida sellise olukorra juures meeldida on.
                  Jään enda juurde, ilmselge penaltiga tegemist polnud, kohtunik/VAR arvas sama. Siuke 70-30, aga mitte ilmselge. Minu hinnangul võiks suluseisuolukordadest ka need jooned ära kaotada. VAR teeks stoppkaadri ja kohtunik oma silmaga hindaks üle. Mingisugused (kohati) imejooned tõmbavad mängust inimlikkust välja.

                  Kommentaar


                    #39

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Tore stoppkaader muidugi, aga Hummels tabab ju mõlemat Mbappe jalga ennem seda hetke. Ise ütleks küll, et tegemist oli ikka penaltiga ja pigem arusaamatu miks VAR antud hetkel ei sekkunud.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas plain Vaata postitust
                        Tore stoppkaader muidugi, aga Hummels tabab ju mõlemat Mbappe jalga ennem seda hetke. Ise ütleks küll, et tegemist oli ikka penaltiga ja pigem arusaamatu miks VAR antud hetkel ei sekkunud.

                        Kommentaar


                          #42
                          Ma arvan, et pigem ei ole variga mõned sellepärast rahul, et nad lihtsalt ei näita rahvale kordusi olukordadest ja siis jääbki arusaamatuks see otsus.

                          See on muidugi megatotter, et ei näidata, aga alati pärast mängu ilmunud kaadritest olen kohtunike otsustest aru saanud kui näiteks mängu ajal jäin kukalt kratsima.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Saan aru ju, et Hummels lõpuks tabab palli aga ennem tabab ta mõlemat Mbappe jalga kui ta selle pallini jõuab. Kui läbi mehe ikka niidad pallini siis peaks ju viga olema. Mbappe oleks sisuliselt pidanud ennast lihtsalt varem pikali viskama ja penalti oleks tõsiasi.

                            Kommentaar


                              #44
                              palun vilemehe Stok arvamust kohtuniku perspektiivist? Enne palli puudet käis Hummelsi putsa mõlemas Mbappe jalas, aga mitte sellise puutega mis teda maha oleks tõmmanud. Vaevalt seda puudet kohtunik üldse tajus. Mbappe kukkus alles pärast Hummelsi pallipuudet. Ehk siis kohtunik näeb, et 1) Hummels lendab tagant sisse 2) pall muudab trajektoori 3) Mbappe kukub. Penalti?

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Stok
                                .. ma pole esimesest mängust peale aru saanud, mis reeglite järgi seal vilistatakse..
                                +1. Tänud Stok seletuse eest, täpselt sama mulje.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X