320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle tundus 2018 Belgia allajäämine poolfinaalis Prabtsusmaale ja pronksmedalid suurema pettumusena kui tänane allajäämine Itaaliale.
    Turniiri soosikuks pean nüüd Hispaaniat või juhul kui Tšehhi-Taani mängu võidab Taani, siis neid. Ei tundu nad Belgiast palju nõrgem sats olevat.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Turniiri soosikuks pean nüüd Hispaaniat.
      Ma täitsa huvipärast küsin, et mis eelist sa näed poolfinaalis Hispaanial Itaalia vastu olema?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Ma täitsa huvipärast küsin, et mis eelist sa näed poolfinaalis Hispaanial Itaalia vastu olema?
        Võtavad Itaalialt palliga mängu ära ning lükkavad söödu kiiresti käima ja see on Itaalia Achilleuse kand. Oli tänagi paar olukorda, kus Belgia sai söödu kiiremini käima ja kohe Lukaku jne olid kastis vabad ja samuti sai näha seda ka Austria vastu. Samas muidugi Hispaania vastu on Itaalial oma viimseni lihvitud mänguga ruumi, et ise hakata taguma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ma täitsa huvipärast küsin, et mis eelist sa näed poolfinaalis Hispaanial Itaalia vastu olema?
          Ausalt öeldes mänguliselt väga ei näegi, aga see, et nad siiani on veidral kombel nii kaugele jõudnud ja pigem mäng-mängult paremaks läinud (sõelmängudes oldi Horvaatia vastu teravamad). Lisaks paistavad nad enesekindlad ja hea sünergiaga olema. Itaalia vastu peavad oma esitust tugevalt parandama, aga täna Šveitsi vastu oli näha, et olnuks võimalik taktikaliselt lisaajal paremini talitada ja teha Šveitsil viigi hoidmine veelgi keerukamaks. Ühesõnaga oleks igati loogiline, et Itaalia siit oma võtab, ent ma arvan Hispaanial olema mingi X faktor, mis võib neis aidata.

          Kommentaar


            Morata lööb hispaanlased finaali veel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Ausalt öeldes mänguliselt väga ei näegi, aga see, et nad siiani on veidral kombel nii kaugele jõudnud ja pigem mäng-mängult paremaks läinud (sõelmängudes oldi Horvaatia vastu teravamad). Lisaks paistavad nad enesekindlad ja hea sünergiaga olema. Itaalia vastu peavad oma esitust tugevalt parandama, aga täna Šveitsi vastu oli näha, et olnuks võimalik taktikaliselt lisaajal paremini talitada ja teha Šveitsil viigi hoidmine veelgi keerukamaks. Ühesõnaga oleks igati loogiline, et Itaalia siit oma võtab, ent ma arvan Hispaanial olema mingi X faktor, mis võib neis aidata.
              Paremaks läinud? Šveitsi kümne mehe vastu ei suudetud midagi teha. Ja tegelikult kogu mäng ei olnud Hispaania poolt midagi erilist. Itaalia vastu langevad, see on selge.

              Kommentaar


                Doku ukse taha tekib küll tippklubide järjekord. Aga muidu tundub jah et see sellel kuldsel kooseisul on suures osas parim enne möödas, va vast De Bruyne, aga tema mängis kindlasti vigastusega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas allars Vaata postitust
                  Paremaks läinud? Šveitsi kümne mehe vastu ei suudetud midagi teha. Ja tegelikult kogu mäng ei olnud Hispaania poolt midagi erilist. Itaalia vastu langevad, see on selge.
                  See, et 10-mehelist Šveitsi ei surutud lõpuni piisava intensiivsusega, on minu meelest peatreeneri viga, sest mingi aeg lõpus hakati palju rahulikumalt palli veeretama ja anti šveitslastele veidigi hingamisruumi. Enne seda tundus kpll, et nad lämmatatakse ära ja ühe koha pealt see värav ka lõpuks tuleb. Vaadates Hispaania mängu dünaamikat Šveitsi näitel ja võrdluses 2 esimest alagrupimängu ja siis kahes mängus järjest Slovakkiale ja Horvaatiale löödi 5 väravat, siis paistab, et neil varu on. Vahepeal tundub, et Enrique mängib tulega. Muidugi Šveitsil olid kõik trumbid olemas pennaldega see mäng ära võtta ja siis võiksime rääkida Itaalia kindlast finaali sammumisest.

                  Kommentaar


                    Hispaanial ikka naela kirstu löömisega probleem, võimalusi tekib omajagu ja ikka selliseid, kus peab lõpplahenduse leidma. Penaltiseeria pakkus siiski põnevust ja kellamehed olid 11 meetri kindluse minetanud. Itaalia vastu saab väga raske olema, kui mootorit korralikult käima ei saada. Vedamisest alati ei piisa.

                    Minul jäi Immobile idiootsus täiesti kahe silma vahele, kuid vaatamata sellele mängib Itaalia tarka ja ilusat jalgpalli ning nende meeskonnas tundub olema seda sügavust, mis vajadusel mängu käiku nendele soodsasse tuulesuunda pööraks. Spinazzola vigastus mängib kindlasti rolli, sest minu meelest seni üks nende silmapaistvamaid mängumehi sel turniiril.

                    Olen pidanud Itaaliat soosikuks kahe ilmselge (Prantsusmaa, Portugal), kuid väljalangenu kõrval, nii et saab olema tuline poolfinaal. Süda kuulub ikka ja alati Hispaaniale, mõistus võtaks vastu ka Itaalia võidu, kui see peaks juhtuma.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      VAR ei vaata vigu, mis ei ole punase ega pendla väärilised. Olen kindel, et kohtunik vilistas, kuna tundis end kindlalt.
                      Kui kohtunik ei oleks igaks juhuks sekundiga dollari kasuks viga vilistatud ja oleks värav löödud Belgia poolt, siis ka VAR ei kontrolliks üle, et "ega seal enne viga ei tehtud dollari vastu?"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kui kohtunik ei oleks igaks juhuks sekundiga dollari kasuks viga vilistatud ja oleks värav löödud Belgia poolt, siis ka VAR ei kontrolliks üle, et "ega seal enne viga ei tehtud dollari vastu?"
                        Kuigi mõtlen samamoodi, et nah sa vilistad, siis tegelikult tagantjärgi kuskil keskväljal tehtud miniviga on palju raskem variga ümber pöörata, kõik oleks leilis ja mõtleks, et var rikub jälle mängu ära.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kemal1 Vaata postitust
                          Minu jaoks on/oli jällegi suurim pettumus turniiril Bruno Fernandes. Oleks tema ka mänginud enda vääriliselt, siis oleks vbl Portugal ise siia poolfinaali välja jõudnud.
                          Pogba ja Bruno. Üks särab klubis, teine särab koondises. Mõlemat korraga ei saa.

                          Kommentaar


                            bruno oleks pidanud pingil olles belgia vastu särama?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              ega ta eelmistes mängudes ka mingit sära polnud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                bruno oleks pidanud pingil olles belgia vastu särama?
                                Sul oleks lihtsam, kui sa nii isiklikult ega nii palju südamesse ei võtaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X