320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    huvitav tõesti, et mitte keegi ei räägi sellest, et taani lõi oma karistuslöögi reeglite vastaselt. aga okei, arusaadav, sest see on taani, see on laav stoori, see on jalgpalli romantika, see on okei. uefa maksis vari kinni.
    Inglaste müür polnud joone taga. Oleks nad õiges kohas seisnud, poleks taanlased reeglitevastaselt lähedal olnud. Ja, noh, seda reeglit pole vist niikuinii kunagi ära vilistatud?

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Inglaste müür polnud joone taga. Oleks nad õiges kohas seisnud, poleks taanlased reeglitevastaselt lähedal olnud. Ja, noh, seda reeglit pole vist niikuinii kunagi ära vilistatud?
      ma lihtsalt toon välja selle lihtsa asjaolu, mis ei sobitu sinu ja teiste "ära ostetud var-is äärmiselt solvunud jalgpalliromantikute" narratiivi. aga ega seal ei ole ju vahet, sest see on okei, ilus koll oli, taani (!). var on näpitud.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ma lihtsalt toon välja selle lihtsa asjaolu, mis ei sobitu sinu ja teiste "ära ostetud var-is äärmiselt solvunud jalgpalliromantikute" narratiivi. aga ega seal ei ole ju vahet, sest see on okei, ilus koll oli, taani (!). var on näpitud.
        Seal ilma vileta ei mängitud?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Seal ilma vileta ei mängitud?
          ma ei olnud platsil, ma ei oska kohe nii öelda.

          Kommentaar


            Võtab kenasti viimased 7/8 lehekülge kokku.
            Gareth Southgate, kasutaja Linnupoja ettekujutuses + teiste koondiste toetajate nägemus inglastest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Võtab kenasti viimased 7/8 lehekülge kokku.
              Gareth Southgate, kasutaja Linnupoja ettekujutuses + teiste koondiste toetajate nägemus inglastest.
              minu jaoks on selle foorumi suurimaks pettumuseks on see, et Pints on valinud just selle poole, mille on valinud. ise on haritud inimene, mitte mingi nädalavahetuseks voodikaaslast otsiv solaariumipäevitusega primitiiv.
              teisel kohal on see, et Rein on arseanali fänn, aga seda saab nagu kuidagi inimlikul tasandil mõista + ma saan raha alati.

              Kommentaar


                Finaalis olen ausalt finaali jõudnud Itaalia poolt. Nende mängus on atraktiivsust ja taktikalist küpsust. Ka nende hingestatus on sellel turniiril silmatorkav. Inglased viljelevad megaigavat jalgpalli, milles Hispaania poolehoidjad ebaausalt süüdistasid itaallasi.

                Kommentaar


                  Ühest küljest vaenlase kodus finaali võitnud Argentina, on vihje Itaalia võidule.

                  Teisest küljest on sel aastal tiitliteni jõudnud Argentina ja Eesti, mis vihjab jääle Inglismaa võidule.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Vaatasin OMi koosseise ja see on veidi ebanormaalne, mis koosseisuga Hispaania peale läheb. Unai Simon, Pau Torres, Oyarzabal, Eric Garcia, Pedri, Dani Olmo. Et sisuliselt suvepuhkus ongi nõrkadele?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Vaatasin OMi koosseise ja see on veidi ebanormaalne, mis koosseisuga Hispaania peale läheb. Unai Simon, Pau Torres, Oyarzabal, Eric Garcia, Pedri, Dani Olmo. Et sisuliselt suvepuhkus ongi nõrkadele?
                      Järgmine suvi MM ka, respektomaat
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Järgmine suvi MM ka, respektomaat
                        Ei ole suvel.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ei ole suvel.
                          No põhimõte ikka sama.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vaatasin OMi koosseise ja see on veidi ebanormaalne, mis koosseisuga Hispaania peale läheb. Unai Simon, Pau Torres, Oyarzabal, Eric Garcia, Pedri, Dani Olmo. Et sisuliselt suvepuhkus ongi nõrkadele?
                            No ju mehed on vanusegrupis ja ise huvilised, siis kes neid keelata saab? Kõik hakkab ju mängijatest endist, kui nad tahaks rohkem puhata küll nad siis ütleks seda välja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              No ju mehed on vanusegrupis ja ise huvilised, siis kes neid keelata saab? Kõik hakkab ju mängijatest endist, kui nad tahaks rohkem puhata küll nad siis ütleks seda välja.
                              Noh, mängijad ise jaa. Aga ma kujutan ette, et klubide juures pole ilmselt kõik nii rõõmsad.

                              Üldiselt koosseise vaadates, siis seal kehastab Hispaania Prantsusmaad ehk ülivõimsat favoriiti.

                              Kommentaar


                                Veider on mõelda, et selles finaalis vähemalt eestlases ei paista ülekaalukalt autsaiderit toetama. Kui Eesti kunagi ebaausa pendlaga peaks suurturniiri finaali jõudma, kas siis kogu maailm oleks meie vastu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X