320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Tegelikult Sancho on pendlaid Dortmundis tagunud küll kui Reus on nt vahetusse ära läinud.
    Trennis vöi teise järgu klubimängudes on üks asi, Euro finaalis 5ndana viigiseisu otsivana inglaste eest veits teine. Puhtalt närvide mäng, kus tagasihoidlikku staarmängijat, kes köndis platsil nagu äraeksinud tuvi ei olnud möistlik köige suurema vastutusega penaltit lööma panna
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      laurenzo juba sõnastas ilusti selle pendlateema ära, aga täna näen Southgate'i vabandust, et pendlad olid 'mu süü'. Fair enough, et tunnistab, sest seda ta oli, noored kutid suures finaalis tanki, kes põhimõtteliselt olid ainult sooja jõudnud teha, pole ime. Teisest küljest tema ülinegatiivne taktika. Ma siin salgasin teda juba varakult, et vaid väike upgrade öökullile, aga tuleb tunnistada, finaali sai ja tegi järelikult nii mõndagi õigesti. Kuid kogu selle talendiga mängib ta ikka pigem kõigepealt ohutult ja sügavas kaitses. Itaalia oli igatipidi teenitud võitja ja turna parim, kuid nii umbes esimesed 25min olid nad üsna segaduses, kuni Mancini olukorda muutis. Sel hetkel oleks pidanud Inglismaa tuhhi hoidma ja proovima teist lüüa. Samuti oleks olnud võimalus lisaajal jõuvarusid kasutada ja proovida võiduväravat, selle asemel mindi pennaldeks hoidma. Kokkuvõttes lootsi pask. Aga kift finaal oli.

      ..ja väga hea turna üldiselt, kordades parem kui see ila, mille lõpuks Portugal kinni pani. Samuti tõi isu jalgpalli vastu tagasi, mis läks kaduma selle kohutava inglise liiga hooajaga. Kiitus täiesti laitmatule kohtunikutööle ainuüksi finaalis - inglismaal Kuipersi tasemel vilesid pole lootagi (kuigi Mason oli üllatavalt ok EMil).

      Samuti hommikul uudiseid nähes kinnistub antipaatia Inglismaa vastu. Said nüüd oma Capitol Hilli müramise kah tehtud. Ja muidugi sotsiaalmeedias noorte sportlaste pihta rassismi pritsitud. It's never coming home, it's gonna stay in Schengen
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Kiitus täiesti laitmatule kohtunikutööle ainuüksi finaalis - inglismaal Kuipersi tasemel vilesid pole lootagi (kuigi Mason oli üllatavalt ok EMil).
        See vile oli vägev kraam. Vähe sellist Collina hõngu oli.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tulin, et lugeda Nasfali kommentaari aga seda ei olegi🤔🤔
          FC Flora

          Kommentaar


            Mulle toob Southgate ja Inglismaa kuidagi vägagi suure seose Valverde Barcelonaga. Vägagi pragmaatiline ja võiks öelda isegi kaitsest lähtuv strateegia, mis paljudele fännidele ei istu. Tavapärasest erinevate mängijate usaldamine (nt Paulinho ja Vidal), kes tegelikult tegid head tööd. Suur usaldus algkoosseisu vastu ja nende ülemängitamine ja siis väga olulisel hetkel choke. (Barca kaotus meistrite liigas Romale, kus Valverde tegi liiga hilja vahetusi, ei usaldanud Dembelet mängu, üritas seisu hoida jne).
            Eks ole näha, kas ta võtab õppust.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Mason? Lee Mason? Lee "Anthony Taylor" Mason?
              Või Michael "Lee Mason" Oliver?

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Tulin, et lugeda Nasfali kommentaari aga seda ei olegi樂樂
                Ta oli enneaegne seemnepurse
                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Hahahahahhahaha tra võtke välja homod

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Teisest küljest tema ülinegatiivne taktika. Ma siin salgasin teda juba varakult, et vaid väike upgrade öökullile, aga tuleb tunnistada, finaali sai ja tegi järelikult nii mõndagi õigesti. Kuid kogu selle talendiga mängib ta ikka pigem kõigepealt ohutult ja sügavas kaitses. Itaalia oli igatipidi teenitud võitja ja turna parim, kuid nii umbes esimesed 25min olid nad üsna segaduses, kuni Mancini olukorda muutis. Sel hetkel oleks pidanud Inglismaa tuhhi hoidma ja proovima teist lüüa. Samuti oleks olnud võimalus lisaajal jõuvarusid kasutada ja proovida võiduväravat, selle asemel mindi pennaldeks hoidma. Kokkuvõttes lootsi pask. Aga kift finaal oli.
                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Mulle toob Southgate ja Inglismaa kuidagi vägagi suure seose Valverde Barcelonaga. Vägagi pragmaatiline ja võiks öelda isegi kaitsest lähtuv strateegia, mis paljudele fännidele ei istu. Tavapärasest erinevate mängijate usaldamine (nt Paulinho ja Vidal), kes tegelikult tegid head tööd. Suur usaldus algkoosseisu vastu ja nende ülemängitamine ja siis väga olulisel hetkel choke. (Barca kaotus meistrite liigas Romale, kus Valverde tegi liiga hilja vahetusi, ei usaldanud Dembelet mängu, üritas seisu hoida jne). Eks ole näha, kas ta võtab õppust.
                  Kaitsest lähtumine iseenesest okei ja toitis, aga ma olen väga-väga üllatunud, et Inglismaa oli pennaldele minekuga ok. Mis see inglaste suurturniiride saldo oli enne matši? Kaheksa penaltiseeriat, kuus lutti? Ma ise küll eeldasin, et Southgate teeb Lippi 2006 poolfinaali sakslaste vastu, kus treener tõi ründajaid juurde ja juurde, et see asi lisaajal läbi saaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kaitsest lähtumine iseenesest okei ja toitis, aga ma olen väga-väga üllatunud, et Inglismaa oli pennaldele minekuga ok. Mis see inglaste suurturniiride saldo oli enne matši? Kaheksa penaltiseeriat, kuus lutti? Ma ise küll eeldasin, et Southgate teeb Lippi 2006 poolfinaali sakslaste vastu, kus treener tõi ründajaid juurde ja juurde, et see asi lisaajal läbi saaks.
                    Toodigi ju ründajaid juurde, minut enne lisaaja lõppu.

                    Kommentaar


                      hea, et see natsionalistlik jura on läbi ja saab taaskord liigahooajale keskenduda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Mason? Lee Mason? Lee "Anthony Taylor" Mason?
                        nääd, ma olen baldyde suhtes racist


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        hea, et see natsionalistlik jura on läbi ja saab taaskord liigahooajale keskenduda
                        varsti hakkab ju jälle
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          hea, et see natsionalistlik jura on läbi ja saab taaskord liigahooajale keskenduda
                          30. juuli algab jälle. Euroopat esindavad Prantsusmaa, Rumeenia, Hispaania ja Saksamaa

                          Kommentaar


                            öngerlund ängerlund buu fakkoff







                            edit: igaksjuhuks et ei peksta itaallasi vaid omasid kes sisse üritasid tungida aga ikkagi rahvas oskab suhelda
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Tulin, et lugeda Nasfali kommentaari aga seda ei olegi����
                              Manchester Unitedi faggotid rikkusid mu võimalused siin särada ära. Olen veel liimist lahti ning kogumine võtab veel natukene aega. Mul oli kõvasti ärapanemisi notepadi valmis kirjutatud ja kõik tuli delete lasta. Karm spordiala on see jalgpall...

                              Kommentaar


                                imageboard,image board,anime,manga,ecchi,hentai,video games,english,japan




                                imageboard,image board,anime,manga,ecchi,hentai,video games,english,japan






                                imageboard,image board,anime,manga,ecchi,hentai,video games,english,japan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X