320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ütleksin, et ma olen eilsest Itaaliast palju kaitsvama suunitlusega meeskondi näinud ja mulle tundub veidi arusaamatu see kriitika nende suhtes. Ma ei tea, millise osa mängust ma vahele jätsin, aga on ju teada, et Hispaania kõigutab teistest rohkem palli ja Itaalia võimalusel ikka ründas ka. Vana Itaalia, Kreeka või Šveitsiga pole nagu väga võrreldavgi.

    Kommentaar


      Eile sai lihtsalt selgeks, et Itaalia võib seal koduukse peal teha mis tahab, aga see ei takista koju tulemist.

      Kommentaar


        Itaalia võitis pendlad juba siin. Tyson Fury style!

        Kommentaar


          Ma ausalt ei teadnudki, et foorumis nii palju Itaalia kapifänne on Üks neutraalne arvamus tekitas hirmsa resonantsi. Kuna ma iga päev vaatan valdavalt Hollandi vutisaite, siis seal ühes portaalis tsiteeriti mitmeid Hispaania spordilehti ja ajakirju. Valdav üksmeel oli seal lugedes, et Hispaania jäi ebaõiglaselt finaalist välja ning sel turniiril olid spanjardid esimene sats, kes Azzurrist mänguliselt parem oli.

          Kopeerin hollandikeelse tsitaadi Sport kopt bijvoorbeeld: "Een onterecht afscheid", waar Marca uitpakt met: "Met eer!" AS stelt dat er voor het eerst op het toernooi een land beter was dan de Italianen: "Spanje had echt moeten winnen. De strafschoppen lieten ons nu in de steek, maar dit team heeft alles in zich om terug te slaan. Luis Enrique werkt aan een prachtig project."

          Kohmakas google translate tõlge on
          Näiteks spordi pealkirjad: "Ebaõiglane hüvastijätt", kus Marca pakib lahti: "Ausalt!" AS nendib, et esimest korda turniiril oli mõni riik parem itaallastest: "Hispaania oleks pidanud tõesti võitma. Karistused on meid nüüd alt vedanud, kuid sellel meeskonnal on kõik, mida tagasi lüüa. Luis Enrique töötab suurepärase kallal projekti. "

          Ehk tsiteeritud on siis koguni Marcat. Aga meie kohalike foorumi vutiheeroste arvates on nemad ikkagi analüüsivõimelisemad kui maailma ühe olulisema spordilehe toimetuse analüütikud.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
            Ehk tsiteeritud on siis koguni Marcat. Aga meie kohalike foorumi vutiheeroste arvates on nemad ikkagi analüüsivõimelisemad kui maailma ühe olulisema spordilehe toimetuse analüütikud.
            Nii on. Ma tõesti ei tunne vajadust Hollandi kaudu uurida, et hispaanlased olid omade poolt ja tunnevad nüüd sügavat pettumust. Oleks imetlusväärne kui nad kummardaksin ja ütleksid - vastane oli parem. Ei käi need asjad nii.
            Ja mis sinu arvamuse neutraalsusse puutub, siis haha väga naljakas.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Oleks imetlusväärne kui nad kummardaksin ja ütleksid - vastane oli parem. Ei käi need asjad nii.
              Just. Oleks, poleks, tuleks, võiks.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                AS ja Marca on neutraalsed allikad? Tule päikese käest ruttu ära, inimene!

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  Ma ausalt ei teadnudki, et foorumis nii palju Itaalia kapifänne on Üks neutraalne arvamus tekitas hirmsa resonantsi. Kuna ma iga päev vaatan valdavalt Hollandi vutisaite, siis seal ühes portaalis tsiteeriti mitmeid Hispaania spordilehti ja ajakirju. Valdav üksmeel oli seal lugedes, et Hispaania jäi ebaõiglaselt finaalist välja ning sel turniiril olid spanjardid esimene sats, kes Azzurrist mänguliselt parem oli.

                  Kopeerin hollandikeelse tsitaadi Sport kopt bijvoorbeeld: "Een onterecht afscheid", waar Marca uitpakt met: "Met eer!" AS stelt dat er voor het eerst op het toernooi een land beter was dan de Italianen: "Spanje had echt moeten winnen. De strafschoppen lieten ons nu in de steek, maar dit team heeft alles in zich om terug te slaan. Luis Enrique werkt aan een prachtig project."

                  Kohmakas google translate tõlge on
                  Näiteks spordi pealkirjad: "Ebaõiglane hüvastijätt", kus Marca pakib lahti: "Ausalt!" AS nendib, et esimest korda turniiril oli mõni riik parem itaallastest: "Hispaania oleks pidanud tõesti võitma. Karistused on meid nüüd alt vedanud, kuid sellel meeskonnal on kõik, mida tagasi lüüa. Luis Enrique töötab suurepärase kallal projekti. "

                  Ehk tsiteeritud on siis koguni Marcat. Aga meie kohalike foorumi vutiheeroste arvates on nemad ikkagi analüüsivõimelisemad kui maailma ühe olulisema spordilehe toimetuse analüütikud.
                  Pole küll Itaalia ega Hispaania fänn aga ei saa aru mida siis Hispaania vutilehed kirjutama peaksid antud olukorras? Kui mängitakse võrdselt ja alla jäädakse, siis arvad, et Hispaania meedia teeks terve koondise maatasa ja nõuaks Luis Enrique pead pärast seda kui poolfinaali jõuti? Need tsitaadid küll kuidagi ei näita, et Itaalia eile nõrgem sats oli. Võib-olla kui Itaalia lehed kirjutaksid, et olime nõrgemad aga saime edasi, siis see näitaks midagi.

                  Edit:
                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  AS ja Marca on neutraalsed allikad? Tule päikese käest ruttu ära, inimene!

                  Kommentaar


                    Parim näide sellest, et Itaalia ei mänginud kaitsvalt on ju Hispaanlaste värav. Üsna kõrge keskvälja ja pressi tulemuse järgselt mängisid Hispaanlaselt sealt end välja ja Morata poolkaitsjatelt eest lipsas. Mitte ükski tiim ei suuda Hispaanlasi pallivaldamisel ületada, aga kohe kaevikujutu peale minna on üsna jabur. See et Hispaania enam ründab ei tohiks eriline üllatus olla, samas raamilöögid 4-4 ning lisaks latt Itaaliale. Aga kui kaevik siis kaevik. Belgia vastu suruti ju eduseisus küll ja ka eile peale väravat ei tõmbutud kaitsesse vaid Berardil oli variante küll, et teine lüüa.
                    Üldiselt kui oled pähe võtnud, et Itaalia=kaitsmine, siis las nii olla ja pole midagi teha. Seda steretüüpi ei murra mitte miski. Inglismaa on terve EM kaitsvalt mänginud, aga nende puhul räägitakse, et hea taktika, Itaallaste puhul on sama asi catenaccio.

                    Sinu Hollandi parim tulemus sel sajandil suurturniiril tuli väga konservatiivse ja üsna inetu mänguga, et äkki siis peaks õppust võtma?

                    Kommentaar


                      [QUOTE=keenjus250;2031786
                      Sinu Hollandi parim tulemus sel sajandil suurturniiril tuli väga konservatiivse ja üsna inetu mänguga, et äkki siis peaks õppust võtma?[/QUOTE]


                      Kui mäletad, siis kas keegi pidas Hollandit 2010 või 2014 mm-i favoriidiks. Meenub isegi 2014 aasta kohta palju arvamusi,kus pakuti Oranje väljakukkumist juba grupifaasis Hispaania ja Tśiili vastu. Ometi võeti mõlema vastu selge võit ja seda just tänu ühe mehe heale individuaalsele mängule ja treeneri tarkusele. Aga mängiti välja oma võimetest kõrgem koht. Finaalis oli ju ilmselge favoriit Hispaania ja keegi ei pannud nende võitu ju kahtluse alla. Isegi vana Cruyiff oli pahane van Marwijki juurutatava stiili suhtes, mispeale teenis hollandlaste endi pahameele,kuna valis selgelt hispaania oma lemmikuks.

                      Kui vaadata aga selle EM-i algust, siis pea esimesest päevast võib lugeda ja kuulda hosiannat, kuidas Itaalia on turniiri suurim favoriit. Taust on hoopis erinev. Ühel oli favoriidikoorem maha võetud ja pinged maas, teisel pidev kohustus tulemust teha.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Lõpeta ära juba. Mitte keegi ei pidanud ka pärast esimest mängu Itaaliat suurfavoriidiks. Mingit hosiannat pole olnud, see on sul endal välja mõeldud. Suurfavoriit oli kuni välja kukkumiseni Prantsusmaa ja mõnede eriti optimistlike premmi fännide jaoks ka Inglismaa.

                        Kommentaar


                          Mhmh. Prantsusmaa - suurfavoriit, siis Inglismaa ja Belgia ning peale neid ühes potis Itaalia, Hispaania, Portugal ja Saksamaa.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Lõpeta ära juba. Mitte keegi ei pidanud ka pärast esimest mängu Itaaliat suurfavoriidiks. Mingit hosiannat pole olnud, see on sul endal välja mõeldud. Suurfavoriit oli kuni välja kukkumiseni Prantsusmaa ja mõnede eriti optimistlike premmi fännide jaoks ka Inglismaa.

                            Võta ja loe sama portaali uudiseid peale esimest mängudevooru. Itaalia oli raudpolt üks suurimatest soosikutest sellesama portaali ajakirjanike arvates. Pole mõtet häma ajada. Ja see ühe suurema soosiku jutt on käinud sealt alates kuni tänase päevani välja. Kuula viimast pikk ette ja ise järele ka nt. Sealt kuuled sama kiidulaulu pluss Järvela samasugune kiidulaul mujal meedias. Hollandi meedias ma ligilähedaseltki sellist haipi ei kohanud. Seetõttu tunduski mulle see väga veider.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Mõni otsinguguru leiaks kindlasti üles midfielderi itaaliakriitilised postitused erinevates teemades. MIna seda teha ei viitsi. Ning ei - itaalia pole olnud suurfavoriit esimesest päevast, ega enne turniiri algust. See, mida Järvela kuskil räägib.... no jah. Isegi itaalia enda meedia pole itaaliat favoriidiks pidanud.

                              Kommentaar


                                Itaalia puhul on hingestatus väga silmapaistev ja ka teatud vabadus. Vaadake kasvõi enne penaltiseeriat suhtlemist Itaalia ja Hispaania kaptenite ja väravavahtide vahel. Itaallased olid lõbusad naerulsui ja Hispaanlased tõsise ja keskendunud ilmega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X