320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalia on fenomenaalne. Absoluutse kindlusega alagrupist läbi, Austria poolt kerge maale toomine ja edasi turniiri võiduni välja.

    Kommentaar


      Linnupoja, sa ei jaga jalgpallist ikka mitte midagi

      Kommentaar


        Aga muidu väga vinge mäng. Tõsiselt kahju, et nii vara kokku mindi
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Belgia on kindlasti selle turniiri suurim pettumus minu jaoks. Juba Portugali mäng näitas, et neil oli kõvasti õnne, et üldse selle löögirahe all vastu pidasid ning tänane esitus kinnitas täielikult, et neil pole mingit klassi, et tiitli peale mängida. Ilmselt jääbki selle kuldse põlvkonna parimaks resultaadiks 2018 mm-i 3 koht. No ei näe kuskilt, et sellise ülivana ja aeglase kaitsega nad 2022 mm-il midagi suudaks ammugi 2024 em-il. Pole neil peale kasvamas ka sellise klassiga mängijaid nagu KDB või Hazard. Lukaku oskas teisel poolajal ühe hiilgava momendi luhata ning de Bruyne oli vaid paaris episoodis oma klassi vääriline.

          Portugal oleks kindlasti Itaalia vastu täna tugevama partii teinud. Oluliselt pikem pink ja ründevõimsus. Nägin täna ühte Capello intekat, kus temagi pidas Belgiat Itaalia jaoks kergeks vastaseks ja oleks rohkem kartnud Portugali ründevõimsust ning tänane hambutu mäng punaste kuradite poolelt paraku seda ilmekalt ka tõestas.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Kaks kõige tugevama rosteriga meeskonda (Prantsusmaa ja Belgia) on audis. Parimad mängijad ei tähenda veel parimat meeskonda.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Kaks kõige tugevama rosteriga meeskonda (Prantsusmaa ja Belgia) on audis. Parimad mängijad ei tähenda veel parimat meeskonda.
              2018. Aasta näitas vastupidist, aga Belgia kuldne põlvkond on juba natukene möödas ja koosseis tundub veidikene nõrgem kui oli just eelmisel MMil samas ikkagi mängupilt tegelt Taani vastu näitas ära, et midagi on valesti.

              Hispaania mäng on ka selline väga haavatav ja kaootiline seega Itaalia peaks tänase mänguga sealt ka läbi minema. Väga sümpaatne sats.

              Itaalia kohta võib tegelt öelda küll selle turniiri kontekstis, et kui sa pole fänn, siis sa oled hater.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Itaalia kohta võib tegelt öelda küll selle turniiri kontekstis, et kui sa pole fänn, siis sa oled hater.
                Ma pole kindlasti Itaalia fänn, aga poolfinaalis hoian neile pöialt, sest ma olen juba ajalooliselt anti-Hispaania.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Belgial pole küll kaugeltki parim koosseis, Portugal/Inglismaa/itaalia/Saksamaa

                  Kellel neist on halvem koosseis kui ainult individuaalselt võrrelda

                  Ps
                  Tervitused vendettale jalgpalligeenjusele
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Palju õnne Itaalia fännidele finaalipääsu puhul.

                    Kui üllatust ei sünni kukub seal ka tiitel.

                    Belgia puhul mingit üllatust küll pole ju. Ma ennustasin enne turniiri, et kukuvad esimesel raksel tõkkel. Ehk seega Portugali alistamisega jõuti isegi gramm kaugemale kui oleks eeldanud.

                    Korralik mäng oli muidugi.
                    Miinus Immobile näitemäng.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kaks kõige tugevama rosteriga meeskonda (Prantsusmaa ja Belgia) on audis. Parimad mängijad ei tähenda veel parimat meeskonda.
                      Ma olen ka veidi selles paadis, et Belgia koosseis on juba suunaga allapoole. See, et Vermaelen väljakul oli, on selle tõsiseim näitaja. Kolm aastat tagasi oli Eden veel mängija, nüüd oli kaasasolev talisman. Lisaks veel poolvigane De Bruyne. Itaalia paneb praegu väga hästi ja nad on suurim soosik. Nüüd ilmselt peab järgmised 15 aastat ootama, et Belgia jälle tulema hakkaks.

                      Kommentaar


                        Ma ei saa muidugi aru miks itaalia on näiteks suurem soosik kui Inglismaa? Finaal on wembleyl...
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Kurat selline rõvedus peaks tõesti karistatav olema. Vermaelen pööras tema peale tähelepanu ja magaski Barella maha.
                          Vermaelen saigi karistada, et ta nii rumal on, et vileni ei mänginud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                            Belgia on kindlasti selle turniiri suurim pettumus minu jaoks. Juba Portugali mäng näitas, et neil oli kõvasti õnne, et üldse selle löögirahe all vastu pidasid ning tänane esitus kinnitas täielikult, et neil pole mingit klassi, et tiitli peale mängida. Ilmselt jääbki selle kuldse põlvkonna parimaks resultaadiks 2018 mm-i 3 koht. No ei näe kuskilt, et sellise ülivana ja aeglase kaitsega nad 2022 mm-il midagi suudaks ammugi 2024 em-il. Pole neil peale kasvamas ka sellise klassiga mängijaid nagu KDB või Hazard. Lukaku oskas teisel poolajal ühe hiilgava momendi luhata ning de Bruyne oli vaid paaris episoodis oma klassi vääriline.

                            Portugal oleks kindlasti Itaalia vastu täna tugevama partii teinud. Oluliselt pikem pink ja ründevõimsus. Nägin täna ühte Capello intekat, kus temagi pidas Belgiat Itaalia jaoks kergeks vastaseks ja oleks rohkem kartnud Portugali ründevõimsust ning tänane hambutu mäng punaste kuradite poolelt paraku seda ilmekalt ka tõestas.
                            Doku näitas ju teine poolaeg selgelt, et sealt võiks Hazardi laadne sensatsioon tulla.

                            8 - Jéremy Doku completed eight dribbles against Italy, a record for a teenager since we have full data for the World Cup (1966+) and EUROs (1980+).

                            Kommentaar


                              Minu jaoks on/oli jällegi suurim pettumus turniiril Bruno Fernandes. Oleks tema ka mänginud enda vääriliselt, siis oleks vbl Portugal ise siia poolfinaali välja jõudnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kemal1 Vaata postitust
                                Minu jaoks on/oli jällegi suurim pettumus turniiril Bruno Fernandes. Oleks tema ka mänginud enda vääriliselt, siis oleks vbl Portugal ise siia poolfinaali välja jõudnud.
                                Ma ei tea, kuidas teistega, aga minu jaoks mängis nii nagu ette aimasin. Itaalia on lahe ja mis võiks olla lahedam kui Wembleyl inglastele kotti teha. Spinazzolast saab küll puudus olema...
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X