Lehekülg 1, kokku 35 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 689
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane EURO2020 Play-off

1/8 finaali paarid:

26.06 19:00 Wales - Taani (Amsterdam)
    26.06 22:00 Itaalia - Austria (London)
    27.06 19:00 Holland - Tšehhi (Budapest)
    27.06 22:00 Belgia - Portugal (Sevilla)
    28.06 19:00 Horvaatia - Hispaania (Kopenhaagen)
    28.06 22:00 Prantsusmaa - Šveits (Bukarest)
    29.06 19:00 Inglismaa - Saksamaa (London)
    29.06 22:00 Rootsi - Ukraina (Glasgow)

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Vaadates Sevilla ilmateadet, loodetavasti ei ole õhtul enam +36..

Reservmängija Kasutaja Piirissaar avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Kõiki play-off'e kuni finaalini päris ühes teemas arutada pole vast mõistlik, pühendaks selle siin 1/8-finaalidele? (Nagu see mazzi algatatud teema, mis siin korra vilksatas.)

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ukraina kaotas nii Hollandile kui ka Austriale suht selgelt ning alistas Põhja-Makedoonia ja omab head šanssi veerandfinaaliks.

Hindan seda suureks joppamiseks.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    Kõiki play-off'e kuni finaalini päris ühes teemas arutada pole vast mõistlik, pühendaks selle siin 1/8-finaalidele? (Nagu see mazzi algatatud teema, mis siin korra vilksatas.)
    Miks pole mõistlik?

Edit! Minu poolest võivad moded ka eraldi teemad teha. 🌞

Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Miks pole mõistlik?

Edit! Minu poolest võivad moded ka eraldi teemad teha. ��
    Et x-finaalide kaotajatel oleks oma n-ö hauaplats, kus pead langetamas käia, samal ajal kui muu maailm armutult edasi tormab. Näiteks. Lisaks hõlpsam jälgida ja hiljem sirvida. Aga pole kõige põletavam küsimus maailmas (ega isegi täna õhtul).

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Kindlalt üks teema, nagunii overlapivad erinevate faaside jutud ja mõnusam lugeda ühes järjes.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Belgia - Portugal ikka väga vägev küte, mõlemal meeskonnal on turniiri võidupotentsiaali.
    Itaalia - Austria on justkui paberil kõige selgem paar, aga tegelikult tuleb vastast austada.

Kes iganes siit poolfinaali astub, on seal kahtlemata favoriit.

Prantsusmaa - Šveits üllatust ilmselt ei paku.
    Horvaatia - Hispaania on mõnes mõttes huvitav - ühest küljest vananevad juustukotid ja teisalt nooruslik ja uljas Hispaania. Ma usun, et Hispaania on tugevam, kui paljud arvavad ja astuvad siit veerandfinaali.

Veerandfinaal Prantsusmaa-Hispaania vahel on väga väga väga aus kaup.

Rootsi - Ukraina - tegelikult terve turniir oli Rootsi päris hea ja Ukraina päris halb. Favoriidikoorem rootslastele, aga siin võib tulla ka teistsugune tulemus.
    Inglismaa - Saksamaa - korralik klassik. Paberil on Inglismaa tugevam, aga see Saksamaa mootor võib ikkagi neid kägistada. Positiivne on see, et emb-kumb kukub välja.

Sellest seltskonnast astub poolfinaali Inglismaa-Saksamaa mängu võitja.

Holland - Tšehhi - kui enne turniiri Hollandist ma suurt midagi ei arvanud, siis nüüd on nad end näidanud päris heast küljest ja ma usun, et neil pole probleemi Tšehhi kotti ära pista.
    Wales - Taani - midagi romantikutele. Aga ma usun, et Taani süda on suur ja võimas ja pannakse lambakeppijad ikkagi paika.

Taani annab kõva lahingu veerandfinaalis, aga Holland on favoriit.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Kindlalt üks teema, nagunii overlapivad erinevate faaside jutud ja mõnusam lugeda ühes järjes.
    2006, 2008, 2010, 2014 ja 2018 oli igal voorul oma teema, 2012 lausa igal mängul. Üks mammut-teema olnud ainult 2016. Aga see selleks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

2006, 2008, 2010, 2014 ja 2018 oli igal voorul oma teema, 2012 lausa igal mängul.
    mineviku vigade korrigeerimine on parema tuleviku alus!

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Minu TOP3, milliseid kaheksandikfinaale enim ootan:

1. Inglismaa - Saksamaa : tõenäoliselt paljude inimeste meelest on see paar crème de la crème.

2. Wales - Taani : kui enne turniiri Walesist midagi eriti ei arvanud, siis on kõmrid kolme mängu jooksul end mu südamesse mänginud.

3. Rootsi - Ukraina : jah, Rootsi on olnud hea ja jah, Ukraina on olnud kehvapoolne, aga ma haistan siit väga tulist lahingut.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Möirgav mölder
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

2006, 2008, 2010, 2014 ja 2018 oli igal voorul oma teema, 2012 lausa igal mängul. Üks mammut-teema olnud ainult 2016. Aga see selleks.
    Kunagi sai jah neid teemasid tehtud, isegi Mm-i 3. koha mängu jaoks oli eraldi teema. Tegelikult pole turniiri ajal sellel suuremat tähtsust, hiljem lugemiseks võib-olla tõesti.
    Minu jaoks on kõige keerulisem kaheksandik see kõige esimene Taani ja Walesi vahel, teistes mängudes on selgelt kelle poolt olla. Tegelikult on päris tore, et vähemalt paar suuremat langeb kindlasti.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kunagi sai jah neid teemasid tehtud, isegi Mm-i 3. koha mängu jaoks oli eraldi teema. Tegelikult pole turniiri ajal sellel suuremat tähtsust, hiljem lugemiseks võib-olla tõesti.
    Minu jaoks on kõige keerulisem kaheksandik see kõige esimene Taani ja Walesi vahel, teistes mängudes on selgelt kelle poolt olla. Tegelikult on päris tore, et vähemalt paar suuremat langeb kindlasti.
    Kelle poolt ja miks?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jul 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Minu TOP3, milliseid kaheksandikfinaale enim ootan:

1. Inglismaa - Saksamaa : tõenäoliselt paljude inimeste meelest on see paar crème de la crème.
    Tuleb järjekordne puujalgade madin, usun et minimaalne 1-0 ja Inglismaa kobistab ära, Saksamaa ei ole absoluutselt fookuses hetkel, Goretzka ja Kroos tassisid ära ja jätkavad ka musta töö tegemist. Werneri või Ginteri mängimine on täpselt nagu Morataga no tea mis põhjusel. Mõlemad raiskavad küll kolinal.

Eesti koondislane Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Euroopas ma hoian reeglina pöialt valgetele koondistele + Portugal, kelle rahvas on genuiinselt suht negriidne. Kuna Belgia on ilma tiitliteta, aga ühe kõvema koosseisuga, oleks nende väljalangemisest kahju. Pärast Ungari-Saksa mängu on kaheksandikfinaalis minu poolehoid inglastel. Turniiri favoriidiks pean alagrupi mängude põhjal Itaaliat. Turniiri must hobune tuleb Skandinaaviast, kuigi väga tahaks Ukraina jõudmist võimalikult kaugele.
    Minu kerge soovunelmatest ja osalt reaalsusest lähtuv veerandfinaali paaride ennustus on järgmine:
    Itaalia-Wales
    Belgia-Tšehhi
    Horvaatia-Prantsusmaa
    Inglismaa-Ukraina

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Euroopas ma hoian reeglina pöialt valgetele koondistele + Portugal, kelle rahvas on genuiinselt suht negriidne. Kuna Belgia on ilma tiitliteta, aga ühe kõvema koosseisuga, oleks nende väljalangemisest kahju. Pärast Ungari-Saksa mängu on kaheksandikfinaalis minu poolehoid inglastel. Turniiri favoriidiks pean alagrupi mängude põhjal Itaaliat. Turniiri must hobune tuleb Skandinaaviast, kuigi väga tahaks Ukraina jõudmist võimalikult kaugele.
    Minu kerge soovunelmatest ja osalt reaalsusest lähtuv veerandfinaali paaride ennustus on järgmine:
    Itaalia-Wales
    Belgia-Tšehhi
    Horvaatia-Prantsusmaa
    Inglismaa-Ukraina
    Sul on veidi need veerandfinaalid sassis.

Eesti koondislane Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sul on veidi need veerandfinaalid sassis.
    Õigus, ma eeldasin automaatselt, et veerandfinaalideks antakse meeskondadele sama palju puhkust ja ajakavas samal päeval mängitavad 1/8 finaalid tähistavad veerandfinaalide päevi.
    Ühesõnaga võib oodata siis paare
    Prantsusmaa-Horvaatia
    Belgia-Itaalia
    Tšehhi-Wales (kui imeline see oleks, isegi Taani Walesi asemel ei rikuks seda ära)
    Ukraina-Inglismaa
    Reaalsuses näeme ilmselt ikkagi Prantsusmaa-Hispaania; Holland-Taani (kuigu Tšehhil võib häid šansse olla) ja Rootsi-Saksamaa paare.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Belgia - Portugal

Belgia on viimased 7 aastat olnud see tiim, kellele olen pöialt hoidnud ja loodan nende võitu. Samas on kuidagi kummaliselt nad ainus meeskond, kelle mängu olen näinud ainult ühe poolaja. Samas küll Portugal lisaajal ära kobistab, sest belglaste kaitseliini pole hetkel üldse usku.

Itaalia - Austria

Itaalia on sümpaatselt mänginud, aga ma endiselt ei suuda väga nende poolt olla. Samas Austria on ka alati nii suvaline punt olnud, et ka neile väga ei sümpatiseeri. Itaalia edasi.

Prantsusmaa - Horvaatia

Mulle ei meeldi Prantsusmaa, mulle ei meeldi prantslased. Samas ennustasin nende võitu, kuna meeskond on võimas. Horvaatia samas on viimaste aastate hale vari. Seega kerge võit prantslastele.

Hispaania - Šveits

Kümme aastat tagasi oleks ennast idikaks pidanud, aga siin paaris kuulub mu sümpaatia Šveitsile. Nad pole kunagi midagi võitnud, nende koduliiga meeskonnad saadavad viisakalt autogramme ja üleüldse normaalne kamp. Eks läheb pennalte peale, aga seal on Hispaania soosik.

Ukraina - Rootsi

Imeline kooslus puhtalt särgivärve vaadates. Ukraina on seni ikka tõsipask olnud. Rootsi kuidagi, noh, igav. Sümpaatia Ukrainal, aga Rootsi võtab puhta puuriga võidu.

Inglismaa - Saksamaa

Puhtalt Inglismaa meedia, fännide ja kõige pärast ei ole ma suutnud Inglismaad alates 1998. aastast toetada. Ei suuda siiani. Samas Saksamaa meeldib mulle riigina, kuid samamoodi oleks ma nende poolt ainult vastasseisudes Prantsusmaa ja ... Inglismaa vastu.

Holland - Tšehhi

Holland pole näinud siiani korralikku vastast ja de Boer on suhtkoht kivipea. Tšehhi aga taas üks sümpaatsemaid satse turniiril (toetus aastast 1996). Tšehhi võidab.

Taani - Wales

Ilmselt on Taanil neutraalse vaataja poolt kõige tõsisem toetus, sest nende võit oleks parim lugu, millega EMi müüa. Kassai pannakse kohtunikuks, Walesi saab paar punast ja Taani trügib finaali välja.

Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Sul on veidi need kaheksandikfinaalid sassis.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Sul on veidi need kaheksandikfinaalid sassis.
    Putsi, tee veel telefonis mälu järgi

Aga same-same.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud