320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma just tahtsin tulla siia Aikut kiitma ka jep, et hea kommija tegelt ka jep. Aga kui " khm khm, Ott on meile vahel abis ja Hiiumaalt ka vahel tuleb sõnumeid " siis hakkasin reaalselt naerma siin arvuti taga

    Kommentaar


      It’s coming Rome

      Kommentaar


        It's diving home
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Aga jällegi, Inglismaa võit oli loogiline. See viis oli täna häbiväärne kahjuks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Italianod kõik on teie teha nüüd...

            Kommentaar


              Minu poolt on õnnistus antud, Immobile, Insigne ja muud väikesed itaalllased. Iga puude ja kerge müks palun finaalis mängida surmatabamuseks ja veereda ringi nagu 10 väikest Neymari. Istuge sisse oma ''kui pole kindlat tõestust, siis jääb penalti jõusse'' debiilsused.

              Kommentaar


                Pärast Pohlaku selgitusi jääb see VAR-i funktsioon minujaoks veelgi ähmasemaks. Enne tänast mängu oli minu peas ja meeltes kõik loogiline, nüüd ei teagi enam.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Minu poolt on õnnistus antud, Immobile, Insigne ja muud väikesed itaalllased. Iga puude ja kerge müks palun finaalis mängida surmatabamuseks ja veereda ringi nagu 10 väikest Neymari.
                  Oota, aga...nad tavaliselt ei tee seda?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Ja tribüünidelt loodan toetust pallide väljakule loopimise näol. Mida rohkem neid väljakul on seda rohkem poh kohtunikul!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Polegi vist näinud inglaste poolt nii head mängu - tempokas, suunaga väravale, tehnilised. Tip-top kraam. Loodetavasti saab olema äge finaal.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                        Ja tribüünidelt loodan toetust pallide väljakule loopimise näol. Mida rohkem neid väljakul on seda rohkem poh kohtunikul!
                        See oli ka jep. Fantastiline brainfart.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Inglismaa on võimas füüsiseselt. Itaalia oli nagu Taani ehk küpse juba teisel poolajal. Siin pole kahtlustki, et see finaal on suht vormistamise küsimus ja its coming home.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            See oli ka jep. Fantastiline brainfart.
                            Kas sa oleks tahtnud, et kohtunik peataks mängu seal olukorras kus teine pall ei sega mängu? Ma kohtunikuna laseks ka edasi mängida, kui just olukord sinna 2. palli suunas ei pööra.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Inglismaa on võimas füüsiseselt. Itaalia oli nagu Taani ehk küpse juba teisel poolajal. Siin pole kahtlustki, et see finaal on suht vormistamise küsimus ja its coming home.
                              Ega 12 mängija vastu ongi füüsiliselt raske.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Pärast Pohlaku selgitusi jääb see VAR-i funktsioon minujaoks veelgi ähmasemaks. Enne tänast mängu oli minu peas ja meeltes kõik loogiline, nüüd ei teagi enam.
                                Ma ei tea, tundub suht loogiline. VAR saab ümber muuta ainult asju, kus on ilmselgelt tehtud vale otsus. Antud juhul, siis olukord kus puudet absoluutselt poleks olnud.

                                Kuna puude oli, siis isegi kui sellest olukorrast 95% kordi penalti ei anta, siis teoreetiline alus penalti andmiseks on olnud ja kohtunik on juba otsustanud sealt penalt anda.

                                Ehk, otsust muuta oleks saanud vaid juhul kui kordusest oleks näha olnud, et puudet Sterlingu vastu ei olnud.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X