320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EURO2020 Play-off

    1/8 finaali paarid:

    26.06 19:00 Wales - Taani (Amsterdam)
    26.06 22:00 Itaalia - Austria (London)
    27.06 19:00 Holland - Tšehhi (Budapest)
    27.06 22:00 Belgia - Portugal (Sevilla)
    28.06 19:00 Horvaatia - Hispaania (Kopenhaagen)
    28.06 22:00 Prantsusmaa - Šveits (Bukarest)
    29.06 19:00 Inglismaa - Saksamaa (London)
    29.06 22:00 Rootsi - Ukraina (Glasgow)
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Vaadates Sevilla ilmateadet, loodetavasti ei ole õhtul enam +36..

    Kommentaar


      #3
      Kõiki play-off'e kuni finaalini päris ühes teemas arutada pole vast mõistlik, pühendaks selle siin 1/8-finaalidele? (Nagu see mazzi algatatud teema, mis siin korra vilksatas.)

      Kommentaar


        #4
        Ukraina kaotas nii Hollandile kui ka Austriale suht selgelt ning alistas Põhja-Makedoonia ja omab head šanssi veerandfinaaliks.

        Hindan seda suureks joppamiseks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
          Kõiki play-off'e kuni finaalini päris ühes teemas arutada pole vast mõistlik, pühendaks selle siin 1/8-finaalidele? (Nagu see mazzi algatatud teema, mis siin korra vilksatas.)
          Miks pole mõistlik?

          Edit! Minu poolest võivad moded ka eraldi teemad teha. 🌞
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Miks pole mõistlik?

            Edit! Minu poolest võivad moded ka eraldi teemad teha. ��
            Et x-finaalide kaotajatel oleks oma n-ö hauaplats, kus pead langetamas käia, samal ajal kui muu maailm armutult edasi tormab. Näiteks. Lisaks hõlpsam jälgida ja hiljem sirvida. Aga pole kõige põletavam küsimus maailmas (ega isegi täna õhtul).

            Kommentaar


              #7
              Kindlalt üks teema, nagunii overlapivad erinevate faaside jutud ja mõnusam lugeda ühes järjes.

              Kommentaar


                #8
                Belgia - Portugal ikka väga vägev küte, mõlemal meeskonnal on turniiri võidupotentsiaali.
                Itaalia - Austria on justkui paberil kõige selgem paar, aga tegelikult tuleb vastast austada.

                Kes iganes siit poolfinaali astub, on seal kahtlemata favoriit.

                Prantsusmaa - Šveits üllatust ilmselt ei paku.
                Horvaatia - Hispaania on mõnes mõttes huvitav - ühest küljest vananevad juustukotid ja teisalt nooruslik ja uljas Hispaania. Ma usun, et Hispaania on tugevam, kui paljud arvavad ja astuvad siit veerandfinaali.

                Veerandfinaal Prantsusmaa-Hispaania vahel on väga väga väga aus kaup.

                Rootsi - Ukraina - tegelikult terve turniir oli Rootsi päris hea ja Ukraina päris halb. Favoriidikoorem rootslastele, aga siin võib tulla ka teistsugune tulemus.
                Inglismaa - Saksamaa - korralik klassik. Paberil on Inglismaa tugevam, aga see Saksamaa mootor võib ikkagi neid kägistada. Positiivne on see, et emb-kumb kukub välja.

                Sellest seltskonnast astub poolfinaali Inglismaa-Saksamaa mängu võitja.

                Holland - Tšehhi - kui enne turniiri Hollandist ma suurt midagi ei arvanud, siis nüüd on nad end näidanud päris heast küljest ja ma usun, et neil pole probleemi Tšehhi kotti ära pista.
                Wales - Taani - midagi romantikutele. Aga ma usun, et Taani süda on suur ja võimas ja pannakse lambakeppijad ikkagi paika.

                Taani annab kõva lahingu veerandfinaalis, aga Holland on favoriit.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Kindlalt üks teema, nagunii overlapivad erinevate faaside jutud ja mõnusam lugeda ühes järjes.
                  2006, 2008, 2010, 2014 ja 2018 oli igal voorul oma teema, 2012 lausa igal mängul. Üks mammut-teema olnud ainult 2016. Aga see selleks.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                    2006, 2008, 2010, 2014 ja 2018 oli igal voorul oma teema, 2012 lausa igal mängul.
                    mineviku vigade korrigeerimine on parema tuleviku alus!

                    Kommentaar


                      #11
                      Minu TOP3, milliseid kaheksandikfinaale enim ootan:

                      1. Inglismaa - Saksamaa : tõenäoliselt paljude inimeste meelest on see paar crème de la crème.

                      2. Wales - Taani : kui enne turniiri Walesist midagi eriti ei arvanud, siis on kõmrid kolme mängu jooksul end mu südamesse mänginud.

                      3. Rootsi - Ukraina : jah, Rootsi on olnud hea ja jah, Ukraina on olnud kehvapoolne, aga ma haistan siit väga tulist lahingut.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                        2006, 2008, 2010, 2014 ja 2018 oli igal voorul oma teema, 2012 lausa igal mängul. Üks mammut-teema olnud ainult 2016. Aga see selleks.
                        Kunagi sai jah neid teemasid tehtud, isegi Mm-i 3. koha mängu jaoks oli eraldi teema. Tegelikult pole turniiri ajal sellel suuremat tähtsust, hiljem lugemiseks võib-olla tõesti.
                        Minu jaoks on kõige keerulisem kaheksandik see kõige esimene Taani ja Walesi vahel, teistes mängudes on selgelt kelle poolt olla. Tegelikult on päris tore, et vähemalt paar suuremat langeb kindlasti.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kunagi sai jah neid teemasid tehtud, isegi Mm-i 3. koha mängu jaoks oli eraldi teema. Tegelikult pole turniiri ajal sellel suuremat tähtsust, hiljem lugemiseks võib-olla tõesti.
                          Minu jaoks on kõige keerulisem kaheksandik see kõige esimene Taani ja Walesi vahel, teistes mängudes on selgelt kelle poolt olla. Tegelikult on päris tore, et vähemalt paar suuremat langeb kindlasti.
                          Kelle poolt ja miks?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Minu TOP3, milliseid kaheksandikfinaale enim ootan:

                            1. Inglismaa - Saksamaa : tõenäoliselt paljude inimeste meelest on see paar crème de la crème.
                            Tuleb järjekordne puujalgade madin, usun et minimaalne 1-0 ja Inglismaa kobistab ära, Saksamaa ei ole absoluutselt fookuses hetkel, Goretzka ja Kroos tassisid ära ja jätkavad ka musta töö tegemist. Werneri või Ginteri mängimine on täpselt nagu Morataga no tea mis põhjusel. Mõlemad raiskavad küll kolinal.

                            Kommentaar


                              #15
                              Euroopas ma hoian reeglina pöialt valgetele koondistele + Portugal, kelle rahvas on genuiinselt suht negriidne. Kuna Belgia on ilma tiitliteta, aga ühe kõvema koosseisuga, oleks nende väljalangemisest kahju. Pärast Ungari-Saksa mängu on kaheksandikfinaalis minu poolehoid inglastel. Turniiri favoriidiks pean alagrupi mängude põhjal Itaaliat. Turniiri must hobune tuleb Skandinaaviast, kuigi väga tahaks Ukraina jõudmist võimalikult kaugele.
                              Minu kerge soovunelmatest ja osalt reaalsusest lähtuv veerandfinaali paaride ennustus on järgmine:
                              Itaalia-Wales
                              Belgia-Tšehhi
                              Horvaatia-Prantsusmaa
                              Inglismaa-Ukraina

                              Kommentaar

                              Working...
                              X