Lehekülg 34, kokku 35 EsimeneEsimene ... 24303132333435 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 689
    Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane It wasnt easy for Italy at Wembley

jokers to the right
    clowns to the left of me

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Rashford on ju teada tuntud oma terava kiire löögiga, on ju selliseid löönud nagu Kane lõi. Kindlalt jõuga nurka. Aga sellist erootikat hakata tegema.. no paras ilmselt ongi. Sancho pole ju mingi pendlamees? Veider valik. Saka valikuga võib Arsenal ka kannatada saada. Loodetavasti saab kiirelt üle aga absurdne valik. Valikuid ju oli Grealish, Sterling, Shaw.
    Muidu ütleks, et inglastest on kahju aga kõik need kaadrid nende kaklevatest debiilsetest fännidest paneb teistmoodi arvama.
    Tegelikult Sancho on pendlaid Dortmundis tagunud küll kui Reus on nt vahetusse ära läinud.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2015

Algupärane

eelmisel EMil langes Itaalia ise penaltitega niimoodi, et naljaka hoojooksuga Zaza vahetati lisaaja viimasel minutil sisse.
    Huvitav oleks näha statistikat, et mis see sisselöömise protsent on sellistel meestel, kes konkreetselt penalti jaoks sisse vahetatud.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Tegelikult Sancho on pendlaid Dortmundis tagunud küll kui Reus on nt vahetusse ära läinud.
    Trennis vöi teise järgu klubimängudes on üks asi, Euro finaalis 5ndana viigiseisu otsivana inglaste eest veits teine. Puhtalt närvide mäng, kus tagasihoidlikku staarmängijat, kes köndis platsil nagu äraeksinud tuvi ei olnud möistlik köige suurema vastutusega penaltit lööma panna
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

laurenzo juba sõnastas ilusti selle pendlateema ära, aga täna näen Southgate'i vabandust, et pendlad olid 'mu süü'. Fair enough, et tunnistab, sest seda ta oli, noored kutid suures finaalis tanki, kes põhimõtteliselt olid ainult sooja jõudnud teha, pole ime. Teisest küljest tema ülinegatiivne taktika. Ma siin salgasin teda juba varakult, et vaid väike upgrade öökullile, aga tuleb tunnistada, finaali sai ja tegi järelikult nii mõndagi õigesti. Kuid kogu selle talendiga mängib ta ikka pigem kõigepealt ohutult ja sügavas kaitses. Itaalia oli igatipidi teenitud võitja ja turna parim, kuid nii umbes esimesed 25min olid nad üsna segaduses, kuni Mancini olukorda muutis. Sel hetkel oleks pidanud Inglismaa tuhhi hoidma ja proovima teist lüüa. Samuti oleks olnud võimalus lisaajal jõuvarusid kasutada ja proovida võiduväravat, selle asemel mindi pennaldeks hoidma. Kokkuvõttes lootsi pask. Aga kift finaal oli.

..ja väga hea turna üldiselt, kordades parem kui see ila, mille lõpuks Portugal kinni pani. Samuti tõi isu jalgpalli vastu tagasi, mis läks kaduma selle kohutava inglise liiga hooajaga. Kiitus täiesti laitmatule kohtunikutööle ainuüksi finaalis - inglismaal Kuipersi tasemel vilesid pole lootagi (kuigi Mason oli üllatavalt ok EMil).

Samuti hommikul uudiseid nähes kinnistub antipaatia Inglismaa vastu. Said nüüd oma Capitol Hilli müramise kah tehtud. Ja muidugi sotsiaalmeedias noorte sportlaste pihta rassismi pritsitud. It's never coming home, it's gonna stay in Schengen
    ★★★★★★

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Kiitus täiesti laitmatule kohtunikutööle ainuüksi finaalis - inglismaal Kuipersi tasemel vilesid pole lootagi (kuigi Mason oli üllatavalt ok EMil).
    See vile oli vägev kraam. Vähe sellist Collina hõngu oli.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tulin, et lugeda Nasfali kommentaari aga seda ei olegi🤔🤔

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kiitus täiesti laitmatule kohtunikutööle ainuüksi finaalis - inglismaal Kuipersi tasemel vilesid pole lootagi (kuigi Mason oli üllatavalt ok EMil).
    Mason? Lee Mason? Lee "Anthony Taylor" Mason?
    Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Mulle toob Southgate ja Inglismaa kuidagi vägagi suure seose Valverde Barcelonaga. Vägagi pragmaatiline ja võiks öelda isegi kaitsest lähtuv strateegia, mis paljudele fännidele ei istu. Tavapärasest erinevate mängijate usaldamine (nt Paulinho ja Vidal), kes tegelikult tegid head tööd. Suur usaldus algkoosseisu vastu ja nende ülemängitamine ja siis väga olulisel hetkel choke. (Barca kaotus meistrite liigas Romale, kus Valverde tegi liiga hilja vahetusi, ei usaldanud Dembelet mängu, üritas seisu hoida jne).
    Eks ole näha, kas ta võtab õppust.

Meeskonnaliige Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Või Michael "Lee Mason" Oliver?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Tulin, et lugeda Nasfali kommentaari aga seda ei olegi樂樂
    Ta oli enneaegne seemnepurse
    Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Hahahahahhahaha tra võtke välja homod

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Teisest küljest tema ülinegatiivne taktika. Ma siin salgasin teda juba varakult, et vaid väike upgrade öökullile, aga tuleb tunnistada, finaali sai ja tegi järelikult nii mõndagi õigesti. Kuid kogu selle talendiga mängib ta ikka pigem kõigepealt ohutult ja sügavas kaitses. Itaalia oli igatipidi teenitud võitja ja turna parim, kuid nii umbes esimesed 25min olid nad üsna segaduses, kuni Mancini olukorda muutis. Sel hetkel oleks pidanud Inglismaa tuhhi hoidma ja proovima teist lüüa. Samuti oleks olnud võimalus lisaajal jõuvarusid kasutada ja proovida võiduväravat, selle asemel mindi pennaldeks hoidma. Kokkuvõttes lootsi pask. Aga kift finaal oli.
    Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Mulle toob Southgate ja Inglismaa kuidagi vägagi suure seose Valverde Barcelonaga. Vägagi pragmaatiline ja võiks öelda isegi kaitsest lähtuv strateegia, mis paljudele fännidele ei istu. Tavapärasest erinevate mängijate usaldamine (nt Paulinho ja Vidal), kes tegelikult tegid head tööd. Suur usaldus algkoosseisu vastu ja nende ülemängitamine ja siis väga olulisel hetkel choke. (Barca kaotus meistrite liigas Romale, kus Valverde tegi liiga hilja vahetusi, ei usaldanud Dembelet mängu, üritas seisu hoida jne). Eks ole näha, kas ta võtab õppust.
    Kaitsest lähtumine iseenesest okei ja toitis, aga ma olen väga-väga üllatunud, et Inglismaa oli pennaldele minekuga ok. Mis see inglaste suurturniiride saldo oli enne matši? Kaheksa penaltiseeriat, kuus lutti? Ma ise küll eeldasin, et Southgate teeb Lippi 2006 poolfinaali sakslaste vastu, kus treener tõi ründajaid juurde ja juurde, et see asi lisaajal läbi saaks.

Kopli keemik Kasutaja laurenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kaitsest lähtumine iseenesest okei ja toitis, aga ma olen väga-väga üllatunud, et Inglismaa oli pennaldele minekuga ok. Mis see inglaste suurturniiride saldo oli enne matši? Kaheksa penaltiseeriat, kuus lutti? Ma ise küll eeldasin, et Southgate teeb Lippi 2006 poolfinaali sakslaste vastu, kus treener tõi ründajaid juurde ja juurde, et see asi lisaajal läbi saaks.
    Toodigi ju ründajaid juurde, minut enne lisaaja lõppu.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

hea, et see natsionalistlik jura on läbi ja saab taaskord liigahooajale keskenduda

Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    nääd, ma olen baldyde suhtes racist

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    hea, et see natsionalistlik jura on läbi ja saab taaskord liigahooajale keskenduda
    varsti hakkab ju jälle
    ★★★★★★

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    30. juuli algab jälle. Euroopat esindavad Prantsusmaa, Rumeenia, Hispaania ja Saksamaa

Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

öngerlund ängerlund buu fakkoff
    https://www.facebook.com/contractors...1141399788058/

edit: igaksjuhuks et ei peksta itaallasi vaid omasid kes sisse üritasid tungida aga ikkagi rahvas oskab suhelda
    ★★★★★★

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Tulin, et lugeda Nasfali kommentaari aga seda ei olegi����
    Manchester Unitedi faggotid rikkusid mu võimalused siin särada ära. Olen veel liimist lahti ning kogumine võtab veel natukene aega. Mul oli kõvasti ärapanemisi notepadi valmis kirjutatud ja kõik tuli delete lasta. Karm spordiala on see jalgpall...

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Manchester Unitedi faggotid rikkusid mu võimalused siin särada ära. Olen veel liimist lahti ning kogumine võtab veel natukene aega. Mul oli kõvasti ärapanemisi notepadi valmis kirjutatud ja kõik tuli delete lasta. Karm spordiala on see jalgpall...
    Kuigi see oli võimas, kuidas Sa CLi lõpufaasides täpselt paika panid, kellega Chelsea kokku läheb ja keda finaalis võidab, aga kui Inglismaa oleks nüüd pennaldes parem olnud, siis seda ärapanemist ei oleks jaksanud ära kuulata (lugeda). Ehk täpelt see ongi põhjus, miks Inglise koondist ei sallita.
    Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud