320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Euroopas ma hoian reeglina pöialt valgetele koondistele + Portugal, kelle rahvas on genuiinselt suht negriidne. Kuna Belgia on ilma tiitliteta, aga ühe kõvema koosseisuga, oleks nende väljalangemisest kahju. Pärast Ungari-Saksa mängu on kaheksandikfinaalis minu poolehoid inglastel. Turniiri favoriidiks pean alagrupi mängude põhjal Itaaliat. Turniiri must hobune tuleb Skandinaaviast, kuigi väga tahaks Ukraina jõudmist võimalikult kaugele.
    Minu kerge soovunelmatest ja osalt reaalsusest lähtuv veerandfinaali paaride ennustus on järgmine:
    Itaalia-Wales
    Belgia-Tšehhi
    Horvaatia-Prantsusmaa
    Inglismaa-Ukraina
    Sul on veidi need veerandfinaalid sassis.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sul on veidi need veerandfinaalid sassis.
      Õigus, ma eeldasin automaatselt, et veerandfinaalideks antakse meeskondadele sama palju puhkust ja ajakavas samal päeval mängitavad 1/8 finaalid tähistavad veerandfinaalide päevi.
      Ühesõnaga võib oodata siis paare
      Prantsusmaa-Horvaatia
      Belgia-Itaalia
      Tšehhi-Wales (kui imeline see oleks, isegi Taani Walesi asemel ei rikuks seda ära)
      Ukraina-Inglismaa
      Reaalsuses näeme ilmselt ikkagi Prantsusmaa-Hispaania; Holland-Taani (kuigu Tšehhil võib häid šansse olla) ja Rootsi-Saksamaa paare.

      Kommentaar


        #18
        Belgia - Portugal

        Belgia on viimased 7 aastat olnud see tiim, kellele olen pöialt hoidnud ja loodan nende võitu. Samas on kuidagi kummaliselt nad ainus meeskond, kelle mängu olen näinud ainult ühe poolaja. Samas küll Portugal lisaajal ära kobistab, sest belglaste kaitseliini pole hetkel üldse usku.

        Itaalia - Austria

        Itaalia on sümpaatselt mänginud, aga ma endiselt ei suuda väga nende poolt olla. Samas Austria on ka alati nii suvaline punt olnud, et ka neile väga ei sümpatiseeri. Itaalia edasi.

        Prantsusmaa - Horvaatia

        Mulle ei meeldi Prantsusmaa, mulle ei meeldi prantslased. Samas ennustasin nende võitu, kuna meeskond on võimas. Horvaatia samas on viimaste aastate hale vari. Seega kerge võit prantslastele.

        Hispaania - Šveits

        Kümme aastat tagasi oleks ennast idikaks pidanud, aga siin paaris kuulub mu sümpaatia Šveitsile. Nad pole kunagi midagi võitnud, nende koduliiga meeskonnad saadavad viisakalt autogramme ja üleüldse normaalne kamp. Eks läheb pennalte peale, aga seal on Hispaania soosik.

        Ukraina - Rootsi

        Imeline kooslus puhtalt särgivärve vaadates. Ukraina on seni ikka tõsipask olnud. Rootsi kuidagi, noh, igav. Sümpaatia Ukrainal, aga Rootsi võtab puhta puuriga võidu.

        Inglismaa - Saksamaa

        Puhtalt Inglismaa meedia, fännide ja kõige pärast ei ole ma suutnud Inglismaad alates 1998. aastast toetada. Ei suuda siiani. Samas Saksamaa meeldib mulle riigina, kuid samamoodi oleks ma nende poolt ainult vastasseisudes Prantsusmaa ja ... Inglismaa vastu.

        Holland - Tšehhi

        Holland pole näinud siiani korralikku vastast ja de Boer on suhtkoht kivipea. Tšehhi aga taas üks sümpaatsemaid satse turniiril (toetus aastast 1996). Tšehhi võidab.

        Taani - Wales

        Ilmselt on Taanil neutraalse vaataja poolt kõige tõsisem toetus, sest nende võit oleks parim lugu, millega EMi müüa. Kassai pannakse kohtunikuks, Walesi saab paar punast ja Taani trügib finaali välja.

        Kommentaar


          #19
          Sul on veidi need kaheksandikfinaalid sassis.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Sul on veidi need kaheksandikfinaalid sassis.
            Putsi, tee veel telefonis mälu järgi

            Aga same-same.

            Kommentaar


              #21
              Loodan, et saan need paarid kuidagi klappima.

              Itaalia-Austria. Olen täiesti tundetu kummagi suhtes, aga sel juhul kipun pigem autsaidereid toetama. Austerlastel siiski erilisi võimalusi ei näe, kvaliteeti pole lihtsalt piisavalt. Itaallased peavad seekord muidugi reisima, aga vaevalt see neid kõigutab.

              Belgia-Portugal. Vähimagi kahtluseta Punaste Kuradite poolt. See on juba kolmas suurturniir vähemalt, kus neil on piisavalt hea sats, et midagi suurt korda saata. Seekord peaks siis päris lõpuni jõudma. Portugalile ei tohi pendlat anda.

              Wales-Taani. Valus mäng, sest mõlemad sümpaatsed juba aegade algusest. Taani on erinevalt eelmisest MM-ist uhkelt ründav seekord, mis teeb rõõmu, Wales suudab aga oma ülinappidest ressurssidest maksimumi välja võtta. Pole võimatu, et pendlaseeria oma jõhkruses otsustab.

              Holland-Tshehhi. Kahtlemata tshehhide poolt, sest Holland pole kunagi meeldinud. Aga nad peavad väga targalt mängima ja õnne peab ka palju olema, sest pall on niikuinii oranzhide särkide käes.

              Horvaatia-Hispaania. Horvaadid näitasid viimati väga head taset ja on seda piisavalt varemgi teinud. Kui hispaanlased loodavad oma tavalise vastase surnuks söötmisega edukad olla, siis pettuvad rängalt. Millegipärast aga pelgan, et võib-olla on neil seekord mingi üllatus varuks.

              Prantsusmaa-Shveits. Selline tunne, et prantslased pole veel õieti mängima hakanudki. Kui nad nüüd peaksid end vabaks laskma, võib siit suurem skoor tulla. Muidugi olen ma siingi autsaiderite poolt, aga see on ilmselt mõttetu.

              Inglismaa-Saksamaa. Ajalugu (pärast aastat 1966) on inglaste vastu ja press jõuab sellest nädal aega tuututada. Southgate'i mängijate valikust sõltub palju - tal on noori poisse, kes ajalugu ei karda. Aga kui minnakse jälle ülikonservatiivselt kaitses värisema, läheb nii nagu minu eluajal alati on läinud.

              Rootsi-Ukraina. Muidugi olen ma rootslaste poolt - näiteks see Isak on ülilahe vend ja loodan, et näitab ennast siingi. Ukraina võit poleks samas eriline üllatus, paar on võrdne. Ehk taas pendlaseeria otsustab.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Belgia - Portugal

                Belgia on viimased 7 aastat olnud see tiim, kellele olen pöialt hoidnud ja loodan nende võitu. Samas on kuidagi kummaliselt nad ainus meeskond, kelle mängu olen näinud ainult ühe poolaja. Samas küll Portugal lisaajal ära kobistab, sest belglaste kaitseliini pole hetkel üldse usku.
                See või penaltid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  1. Inglismaa - Saksamaa : tõenäoliselt paljude inimeste meelest on see paar crème de la crème.
                  creme de la merde pigem, ma lootusi üles ei ajaks, see saast mida Lõunavärav (üsnagi talendikate mängijatega) jalgpalli pähe kühveldab, suretab igasugu isu ära. ENG-SCO oli juba WBA-BUR tasemel kannatamine. Loodan, et sakslased nad kuidagi välja lükkavad, sest muidu liiga lihtne tee poolfinaali ja hakkab see coming home jurr igast torust lendama.

                  (edit: kas pole juba gifi tehtud, kus southgate tõmbab maski ära ja välja tuleb hodgson?)
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    #24
                    Nani paneb siukseid pauke kuskil usamaal, natuke kahju, et teda EMil pole.

                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Loodan, et sakslased nad kuidagi välja lükkavad, sest muidu liiga lihtne tee poolfinaali ja hakkab see coming home jurr igast torust lendama.
                    https://m.youtube.com/watch?v=tZIH7WFA6WM
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      #25
                      Mcnamara on ainuke kes mängu vaatab? Ilus esitus taanlaste poolt. Järgmises voorus on kellele pöialt hoida!

                      Kommentaar


                        #26
                        Kas üldse tuleb veel ühepoolsemat mängu? Bale esimene poolaeg üritas aga suurt probleemi Taanil polnud. Vahva.

                        Kommentaar


                          #27
                          Kas see oli EMide ajaloo kõige kummalisem punane kaart?

                          Kommentaar


                            #28
                            Loodame, et edasised play-offi tulevad põnevamad, kui Taani - Wales. Wales üldse meenutab mulle Venemaa koondist täna. Aga noh, mingit nende tugevust näha oli üldse raske alagrupiturniiri põhjal.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #29
                              4-0 on igatahes tunduvalt põnevam kui oleks mõlemapoolselt
                              ilmetu väravate viik
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                #30
                                Pidin end Itaalia - Austria mängu ajal selili asendist istukile ajama, muidu oleks oleks uni seda aeg-luubis palli veeretamist vaadates peale tulnud.

                                Staadioni atmosfäär on ka selle turniiri magedaim.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X