320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks, et koju tuleks, aga no tra mingid 3 väravat premmi keskmikus löönud wingeritest Sakad ja muud teletupsud mängivad, siis on ikka raske loota.

    Kommentaar


      Ilmselt ebapopulaarne arvamus, aga mulle on alati sümpatiseerinud Aivar Pohlaku kommenteerimisstiil.

      Kommentaar


        Inglismaa väravavahi thing on see turniir tehtud. Parem poolfinaalis kui finaalis.

        Kommentaar


          Sai esimese värava karistuslöögist ka sel EM-il ära näha.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Ilmselt ebapopulaarne arvamus, aga mulle on alati sümpatiseerinud Aivar Pohlaku kommenteerimisstiil.
            +1

            Minule ka meeldib.

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Et Hispaania ka välja langeks
              Taani ftw!
              Tuleb ära!

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Sai esimese värava karistuslöögist ka sel EM-il ära näha.
                Jep. väga üllatav, et nii hilises turniiri staadiumis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Jep. väga üllatav, et nii hilises turniiri staadiumis.
                  Mul on tunne, et sel EM-il vilistatakse ka märksa vähem kui ühelgi eelmisel suurturniiril ära selliseid pehmeid vigasid. Karistuslöökidest löödud väravate vähesus on tõenäoliselt ka sellest tingitud, et neid võimalusi nende löömiseks on ka märksa vähem.

                  See on küll selline oletuslik ja visuaalselt silma jääv. Ma ei tea, kas sel statistiliselt ka mingi tõepõhi all on.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Ilmselt ebapopulaarne arvamus, aga mulle on alati sümpatiseerinud Aivar Pohlaku kommenteerimisstiil.
                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    +1

                    Minule ka meeldib.
                    Mulle muidu ei meeldi, aga täna vähemasti 1. poolaeg oli väga hea.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Jep. väga üllatav, et nii hilises turniiri staadiumis.
                      Mulle isiklikult tundub,et äkki see on seotud selle uue trendiga,et müüri taha nüüd sätib ennast keegi külili maha,et ei saaks müüri alt läbi lüüa.See annab võimaluse müürile hüpata kõrgemale,kui vanasti,ja sedavõrra ka raskem müürist üle lüüa.Lihtsalt uitmõte.

                      Kommentaar


                        Tänast mängu vaadates tuli see meelde. Parim tähistus üldse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ilmselt ebapopulaarne arvamus, aga mulle on alati sümpatiseerinud Aivar Pohlaku kommenteerimisstiil.
                          +2

                          Lolli juttu ei puhu. Räägib asjast.

                          Ja Braithwaite on ikka väga hea mulje jätnud. Väga kiired liigutused ja tehniline.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Üli hea kohtunik, taanlane mängis palli ja Kane lõi talle tagant kossi. Väga harv, kui kohtunik selle ära näeb! Kiitus 5+

                            Kommentaar


                              Sterlingud ja asjad on täiesti kadunud ja pingil oleks Foden/Rashford/Sancho jne ning lihtsalt ei tee vahetusi. Taanlased ikka väga küpsed ja oleks ju võimalus ilma lisaajata koju tuua...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                +2

                                Lolli juttu ei puhu. Räägib asjast.

                                Ja Braithwaite on ikka väga hea mulje jätnud. Väga kiired liigutused ja tehniline.
                                Tema parim mäng sellel turniiril kindlasti, eelnevalt pigem ikka rabe olnud, samas käib temaga ikka Barca vari ka kaasas ning ootused on kõrged.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X