320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2020 Play-off

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kas sa oleks tahtnud, et kohtunik peataks mängu seal olukorras kus teine pall ei sega mängu? Ma kohtunikuna laseks ka edasi mängida, kui just olukord sinna 2. palli suunas ei pööra.
    Jah, ma oleks tahtnud, et kohtunik peatanuks mängu siin, kuna teine pall on lihtsalt ees.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Jah. Sest tavaliselt nokitakse koguaeg selle teise palliga. Olgu ta kasvõi teises väljaku otsas.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Oota, aga...nad tavaliselt ei tee seda?
        Ainult siis kui selge viga on.

        Kommentaar


          Oot, mis mitu palli platsil?

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Ma ei tea, tundub suht loogiline. VAR saab ümber muuta ainult asju, kus on ilmselgelt tehtud vale otsus. Antud juhul, siis olukord kus puudet absoluutselt poleks olnud.

            Kuna puude oli, siis isegi kui sellest olukorrast 95% kordi penalti ei anta, siis teoreetiline alus penalti andmiseks on olnud ja kohtunik on juba otsustanud sealt penalt anda.

            Ehk, otsust muuta oleks saanud vaid juhul kui kordusest oleks näha olnud, et puudet Sterlingu vastu ei olnud.
            Minuarust oleks loogiline olnud kui VAR oleks suunanud kohtuniku ekraanilt seda üle vaatama. Keegi ei vaidlegi vastu, et puude ju iseenesest oli, aga kordusest oli ka näha, et Sterling oli juba sel hetkel kukkumas kui puude tehti.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Teine küss on, et miks ref kohe vilistas? Kahtlane olukord, siis lase mängida, küll VAR tagasi toob. Ebaloogiline otsus arvestades turniiri senist käiku. Kolmas küss on, et kui 50/50 ja refi pooldav otsus tehakse, ole mees mine vaata üle telerist.
              sigpic

              Kommentaar


                Pendla löömise ajal üritati Schmeihelit rohelise laseriga segada.

                Kommentaar


                  Leidsin pildi ka VAR ruumist täna:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ega 12 mängija vastu ongi füüsiliselt raske.
                    Taani oli täna ikka oma hädades ise süüdi ja taktikaliselt täiesti mööda mängitud.

                    Kommentaar


                      Loodetavasti sai Inglismaa siit mingi karmavõla, mis tasutakse finaalis...

                      Kommentaar


                        Terve varinduse ajal on taoliseid pendlaid jagatud...juba MMi ajal said võitjad seda soodustust. Et nuh, vähem hala.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Loodetavasti sai Inglismaa siit mingi karmavõla, mis tasutakse finaalis...
                          Pmst see tasandub ära Erikseni mõnitavate Itaalastega trahvikastis, kes on suremas, aga siis järsku üles ärkavad sekundiga ja jalgpalli edasi mängivad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Terve varinduse ajal on taoliseid pendlaid jagatud...juba MMi ajal said võitjad seda soodustust. Et nuh, vähem hala.
                            Võibolla mul hetkel mingi lühis, aga ei mäletagi nagu millal suurturniiri poolfinaalis nii pehme ja vaieldav otsus viimati tehti? Morenot 16ndikus mäletan küll hästi, aga poolfinaalides ja finaalides on minu meelest hoitud väga turvalist joont, et kui vähegi kahtlane penalti või punane siis lihtsalt ei anta ära.

                            Kommentaar


                              Ma jätaks mängijad rahule. Sterling tegi oma tööd ning eks me oleme palju näinud neid olukordi suurturniiridel, kus divetakse ja loodetakse saada pennal. Selgelt me oleme VARiga nii äraharjunud, et 16 kastis kukkumise peale me tahamegi näha koheselt korduseid, veel kui kohtunik on selle otsuse teinud juba ära.

                              Kommentaar


                                Nojah, vanasti otsustas üks kohtunik, oli hala ja jaur mis oli, aga ühel hetkel sai see otsa. Nüüd otsustab tra teab mitu spetsi. Ja jaur on endine. Aga. Ka see jaur saab ükskord otsa. Nii et suva ju Võitjad võidavad, kaotajad kaotavad. Nii oli see vanasti, nii on see nüüd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X