320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti jalgpalliturniir ja suvepäevad 21-22.08.2021 Nelijärvel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sa pead õppima läbi une kuulma. 0 probleemi.
    Mida ma kuulan seal, kui on oht, et sulle topitakse nälkijaid perse või varastatakse voodijalad alt ära?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #77
      Ah, nõrku polegi vaja suvekatele. Tugevamad jäävad ellu! Nasfal on super tõestus.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #78
        Mis vigin see nüüd on ma ei saa aru

        Olles kuskil viitel suvepäevadel nüüd osalenud, siis ilmselge tõsiasi on see, et kui öösel magada ei saa, oled järelikult lihtsalt liiga vähe unerohtu joonud!

        Järgmise aasta varajane plaanide paikapanek kõlab muidu hästi, Jonas!

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          Mis vigin see nüüd on ma ei saa aru

          Olles kuskil viitel suvepäevadel nüüd osalenud, siis ilmselge tõsiasi on see, et kui öösel magada ei saa, oled järelikult lihtsalt liiga vähe unerohtu joonud!

          Järgmise aasta varajane plaanide paikapanek kõlab muidu hästi, Jonas!
          Ise sa pidid ka ju mingi kella ühest magama minema
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Ise sa pidid ka ju mingi kella ühest magama minema
            Üks asi on jutt, teine asi on saavutatud reaalsus "Max 3ni" peod jne. on alati teada, kuidas lõppevad.
            Mis kell päriselt magama jõudsin, seda ei mäleta. Mingid jutud väidavad selleks kellaajaks pool 6?

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Üks asi on jutt, teine asi on saavutatud reaalsus "Max 3ni" peod jne. on alati teada, kuidas lõppevad.
              Mis kell päriselt magama jõudsin, seda ei mäleta. Mingid jutud väidavad selleks kellaajaks pool 6?

              Ma nägin viimasene Mariot ja Tofut, ma läksin ise mingi 6st magama nemad jäid ülesse veel
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Ma nägin viimasene Mariot ja Tofut, ma läksin ise mingi 6st magama nemad jäid ülesse veel
                6.30 sai tulekustuti Brandonile kaissu antud, Mariole voodi leitud ja ise ka magama mindud.

                Aga jah, mis iganes kuupäevad Jonas siia ka pani - sobib!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  6.30 sai tulekustuti Brandonile kaissu antud, Mariole voodi leitud ja ise ka magama mindud.
                  oijah see oli kuld protseduur

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mulle võib paljut ette heita, aga magajaid segamas pole ma kunagi käinud.

                    (Vähemalt ei meenu)
                    Ma arvan et Mōnu ei julge kunagi enam võõras kohas peol magada pärast ka siin highly-publitseeritud intsidenti

                    Kommentaar


                      #85
                      Selle aasta kohta võib nii palju öelda, et ei ametlikult ega mitteametlikult ei ole seda infot tulnud, et meid tagasi ei oodata. Vist nagu WIN?

                      Kõik käitusid viisakalt või noh, nii palju nagu ma aru sain, siis juba turniiril olid kõik palju sirgemad kui ennevanasti.

                      Eks igal ühel omad huvid, aga enam vähem viisakas staadiumis turniiri pidada ja siis hiljem vabaks lasta on päris okei. Säilib turniiri jalgpalliline mõte.

                      Ehk saaks sel juhul ka kohtunikult rohkemat oodata.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Ma arvan et Mōnu ei julge kunagi enam võõras kohas peol magada pärast ka siin highly-publitseeritud intsidenti
                        Eem. Mis täpsemalt?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                          Selle aasta kohta võib nii palju öelda, et ei ametlikult ega mitteametlikult ei ole seda infot tulnud, et meid tagasi ei oodata. Vist nagu WIN?

                          Kõik käitusid viisakalt või noh, nii palju nagu ma aru sain, siis juba turniiril olid kõik palju sirgemad kui ennevanasti.

                          Eks igal ühel omad huvid, aga enam vähem viisakas staadiumis turniiri pidada ja siis hiljem vabaks lasta on päris okei. Säilib turniiri jalgpalliline mõte.

                          Ehk saaks sel juhul ka kohtunikult rohkemat oodata.
                          Ma arvan et sellele mitte tagasi ootamisele teab vastust salajane33
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Eem. Mis täpsemalt?
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Võib ka hullemini minna. Mul üks suhe läks pekki niimoodi, et neiu jõi end täis ja hakkas minu silme ees mingil teisel tüübil suhu võtma. Ma ütlesin, et ära päris nii tee. Tema vastu: "Ära huija".
                            Ja pärast seda räägib ta, kuidas mina olla suhtes ilge värdjas olnud.
                            hahahahhaahhahaaa

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              hahahahhaahhahaaa
                              See polnud magamisega ju seotud

                              Kommentaar


                                #90
                                Mul jäi lisaks kuskilt meelde, et sa ârkasid yles ja vaatasid et tsikk teeb fellaatiot teisele härrale. Aga võibolla mäletan valesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X