320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti jalgpalliturniir ja suvepäevad 21-22.08.2021 Nelijärvel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Jonas Vaata postitust
    Infoks neile, kes ööbivad - teile on saunalinad jms on olemas.

    Infoks neile, kes ei ööbi - teile saunalinasid jms ei ole.
    Olid.
    FC Flora

    Kommentaar


      #47
      Ma olen joonud!

      Kommentaar


        #48
        Sarvik, ole hea poiss ja viska oma konto nr. Ma olen burxi eest viieka võlgu.

        Kommentaar


          #49
          Kümneka sõbra eest ka .

          EE947700771006052048
          Vilmar-martin Soorand
          grill ja mina käime ühte sammu .....
          edasi grill.....

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Mister Vaata postitust
            Ma olen joonud!

            Ma kaine
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              #51
              Täna saime muidugi ka teada et salajane33 jõuab ühe õhtuga nii palju korraldada
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                #52
                Kuna nii mõnelgi tiimil oli hõre koosseis, siis jalksiturniir paistis lõpuks pigem sunnitöö moodi, vähemalt pani selle kinni foorumlaste tiim, õhtuses osas meeleolu tekitamisega hätta ei jäädud, et siis tänud püsijatele.

                Kommentaar


                  #53
                  Esmalt aitäh kõigile, kes mängisid, sumisesid ja olid lihtsalt toredad.

                  Võtaks esmalt kokku turniiri.

                  Palju õnne veelkord Estonian Reds satsile, kes taga nulli hoidis ja turniiri kinni pani. Siinkohal tuleb tänada muidugi Soccerneti ennast, kes teile BA laenule andis. Oli näha, et oskasite temas Smiško välja tuua - isegi nokatsi sai viimase mänguga pähe. Brandon suutis kuidagi parim väravakütt olla. Ilmselt ei oska mees ise ka sellele põhjendust leida.

                  Seal vahepeal oli päris tasavägine. Avant Garde oli külalisena ikkagi tahet täis, Soccerneti naised skoorisid meid kolmandaks ning Azzurri hoolitses selle eest, et vähemalt enne mängu juba show lahti läheks.

                  Hüpoteetiliselt oleks võinud FC Hüpoteetilisel ka paremini minna, aga... ei läinud.

                  Hea meel on ka selle üle, et kohtuniku vilet ei pea desoma, sest ilmselt ei ole mõnest alkomeetrist ka nii palju promilli läbi käinud, kui sellest vaesest isendist. Aga ta elab.

                  Vihmaga panime ka pigem täppi ja lõuna sai õigel ajal ära tehtud.

                  Õhtu oli viisakas sumisemine ja emotsiooni kütsid muidugi toas Azzurri mehed, kelle sügavad arutelud Itaalia jalgpalli ja ka Mbappe, Havertzi ja kelle iganes veel üle, olid vast isegi emotsionaalsemad kui mõned hetked turniiril.

                  Noh ja siis läksin ma ära ja sain teada nii ühe positiivse kui ka negatiivse üllatuse. Noh, alustame sellest, et mingil imelikul kombel anti hommikusööki AINULT kella 10.00?!!?? Järgmine kord ei eelda, et pühapäeval võiksid inimesed magada ja ka hommikusöögiga arvestataks ka selliselt.

                  Positiivse poole pealt kuulsin, et saunamaja oli hommikul alles. Aitäh!

                  Näis, mis uus aasta toob.

                  Seniks kohtume ja vestleme teistel teemadel.

                  J.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                    Esmalt aitäh kõigile, kes mängisid, sumisesid ja olid lihtsalt toredad.

                    Võtaks esmalt kokku turniiri.

                    Palju õnne veelkord Estonian Reds satsile, kes taga nulli hoidis ja turniiri kinni pani. Siinkohal tuleb tänada muidugi Soccerneti ennast, kes teile BA laenule andis. Oli näha, et oskasite temas Smiško välja tuua - isegi nokatsi sai viimase mänguga pähe. Brandon suutis kuidagi parim väravakütt olla. Ilmselt ei oska mees ise ka sellele põhjendust leida.

                    Seal vahepeal oli päris tasavägine. Avant Garde oli külalisena ikkagi tahet täis, Soccerneti naised skoorisid meid kolmandaks ning Azzurri hoolitses selle eest, et vähemalt enne mängu juba show lahti läheks.

                    Hüpoteetiliselt oleks võinud FC Hüpoteetilisel ka paremini minna, aga... ei läinud.

                    Hea meel on ka selle üle, et kohtuniku vilet ei pea desoma, sest ilmselt ei ole mõnest alkomeetrist ka nii palju promilli läbi käinud, kui sellest vaesest isendist. Aga ta elab.

                    Vihmaga panime ka pigem täppi ja lõuna sai õigel ajal ära tehtud.

                    Õhtu oli viisakas sumisemine ja emotsiooni kütsid muidugi toas Azzurri mehed, kelle sügavad arutelud Itaalia jalgpalli ja ka Mbappe, Havertzi ja kelle iganes veel üle, olid vast isegi emotsionaalsemad kui mõned hetked turniiril.

                    Noh ja siis läksin ma ära ja sain teada nii ühe positiivse kui ka negatiivse üllatuse. Noh, alustame sellest, et mingil imelikul kombel anti hommikusööki AINULT kella 10.00?!!?? Järgmine kord ei eelda, et pühapäeval võiksid inimesed magada ja ka hommikusöögiga arvestataks ka selliselt.

                    Positiivse poole pealt kuulsin, et saunamaja oli hommikul alles. Aitäh!

                    Näis, mis uus aasta toob.

                    Seniks kohtume ja vestleme teistel teemadel.

                    J.
                    Tänud, Jonas! Oli meeleolukas üritus ja ma arvan, et ma võin vabalt kogu Azzurride eest sõna võtta ja öelda, et hästi tehtud!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas sarvedega eesti mees Vaata postitust
                      Kümneka sõbra eest ka .

                      EE947700771006052048
                      Vilmar-martin Soorand

                      Näljane sõber tuvastatud ja rahad kantud. Aitüma burxi eest!

                      Kommentaar


                        #56
                        pildid ka https://drive.google.com/drive/folders/1PJRqCmH7pY199D1lnGj-_oHub3xIGj6E?usp=sharing

                        Kommentaar


                          #57
                          Kõrge viis ja kummardus korraldajatele ja osalejatele!
                          Oli lõbus. See kuidas nii halb ründaja kui mina parima väravaküti tiitli ära võtsin.. mõnest asjast siin elus ei peagi aru saama 😀
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            #58
                            Väga ägedad ja meeleolukad pildid, aitäh
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #59
                              Lubasin küll, et ei hakka praegu uuest suvepäevade teemast rääkima, aga kuna rääkisin siin Tuksi spordibaasidega hiljuti, siis tekkis ikkagi mõte, et kui tahta turniir teha korralikul kunstmurul, aga samas ikkagi kuskil Tallinnast väljas, siis oleks see päris äge koht.

                              Samas, sinna sõidab oma hea 1.5h.

                              Kui selle vastu oleks huvi olemas, siis võin uurida, et äkki early bird pakkumisega saaks head hinda ja ka hea kuupäeva.

                              Seal oleks väravatel võrgud ka olemas...

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                                Lubasin küll, et ei hakka praegu uuest suvepäevade teemast rääkima, aga kuna rääkisin siin Tuksi spordibaasidega hiljuti, siis tekkis ikkagi mõte, et kui tahta turniir teha korralikul kunstmurul, aga samas ikkagi kuskil Tallinnast väljas, siis oleks see päris äge koht.

                                Samas, sinna sõidab oma hea 1.5h.

                                Kui selle vastu oleks huvi olemas, siis võin uurida, et äkki early bird pakkumisega saaks head hinda ja ka hea kuupäeva.

                                Seal oleks väravatel võrgud ka olemas...
                                See võiks toimida küll ma usun.
                                Kui kuupäevad sobivad, siis olen käpp.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X