320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naiste jalgpalli spetsid ,mis te homse mängu tulemuseks ennustate? Mõtlesin ,et lähen õige vaatama .
    FCF Forever

    Kommentaar


      Ennustan, et kunnon homme kohal ja ei pea Ukraina tasemes pettuma
      Isiklikult loodan, et meie naised löövad hohollidele vähemalt ühe värava ...
      299195

      Kommentaar


        Mõned Pärnu karud tulevad mängu vaatama. Kunn, aja oma väed kokku ja teeme fännikas korralikku mürglit
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Kas kohapeal saab samuti piletit osta või pean Piletilevi poole pöörduma?

          Kommentaar


            No jah. Ukraina oli selgelt üle aga teise poolaja võitsime meie . Pärnu karudega tegime natuke mürglit kah ,kui meie omad auvärava lõid. Kahju ,et mängu algus kohe jubedalt käest ära läks.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              No jah. Ukraina oli selgelt üle aga teise poolaja võitsime meie . Pärnu karudega tegime natuke mürglit kah ,kui meie omad auvärava lõid. Kahju ,et mängu algus kohe jubedalt käest ära läks.
              Mäng nagu dejavu eelmise tsükli avamängust Islandi vastu ...
              Ukraina tugevuses kahtlemine ... samas jätkuvalt kurb lugeda, et kõiges on süüdi vaid klubitreenerid
              Ja meie Meistriliiga ei hakkagi tootma paremat kvaliteeti kui allpool tööd noortega piisavalt tõsiselt ei võeta.
              299195

              Kommentaar


                Kuidagi on portaalidel jäänud kahe silma vahele üks naiste jalgpalliga seonduv oluline uudis, millest ka EJL pole millegipärast pidanud vajalikuks pressiteadet teha. Reedel algasid Tallinnas esimesed naiste C taseme treeneri kursused
                299195

                Kommentaar


                  Algselt postitas INCE Vaata postitust
                  Kuidagi on portaalidel jäänud kahe silma vahele üks naiste jalgpalliga seonduv oluline uudis, millest ka EJL pole millegipärast pidanud vajalikuks pressiteadet teha. Reedel algasid Tallinnas esimesed naiste C taseme treeneri kursused
                  Palju osalejaid oli?
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Artikkel selle kohta: http://www.shekicks.net/flog/blogs/post/506

                    Kommentaar


                      info selle kohta: Not only are Estonia’s male national team about to create history...

                      Kommentaar


                        Võiks Morkovkinale mingi lahkumismängu sebida. 40 väravat 74s mängus on ikka väga võimas tulemus

                        Kommentaar


                          Tänases mängus Soome naistega oli kohati tunne nagu meie pole kunagi trenni teinudki . Tasemevahe oli meeletu . Mõned meie mängijad võiks tervisliku toitumise kursuse läbida . Füüsiliselt ja vastupidavuselt jäime väga kõvasti alla.
                          Niikaua ,kui naistejalgpallis puudub korralik lastejalgpall pole meil lootustki soomlastele järele saada.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Palju Boanas siin palka saab ? Tulemused lähevad allamäge kolinaga ning ma ei näe ,miks siin mingit inglast suure raha eest pidada. Jüri Saar teeks sama raha eest palju paremat tööd ja raha jääks omadele.
                            Mina arvan ,et Boanasel on aeg siit koos inglise poissmeestega nahhui tõmmata . Kuradi hea elu ma pakun välja ,kui istub mitu aastat siin aga tulemused pole paremaks läinud. Frank vähemalt tegin siin noorte struktuurides mingeid muudatusi ,mille kasulikkuse kohta võivad asjatundjad rohkem rääkida ,kui mina.
                            Ja huvitav ,mis põhjustel tegelikult lõpetasid Paulus , Morkovkina, Saar ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Ennem kui tulla siia foorumisse oma rahulolematust välja elama..võiks uurida ka natuke tagamaid. Mitu aastat pole tulemused paremaks läinud? Eesti naiste koondis lõpetas 2009-11 MM valiktsükli 4-nda kohaga..kusjuures 3-nda koha saanud Põhja-Iiirimaga oli vahe 1 punkt! See aasta võitsid U17 ,U19 ja naiste koondis Balti turniiri..kolmikvõit. Noored pole küll veel valiktsüklites nii edukad olnud,kuid nad arenevad iga aastaga. Meil pole nii palju noori kui mujal riikides..kus tüdrukud hakkavad juba trennis käima 6 aastaselt. Me peame Eestis hakkama saama sellega..mis meil hetkel olemas on. Keith Boanas on väga hea treener ja Eesti naiste jalgpalli on ta ainult paremuse poole muutnud. Utoopiline on loota,et nüüd kui 3 aastat oleme välistreeneri käe all olnud..peaksime kohe MM-il olema? See on aastate pikkune töö,mis vajab aega ja ka paremat suhtumist kõigi asjaosaliste poolt. Näiteks ka Eesti koondise fännide poolt..kes võiksid ka mõnikord naiste mänge külastada ja ma ei mõtle selle all kahte või kolme fänni. Selle aasta naiste koondis on läbinud uuenduskuuri. Inimesed,kes on asjaga kursis teavad,et paljud vanad koondislased ei mängi enam. Kui võrrelda 2009-11 valiktsükli koosseisu..siis nüüd on puudu 10 mängijat. Kooseisus on muutused ja sellega tuleb harjuda ja ka see võtab aega. See,miks osad koondislased on lõpetanud mängimise,see on nende valik ja täpsemat infot saab nende endi käest küsides. Ennem kui hakata kritiseerima ja maha tegema..tuleks võibolla tõesti küsida ASJATUNDJATE käest ja siis teha edasisi järeldusi.

                              Kommentaar


                                Selles jutus on nii üht kui teist, st olen poolt kui ka vaidleks vastu
                                Bonas on väga hea leid Eesti naiste jalgpalli arengu jätkamisel, kuid... mõtleme veidi ja arutame, kes on Eesti parim naiskond Eesti parim treener on Jüri Saar.
                                Kuigi olen nö. aktiivne naiste jalgpalli kõrvaltvaataja, olen kursis, mis toimub ja kus saaks paremini
                                Nagu Eesti jalgpallis, ei suuda ka Eesti naiste jalgpallis üks inimene muuta kogu jalgpalli paremaks. Selleks on vaja nö. meeskonnatööd. On mitmeid mängijaid, kes ei küüni koondise valikusse kuna mängivad "mingites" klubides... ja sel nad ka hääbuvad, sest väljundit ei ole.
                                Mis seal salata, siiani on naiste jalgpall ikkagi teisejärguline, kahjuks. Kui võrrelda meie naiste jalgpalli põhjamaade omaga, siis ei ole see klassivahe üldsegi suur, vahe on mängijate mõttelaadis. Kõik on "peas kinni". See kehtib ka suuresti meeste jalgpallis
                                See oli minu arvamus ning loodan, et kedagi ei solvanud.
                                Leisi JK
                                JK Saarepiiga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X