320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    nr. 11 oli üks ainukesi, kes seal üldse mängis

    Kommentaar


      #47
      Tahaks teada, kes esindavad Eesti koondist Balti turniiril? Nimekirja ei leidnud kusagilt.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas 7sorm Vaata postitust
        Tahaks teada, kes esindavad Eesti koondist Balti turniiril? Nimekirja ei leidnud kusagilt.
        http://www.jktammeka.ee/kats/?id=2478 siin täitsa olemas

        Kommentaar


          #49
          LÄTI - EESTI 2:3 (2:2)
          299195

          Kommentaar


            #50
            EESTI - LEEDU 4:0 (1:0)


            Ja Balti Turniiri võit
            299195

            Kommentaar


              #51
              Naised on tõesti tublid.Mehed tehku järgi
              Kahjuks aga näitas naiste koondise järelkasv hiljuti ,et naabrid on noorte töös paremad .
              FCF Forever

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                ... Kahjuks aga näitas naiste koondise järelkasv hiljuti ,et naabrid on noorte töös paremad .
                Tegelikult ei näidanud see mitte midagi. Mida sa Kunn lätlaste leedukate tüdrukute jalgpallist üldse tead ?
                299195

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas INCE Vaata postitust
                  Tegelikult ei näidanud see mitte midagi. Mida sa Kunn lätlaste leedukate tüdrukute jalgpallist üldse tead ?
                  Ega ei teagi muud ,kui vaatasin lihtsalt Balti turniiri tulemusi. ja seal saime mõlema naabri käest kaotuse. Sellest ka minu arvamus.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Ega ei teagi muud ,kui vaatasin lihtsalt Balti turniiri tulemusi. ja seal saime mõlema naabri käest kaotuse. Sellest ka minu arvamus.
                    Pole hullu ma usun et Eestis napib neidki kes kohalikust tüdrukute tasemest midagi teavad, baltikumi omast rääkimata. Kui sind huvitab, leia aega ... 7-10.august Põlvas, Lootosspringil kohal lausa kolm taset - Eesti, Läti, Soome. Mängud tüdrukutele kolmes vanuseklassis 1991, 1993 ja 1995 sündinud. Kokku 26 võistkonda. Eesti omadest kohal kõik parimad - Pärnu, Flora, Tammeka, EVL, Lootos jt.
                    299195

                    Kommentaar


                      #55
                      Paneks Liidu lehele kõikide seniste naiste Balti turniiride tulemused, kui neid kuskilt võtta oleks. Äkki kellegi on? Mängude tulemused näiteks.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Pole hullu ma usun et Eestis napib neidki kes kohalikust tüdrukute tasemest midagi teavad, baltikumi omast rääkimata. Kui sind huvitab, leia aega ... 7-10.august Põlvas, Lootosspringil kohal lausa kolm taset - Eesti, Läti, Soome. Mängud tüdrukutele kolmes vanuseklassis 1991, 1993 ja 1995 sündinud. Kokku 26 võistkonda. Eesti omadest kohal kõik parimad - Pärnu, Flora, Tammeka, EVL, Lootos jt.


                        hoooohh päris hea:P
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #57
                          INCE, kas kusagil on Lootosspring 2008 lähemalt ka kirjutatud? Ajakava, osalejad jne.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas 7sorm Vaata postitust
                            INCE, kas kusagil on Lootosspring 2008 lähemalt ka kirjutatud? Ajakava, osalejad jne.
                            vaata sealt . http://www.fclootos.ee/turniirid.php...n=lspr&lang=ee

                            Kommentaar


                              #59
                              Eesti Naiste A koondis mängib 6-13.novembrini sügisese sõprusturniiri Makedoonias. Vastased on korraldaja riik Makedoonia, Malta ja Armeenia.

                              Peatreener Aivar Lillevere on kutsunud koondisse järgmised mängijad:

                              1 Signy AARNA 04.10.1990 FC LOOTOS PÕLVA
                              2 Anželika AHMETŠINA 27.12.1989 FC LEVADIA TALLINN
                              3 Kristi HAUSENBERG 17.07.1989 JK TAMMEKA TARTU
                              4 Hannaliis JAADLA 12.07.1986 JK TAMMEKA TARTU
                              5 Kaidi JEKIMOVA 28.06.1979 FC LEVADIA TALLINN
                              6 Katrin LOO 02.01.1991 FC FLORA TALLINN
                              7 Elis MEETUA 20.06.1979 PÄRNU JK
                              8 Ave PAJO 09.07.1984 JK TALLINNA KALEV
                              9 Kaire PALMARU 11.08.1984 PÄRNU JK
                              10 Anete PAULUS 27.09.1991 PÄRNU JK
                              11 Stanislava RUSSAKOVA 10.07.1986 FC LEVADIA TALLINN
                              12 Heleri SAAR 16.11.1979 PÄRNU JK
                              13 Eneli SARV 04.04.1986 FC FLORA TALLINN
                              14 Aljona SASOVA 11.02.1988 FC LEVADIA TALLINN
                              15 Inna ZLIDNIS 18.04.1990 FC LEVADIA TALLINN
                              16 Margarita ŽERNOSEKOVA 29.01.1988 PÄRNU JK
                              17 Olga TŠUIKO 18.07.1988 PÄRNU JK
                              18 Kethy ÕUNPUU 04.12.1987 JK TALLINNA KALEV

                              Turniirile eelneb treeningkogunemine Tallinnas 1.- 2. novembril.
                              299195

                              Kommentaar


                                #60
                                Koondisesse kutsutute nimekiri tekitab minus paar küsimust. Mainin kõigepealt ära, et on positiivne, et on palju noori! Kuid esiteks: Miks on kutsutud (mina oskaks nimetada vähemalt 2) naisi, kes on kas just paranenud pikast vigastuspausist või on hetkel vigastatud? Ning teiseks: miks ei ole kutsutud A. Morkovkina? Nii palju, kui ma tean, on ta hetkel vormis. Mänguoskustes ei tohiks kahtlusi olla tema puhul.. milles siis asi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X