320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Universiaad puhkuseks... nii palju kui mina tean siis naiskond ei sõitnud sinna nalja tegema. Selles on sul õigus, et sügisel on tähtsad mängud.
    Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Virtuoso Vaata postitust
      Universiaad puhkuseks... nii palju kui mina tean siis naiskond ei sõitnud sinna nalja tegema. Selles on sul õigus, et sügisel on tähtsad mängud.
      Naljategemine ja puhkus on kaks eri asja. Kindlasti mindi mängima ja võitlema, aga oleme ausad, meie naiste tase ei kannata veel võrdlust maailma tippudega. Vähemalt täna veel mitte. Aga paanikaks pole ka põhjust.
      299195

      Kommentaar




        Tulevikus läheb ehk paremini.

        Kommentaar




          Teises voorus siis Venemaaga 0:9

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ei ole imestada ka kui Tammeka väravavaht Imbi Hoop ja väljakumängija Kesvatera, kes Tammekaski midagi korda ei saada, eesti koondise eest täismängu teevad

            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


            Kommentaar


              kahjuks tulid suured pakid jah.. kuid süüdlast otsida on küll mõttetu, tegemist on siiski üliõpilastest komplekteeritud naiskonnaga ning koosseisu vaadates käivad neist iganädalastel koondisetreeningutel tallinnas vähem, kui pooled mängijad.. kokku pole nad peaaegu üldse mänginud ning kahjuks suutsid inglased ja venelased oma tasemevahe ka vormistada. tegelikut teevad inglased väga head tööd, naiste jalgpall on jõudsal tõusuteel. põhieesmärgid on ju struktuuri tugevdamine ning eelkõige sügisel toimuvatest kvalifikatsioonimängudest head tulemused saada.

              Kommentaar


                Mitte et ma neid kaotuseid ületähtsustaks, aga imelik, miks kõik räägivad puuduvatest koondislastest. Tegemist on ju universiaadiga ja seal ei mängigi A-koondised. Samamoodi on üliõpilaskoondised väljas vastastel.

                Kitsas mängijatevalik lööb sellisel turniiril paraku eriti valusalt välja. Aga mis seal ikka, Inglismaa ja Venemaa olid valiku ja taseme poolest ka tõelised tipud. Kohamängudel läheb kindlasti paremini.

                Kommentaar


                  Eesti koondis sai Universiaadil oma esimese võidu. Tulemusega 2:1 alistati Lõuna-Aafrika Vabariik
                  299195

                  Kommentaar




                    Võidumängu protokoll siis ka

                    Kommentaar


                      Kas see on siis tõsi, et Eesti pääseb 5 - 8 koha mängudele, nagu Lootose kodukas väidab? Millegipärast ma seda ei usu. Aga kena oleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Kas see on siis tõsi, et Eesti pääseb 5 - 8 koha mängudele, nagu Lootose kodukas väidab? Millegipärast ma seda ei usu. Aga kena oleks.
                        Jah, see oli ... paraku näpukas. 9-12 on need kohad, millele Eesti mängib. Kolmapäeval 10:30 Poolaga.
                        299195

                        Kommentaar


                          njah

                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Kas see on siis tõsi, et Eesti pääseb 5 - 8 koha mängudele, nagu Lootose kodukas väidab? Millegipärast ma seda ei usu. Aga kena oleks.
                          Lootose kodukal on teisigi huvitavaid fakte seoses universiaadiga. Eelmises uudises on kirjas, et Hannaliis Jaadla sai Inglismaal vigastada ja Serbiasse ei sõitnud. Sellele vaatamata on 2 mänguprotokollis keegi Jaadla kirjas. Kumba nüüd uskuda siis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malle Vaata postitust
                            Lootose kodukal on teisigi huvitavaid fakte seoses universiaadiga. Eelmises uudises on kirjas, et Hannaliis Jaadla sai Inglismaal vigastada ja Serbiasse ei sõitnud. Sellele vaatamata on 2 mänguprotokollis keegi Jaadla kirjas. Kumba nüüd uskuda siis?
                            Ju siis oli "kerge vigastus"
                            299195

                            Kommentaar


                              nunuh

                              Algselt postitas INCE Vaata postitust
                              Ju siis oli "kerge vigastus"
                              vigastus või mitte aga fakt on see, et Hannaliis Jaadla ON Serbias ja on mänginud ka 2 mängu

                              Tegelt ega ma paha pärast, lihtsalt üllatav oli lugeda midagi sellist samas nagu näha fakte kontrollimata. Aga meeldiv on see, et Lootose leht kajastab regulaarselt tüdrukute ja naiste tegemisi

                              Kommentaar


                                Poolakatelt täna siis suuremat sorti saun 2:8. Väravad Kaire Palmaru ja Signy Aarna.
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X