Lehekülg 17, kokku 19 EsimeneEsimene ... 713141516171819 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 361

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    No jah. Ukraina oli selgelt üle aga teise poolaja võitsime meie . Pärnu karudega tegime natuke mürglit kah ,kui meie omad auvärava lõid. Kahju ,et mängu algus kohe jubedalt käest ära läks.
    Mäng nagu dejavu eelmise tsükli avamängust Islandi vastu ...
    Ukraina tugevuses kahtlemine ... samas jätkuvalt kurb lugeda, et kõiges on süüdi vaid klubitreenerid
    Ja meie Meistriliiga ei hakkagi tootma paremat kvaliteeti kui allpool tööd noortega piisavalt tõsiselt ei võeta.
    299195

Algupärane

Kuidagi on portaalidel jäänud kahe silma vahele üks naiste jalgpalliga seonduv oluline uudis, millest ka EJL pole millegipärast pidanud vajalikuks pressiteadet teha. Reedel algasid Tallinnas esimesed naiste C taseme treeneri kursused
    299195

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas INCE Vaata postitust
    Kuidagi on portaalidel jäänud kahe silma vahele üks naiste jalgpalliga seonduv oluline uudis, millest ka EJL pole millegipärast pidanud vajalikuks pressiteadet teha. Reedel algasid Tallinnas esimesed naiste C taseme treeneri kursused
    Palju osalejaid oli?
    FCF Forever

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Võiks Morkovkinale mingi lahkumismängu sebida. 40 väravat 74s mängus on ikka väga võimas tulemus

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tänases mängus Soome naistega oli kohati tunne nagu meie pole kunagi trenni teinudki . Tasemevahe oli meeletu . Mõned meie mängijad võiks tervisliku toitumise kursuse läbida . Füüsiliselt ja vastupidavuselt jäime väga kõvasti alla.
    Niikaua ,kui naistejalgpallis puudub korralik lastejalgpall pole meil lootustki soomlastele järele saada.

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Palju Boanas siin palka saab ? Tulemused lähevad allamäge kolinaga ning ma ei näe ,miks siin mingit inglast suure raha eest pidada. Jüri Saar teeks sama raha eest palju paremat tööd ja raha jääks omadele.
    Mina arvan ,et Boanasel on aeg siit koos inglise poissmeestega nahhui tõmmata . Kuradi hea elu ma pakun välja ,kui istub mitu aastat siin aga tulemused pole paremaks läinud. Frank vähemalt tegin siin noorte struktuurides mingeid muudatusi ,mille kasulikkuse kohta võivad asjatundjad rohkem rääkida ,kui mina.
    Ja huvitav ,mis põhjustel tegelikult lõpetasid Paulus , Morkovkina, Saar ?
    FCF Forever

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Ennem kui tulla siia foorumisse oma rahulolematust välja elama..võiks uurida ka natuke tagamaid. Mitu aastat pole tulemused paremaks läinud? Eesti naiste koondis lõpetas 2009-11 MM valiktsükli 4-nda kohaga..kusjuures 3-nda koha saanud Põhja-Iiirimaga oli vahe 1 punkt! See aasta võitsid U17 ,U19 ja naiste koondis Balti turniiri..kolmikvõit. Noored pole küll veel valiktsüklites nii edukad olnud,kuid nad arenevad iga aastaga. Meil pole nii palju noori kui mujal riikides..kus tüdrukud hakkavad juba trennis käima 6 aastaselt. Me peame Eestis hakkama saama sellega..mis meil hetkel olemas on. Keith Boanas on väga hea treener ja Eesti naiste jalgpalli on ta ainult paremuse poole muutnud. Utoopiline on loota,et nüüd kui 3 aastat oleme välistreeneri käe all olnud..peaksime kohe MM-il olema? See on aastate pikkune töö,mis vajab aega ja ka paremat suhtumist kõigi asjaosaliste poolt. Näiteks ka Eesti koondise fännide poolt..kes võiksid ka mõnikord naiste mänge külastada ja ma ei mõtle selle all kahte või kolme fänni. Selle aasta naiste koondis on läbinud uuenduskuuri. Inimesed,kes on asjaga kursis teavad,et paljud vanad koondislased ei mängi enam. Kui võrrelda 2009-11 valiktsükli koosseisu..siis nüüd on puudu 10 mängijat. Kooseisus on muutused ja sellega tuleb harjuda ja ka see võtab aega. See,miks osad koondislased on lõpetanud mängimise,see on nende valik ja täpsemat infot saab nende endi käest küsides. Ennem kui hakata kritiseerima ja maha tegema..tuleks võibolla tõesti küsida ASJATUNDJATE käest ja siis teha edasisi järeldusi.

Amatöör Kasutaja Maku avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Selles jutus on nii üht kui teist, st olen poolt kui ka vaidleks vastu
    Bonas on väga hea leid Eesti naiste jalgpalli arengu jätkamisel, kuid... mõtleme veidi ja arutame, kes on Eesti parim naiskond Eesti parim treener on Jüri Saar.
    Kuigi olen nö. aktiivne naiste jalgpalli kõrvaltvaataja, olen kursis, mis toimub ja kus saaks paremini
    Nagu Eesti jalgpallis, ei suuda ka Eesti naiste jalgpallis üks inimene muuta kogu jalgpalli paremaks. Selleks on vaja nö. meeskonnatööd. On mitmeid mängijaid, kes ei küüni koondise valikusse kuna mängivad "mingites" klubides... ja sel nad ka hääbuvad, sest väljundit ei ole.
    Mis seal salata, siiani on naiste jalgpall ikkagi teisejärguline, kahjuks. Kui võrrelda meie naiste jalgpalli põhjamaade omaga, siis ei ole see klassivahe üldsegi suur, vahe on mängijate mõttelaadis. Kõik on "peas kinni". See kehtib ka suuresti meeste jalgpallis
    See oli minu arvamus ning loodan, et kedagi ei solvanud.
    Leisi JK
    JK Saarepiiga

Algupärane

EESTI JALGPALLI LIIT
    PRESSITEADE 15.11.2012

Eesti naiste jalgpallikoondise peatreener Keith Boanas asub tööle Inglismaa naiste Superliiga klubi Lincoln Ladies peatreenerina. Uues ametis on tema hoolealuseks teiste seas ka Inglismaa koondise kapten Casey Stoney.

Lisaks asub Boanas tööle ka Inglismaa League One klubi Notts County noortega.

Eesti Jalgpalli Liit ja Keith Boanas leppisid kokku, et Boanase leping Eesti naiste koondise peatreenerina lõpeb 31. detsembril 2012.

"Keith on Eestis töötanud alates aastast 2009 ning tema juhendamisel saavutas naiste koondis oma läbi aegade parima tulemuse, kui 2011. aasta MM-valiksarja alistasti Serbia, Põhja-Iirimaa ja Horvaatia. Keithi uus töökoht on kompliment nii talle kui ka meie valikule just teda peatreeneriks tuua," lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

"Lisaks peatreeneri rollile on Keith olnud paljude mängijate mentor, aidates neil saavutada uut taset ja kvaliteeti. Ta algatas ka meie esimese naistele mõeldud treenerikursuse. Keithi panus naiste jalgpalli arengusse on olnud tähelepanuväärne ja soovime talle kõike head uues ametis. Lahkume heade sõpradena ja loodame edaspidigi koostööd teha," lisas Rei.

"Soovin Eesti Jalgpalli Liitu südamest tänada erakordselt ilusa aja eest koondise eesotsas. Olen selle eest väga tänulik - leidsin siit palju sõpru, nägin mitmeid talendikaid ja töökaid mängijaid, inimesed võtsid mu omaks, mu süda jääb Eestisse," lausus Keith Boanas.

"Neli aastat on pikk aeg ja leppisime jalgpalliliiduga kokku, et võtan uue pakkumise vastu. Loodan, et saan edaspidigi tulla Eestisse ja ala arengule kaasa aidata. Veedan jõulud ja uue aasta koos oma abikaasaga Tallinnas, külastan Aastalõputurniiri ja ütlen head aega kõigile mängijatele ja sõpradele," sõnas inglane.

Kellest saab uus naiste koondise peatreener, on hetkel lahtine.

EJLi pressiteenistus
    www.jalgpall.ee
    299195

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Ja ca poolteist kuud hiljem. Ausalt öeldes tundub väga kummaline case olevat. Need jutud "pooleliolevast tööst" ja "alustatud tee lõpuni käimisest" on väga kahtlased...

EESTI JALGPALLI LIIT
    PRESSITEADE 27.12.2012

Eesti Jalgpalli Liit ja Keith Boanas leppisid kokku, et Boanas jätkab Eesti naiste koondise peatreenerina kuni oma kehtiva lepingu lõpuni ehk 31. detsembrini 2014.

Mäletatavasti tehti 15. novembril teatavaks, et Boanas asub tööle Inglismaa naiste Superliiga klubi Lincoln Ladies peatreenerina ja seoses sellega lõpeb tema leping Eestis 31. detsembril 2012.

"Viimased kuud on minu jaoks olnud ühed elu keerulisimad. Ma andsin Lincolnile nõusoleku, kuid ei kirjutanud lepingut alla, sest tundsin, et mu töö Eestis on lõpetamata ja ma ei tohiks lahkuda. Kohtusin erinevate inimestega, mille tulemusel sain tuge ja saime ühiselt aru, et on õige, kui ma käin alustatud tee lõpuni," selgitas Keith Boanas.

"Igasuguste küsimuste vältimiseks: finantsilises plaanis olid mõlemad tööpakkumised sarnased, ma jätkan Eestis samasugustel tingimustel nagu varem. Kui ka Inglismaal oleks mulle palju suuremat palka pakutud, ei oleks ma nendega lepingut sõlminud. Ma lihtsalt tunnen, et on õige jätkata siin, soovin Eesti Jalgpalli Liidule endast kõik anda, sest nemad on minuga käitunud suurepäraselt, need on olnud minu elu parimad aastad," lisas inglane.

"Keithi leping, mis kestab kuni 2014. aasta lõpuni, on jõus. Arvan, et on mõistlik juba kokku lepitud tee lõpuni käia. Järgnevate aastate jooksul on oluline kindlustada, et Keithi kogemused ja teadmised jääksid Eestisse ka pärast tema lahkumist," sõnas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

EJLi pressiteenistus
    www.jalgpall.ee

Algupärane

Eesti naiste koondise mängud 2015. aasta MM-valiksarjas:

20.09.2013 Eesti - Itaalia
    27.10 2013 Hispaania - Eesti
    30.10.2013 Makedoonia - Eesti
    26.04.2014 Tšehhi Vabariik - Eesti
    08.05.2014 Eesti - Hispaania
    15.06.2014 Eesti - Makedoonia
    19.06.2014 Eesti - Rumeenia
    20.08.2014 Eesti - Tšehhi Vabariik
    13.09.2014 Itaalia - Eesti
    17.09.2014 Rumeenia – Eesti
    299195

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66765963

Algus täitsa ok. Kahju, et ise ei saanud vaatama minna. rahvast ikka on ka vaatamas.

Esimest korda vist üldse näeb otseülekandena eesti naiste jalkat.

E: Masendav, esimene poolaeg saadi hakkama küll, kaitse töötas ja 0-0 aga nüüd 15minutiga 4 väravat ja panin kinni ära.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66765963

Algus täitsa ok. Kahju, et ise ei saanud vaatama minna. rahvast ikka on ka vaatamas.

Esimest korda vist üldse näeb otseülekandena eesti naiste jalkat.

E: Masendav, esimene poolaeg saadi hakkama küll, kaitse töötas ja 0-0 aga nüüd 15minutiga 4 väravat ja panin kinni ära.
    Mis seal masendavat oli. Itaalia ei lasknud eelmine valiktsükkel ühtegi väravat endale sisse ja nüüd oli paar võimalust. Naiskond lihtsalt väsis teise poolaja keskel ja see vastaste number kaheksa oli ikka täiesti hull. Vahetus jäi ka vist natuke hiljaks, sest see number 6, kes sisse toodi, muutis mängu palju paremaks. Mulle päris meeldis.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mulle päris meeldis.
    Sellisel juhul oled sa masohhist.

3 ja 5 värav muidugi kirsid tordil. Selliseid ei tohiks väravavaht ikka lasta.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Sellisel juhul oled sa masohhist.

3 ja 5 värav muidugi kirsid tordil. Selliseid ei tohiks väravavaht ikka lasta.
    Nõus et oli hea mäng. Kas 3 ja 5 värav olid ülesse nurka löögid? Ilmselt sa pole eriti naiste jalkat vaadanud. Selliseid lööke ei saa võrrelda meeste väravavahi tegutsemisega (pikkus ja hüppevõime). Naiste jaoks on just need pallid kõige raskemad.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
    Kas 3 ja 5 värav olid ülesse nurka löögid?
    Nurgast olid löögid kaugel. Puhtalt värava keskele. Lihtsalt väga halb positsioonivalik, kui ise ka tead, et latti välja ei hüppa.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud