320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EESTI JALGPALLI LIIT
    PRESSITEADE 15.11.2012

    Eesti naiste jalgpallikoondise peatreener Keith Boanas asub tööle Inglismaa naiste Superliiga klubi Lincoln Ladies peatreenerina. Uues ametis on tema hoolealuseks teiste seas ka Inglismaa koondise kapten Casey Stoney.

    Lisaks asub Boanas tööle ka Inglismaa League One klubi Notts County noortega.

    Eesti Jalgpalli Liit ja Keith Boanas leppisid kokku, et Boanase leping Eesti naiste koondise peatreenerina lõpeb 31. detsembril 2012.

    "Keith on Eestis töötanud alates aastast 2009 ning tema juhendamisel saavutas naiste koondis oma läbi aegade parima tulemuse, kui 2011. aasta MM-valiksarja alistasti Serbia, Põhja-Iirimaa ja Horvaatia. Keithi uus töökoht on kompliment nii talle kui ka meie valikule just teda peatreeneriks tuua," lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

    "Lisaks peatreeneri rollile on Keith olnud paljude mängijate mentor, aidates neil saavutada uut taset ja kvaliteeti. Ta algatas ka meie esimese naistele mõeldud treenerikursuse. Keithi panus naiste jalgpalli arengusse on olnud tähelepanuväärne ja soovime talle kõike head uues ametis. Lahkume heade sõpradena ja loodame edaspidigi koostööd teha," lisas Rei.

    "Soovin Eesti Jalgpalli Liitu südamest tänada erakordselt ilusa aja eest koondise eesotsas. Olen selle eest väga tänulik - leidsin siit palju sõpru, nägin mitmeid talendikaid ja töökaid mängijaid, inimesed võtsid mu omaks, mu süda jääb Eestisse," lausus Keith Boanas.

    "Neli aastat on pikk aeg ja leppisime jalgpalliliiduga kokku, et võtan uue pakkumise vastu. Loodan, et saan edaspidigi tulla Eestisse ja ala arengule kaasa aidata. Veedan jõulud ja uue aasta koos oma abikaasaga Tallinnas, külastan Aastalõputurniiri ja ütlen head aega kõigile mängijatele ja sõpradele," sõnas inglane.

    Kellest saab uus naiste koondise peatreener, on hetkel lahtine.

    EJLi pressiteenistus
    299195

    Kommentaar


      Ja ca poolteist kuud hiljem. Ausalt öeldes tundub väga kummaline case olevat. Need jutud "pooleliolevast tööst" ja "alustatud tee lõpuni käimisest" on väga kahtlased...

      EESTI JALGPALLI LIIT
      PRESSITEADE 27.12.2012

      Eesti Jalgpalli Liit ja Keith Boanas leppisid kokku, et Boanas jätkab Eesti naiste koondise peatreenerina kuni oma kehtiva lepingu lõpuni ehk 31. detsembrini 2014.

      Mäletatavasti tehti 15. novembril teatavaks, et Boanas asub tööle Inglismaa naiste Superliiga klubi Lincoln Ladies peatreenerina ja seoses sellega lõpeb tema leping Eestis 31. detsembril 2012.

      "Viimased kuud on minu jaoks olnud ühed elu keerulisimad. Ma andsin Lincolnile nõusoleku, kuid ei kirjutanud lepingut alla, sest tundsin, et mu töö Eestis on lõpetamata ja ma ei tohiks lahkuda. Kohtusin erinevate inimestega, mille tulemusel sain tuge ja saime ühiselt aru, et on õige, kui ma käin alustatud tee lõpuni," selgitas Keith Boanas.

      "Igasuguste küsimuste vältimiseks: finantsilises plaanis olid mõlemad tööpakkumised sarnased, ma jätkan Eestis samasugustel tingimustel nagu varem. Kui ka Inglismaal oleks mulle palju suuremat palka pakutud, ei oleks ma nendega lepingut sõlminud. Ma lihtsalt tunnen, et on õige jätkata siin, soovin Eesti Jalgpalli Liidule endast kõik anda, sest nemad on minuga käitunud suurepäraselt, need on olnud minu elu parimad aastad," lisas inglane.

      "Keithi leping, mis kestab kuni 2014. aasta lõpuni, on jõus. Arvan, et on mõistlik juba kokku lepitud tee lõpuni käia. Järgnevate aastate jooksul on oluline kindlustada, et Keithi kogemused ja teadmised jääksid Eestisse ka pärast tema lahkumist," sõnas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

      EJLi pressiteenistus

      Kommentaar


        Laupäeval koondisel mäng Läti U19 vastu
        299195

        Kommentaar


          Eesti naiste koondise mängud 2015. aasta MM-valiksarjas:

          20.09.2013 Eesti - Itaalia
          27.10 2013 Hispaania - Eesti
          30.10.2013 Makedoonia - Eesti
          26.04.2014 Tšehhi Vabariik - Eesti
          08.05.2014 Eesti - Hispaania
          15.06.2014 Eesti - Makedoonia
          19.06.2014 Eesti - Rumeenia
          20.08.2014 Eesti - Tšehhi Vabariik
          13.09.2014 Itaalia - Eesti
          17.09.2014 Rumeenia – Eesti
          299195

          Kommentaar


            Olulisteks uudisteks
            Eesti naiste koondis sõidab Balti turniirile

            ja

            Inglismaa koondis vallandas peatreener Hope Powelli
            299195

            Kommentaar




              Algus täitsa ok. Kahju, et ise ei saanud vaatama minna. rahvast ikka on ka vaatamas.

              Esimest korda vist üldse näeb otseülekandena eesti naiste jalkat.

              E: Masendav, esimene poolaeg saadi hakkama küll, kaitse töötas ja 0-0 aga nüüd 15minutiga 4 väravat ja panin kinni ära.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66765963

                Algus täitsa ok. Kahju, et ise ei saanud vaatama minna. rahvast ikka on ka vaatamas.

                Esimest korda vist üldse näeb otseülekandena eesti naiste jalkat.

                E: Masendav, esimene poolaeg saadi hakkama küll, kaitse töötas ja 0-0 aga nüüd 15minutiga 4 väravat ja panin kinni ära.
                Mis seal masendavat oli. Itaalia ei lasknud eelmine valiktsükkel ühtegi väravat endale sisse ja nüüd oli paar võimalust. Naiskond lihtsalt väsis teise poolaja keskel ja see vastaste number kaheksa oli ikka täiesti hull. Vahetus jäi ka vist natuke hiljaks, sest see number 6, kes sisse toodi, muutis mängu palju paremaks. Mulle päris meeldis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mulle päris meeldis.
                  Sellisel juhul oled sa masohhist.


                  3 ja 5 värav muidugi kirsid tordil. Selliseid ei tohiks väravavaht ikka lasta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Sellisel juhul oled sa masohhist.


                    3 ja 5 värav muidugi kirsid tordil. Selliseid ei tohiks väravavaht ikka lasta.
                    Nõus et oli hea mäng. Kas 3 ja 5 värav olid ülesse nurka löögid? Ilmselt sa pole eriti naiste jalkat vaadanud. Selliseid lööke ei saa võrrelda meeste väravavahi tegutsemisega (pikkus ja hüppevõime). Naiste jaoks on just need pallid kõige raskemad.
                    http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                      Kas 3 ja 5 värav olid ülesse nurka löögid?
                      Nurgast olid löögid kaugel. Puhtalt värava keskele. Lihtsalt väga halb positsioonivalik, kui ise ka tead, et latti välja ei hüppa.

                      Kommentaar


                        Keith Boanas: "Tšehhi sai võõrsil samuti Makedooniast 2:0 jagu. Tahaks loota, et suudame nendega korralikult mängida. Minu eesmärk on koguda valiksarjas 12 punkti. Realistlikum siht on 8 või 10 punkti, aga jahin 12!"

                        Eesti naiste jalgpallikoondis kirjutas eile MM-valiksarjas tabelisse esimesed punktid, kui Kaidi Jekimova ja Katrin Loo väravatest alistati Strumicas 2:0 Makedoonia. Naiste koondise eelmine võit valikmängus pärines 2010. aasta 19. juunist, kui kodus oldi 1:0 üle Serbiast.

                        Kommentaar


                          Kas Eesti parimate naisjalgpallurite valimise süsteem vajaks reformi?

                          Kui Eesti parim meesjalgpallur selgub hääletusel, kus osaleb 32 spetsialisti, siis pärjatavad naisjalgpallurid mitte. Need kinnitab alaliidu juhatus kuulates enne ära rahvusnaiskonna peatreeneri Keith Boanase ettepanekud. Kas süsteem vajaks uuendamist?

                          Kommentaar


                            Tänase Eesti - Hispaania MM-valikmängu eel Õhtulehes lugu rahvusnaiskonna esiründaja Signy Aarnaga.

                            Kui Eesti naiste jalgpallikoondise ründajal Signy Aarnal avanes võimalus asuda Soome kõrgliigas profina mängima, sündis otsus ülikooliõpingud katkestada lihtsalt. Ei saanud ju jätta unistusele järele minemata!

                            Kommentaar


                              Naiste jalgpalli arengut pärsib "väikese Eesti sündroom"

                              Eesti naiste jalgpallikoondis lõpetas eile MM-valiksarja 0:2 kaotusega Rumeenias. Kuigi õõvastavalt suured kaotused on jäänud minevikku, teeniti punkte vaid mängudest Makedooniaga. Hing ihkaks neljast punktist ja 5 löödud väravast enamat.

                              Eesti naiste jalgpallikoondis lõpetas eile MM-valiksarja 0:2 kaotusega Rumeenias. Kuigi õõvastavalt suured kaotused on jäänud minevikku, teeniti punkte vaid mängudest Makedooniaga. Hing ihkaks neljast punktist ja 5 löödud väravast enamat.

                              Kommentaar


                                Tänases Õhtulehes lugu Eesti koondise väravavahi Getter Laariga

                                11aastaselt jalgpalliga tegelema hakanud Eesti naiste jalgpallikoondise väravavaht Getter Laar on kaks hooaega mänginud Prantsusmaal. Leping kõrgliigaklubi Metz-Algrange’iga lõppeb juunis, kuid süda ihkab Galliasse jäämist.


                                Prantsusmaale sattus Getter Laar tänu Eesti naiskoondise peatreener Keith Boanase tutvustele. "Tal on siin tuttav ajakirjanik, kes omakorda teadis mu praeguse klubi peatreenerit ja oli kursis, et neil on väravavahist puudus," rääkis Laar 2014. aastal Noorte häälele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X