320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegin ka naiste koondise statistika edetabelid. Probleem on nelja varasema mänguga, mille koosseisust pole midagi säilinud. Ehk on olemas keegi, kes suudaks aidata. Vaevalt küll, aga proovida küsida ikka võib.


    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Tegin ka naiste koondise statistika edetabelid. Probleem on nelja varasema mänguga, mille koosseisust pole midagi säilinud. Ehk on olemas keegi, kes suudaks aidata. Vaevalt küll, aga proovida küsida ikka võib.


      http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/news...s&news_id=1096
      Muidu tubli töö, aga ühe näpuka parandaks ära ...

      2009 Balti turniiril, Põlvas võideti lätlasi 5:0 (8,24,45 Ave Pajo, 54.Liis Emajõe, 85.Signy Aarna)

      Vanadest mängudest, ehk on Jüri Saarel mingisugused märkmed kusagil säilinud ...
      299195

      Kommentaar


        Algselt postitas INCE Vaata postitust
        Muidu tubli töö, aga ühe näpuka parandaks ära ...

        2009 Balti turniiril, Põlvas võideti lätlasi 5:0 (8,24,45 Ave Pajo, 54.Liis Emajõe, 85.Signy Aarna)

        Vanadest mängudest, ehk on Jüri Saarel mingisugused märkmed kusagil säilinud ...
        Parandasin ära, aga kahjuks Jüri Saarel lisainfot pakkuda ei ole.

        Kommentaar


          täna siis meie aja järgi 16.30 Horvaatia - Eesti. ilmselt teeb uefa.com taas 'paberil' ülekande, pöidlad pihku ja naistele kaasa elama

          Kommentaar


            poolajaks 2:0 juhtimas !!

            Kommentaar


              Väga tublid! Väravad Signy Aarnalt ja Morkovkinalt
              Edit: Aarna teeb seisuks juba 3:0 ja nii mäng lõppeski

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                No see on minu meelsest ikka väga väga kõva tulemus naistelt. Poleks elusees oodanudki et nii suurelt võidavad , et üldse võidavad juba see oli minu jaoks üllatus. Järgmisel kodumängul tuleb kohal olla. Kuidagi väga vähe üldse on sellest mängust uudiseid ,kas väravaid ei saaks kusagilt näha ?
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  No see on minu meelsest ikka väga väga kõva tulemus naistelt. Poleks elusees oodanudki et nii suurelt võidavad , et üldse võidavad juba see oli minu jaoks üllatus. Järgmisel kodumängul tuleb kohal olla. Kuidagi väga vähe üldse on sellest mängust uudiseid ,kas väravaid ei saaks kusagilt näha ?
                  Rohkem tuleb uskuda naistesse, Kunn Vaata et siis kohal oled, kodumänge tuleb riburada

                  5.juuni Eesti - Põhja Iirimaa
                  19.juuni Eesti - Serbia
                  23.juuni Eesti - Prantsusmaa
                  22.august Eesti - Horvaatia
                  25.august Eesti - Island

                  Ja kui sa veel uudiseid soovid, siis
                  korraldajad valisid Horvaatia-Eesti mängu parimaks Signy Aarna

                  Horvaadid lubasid kunagi ka mängu videot, eks siis näeb ka väravaid, mis olid tõepoolest superklassist
                  299195

                  Kommentaar


                    Igal juhul olen kohal ja ma arvan ,et nüüd tuleb peale sellist tulemust teisigi , üritame oma pundiga tulla ja lipudki kaasa võtta .
                    P.S. INCE! olid sa ise kohal äkki ?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Nonii, nüüd kõigil pöidlad pihku. Kahe tunni pärast avavile. Koondisel probleeme pole, kõik kes olid tõbised, on terved ... ja serblased on enesekindlust täis ...
                      299195

                      Kommentaar


                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Nonii, nüüd kõigil pöidlad pihku. Kahe tunni pärast avavile. Koondisel probleeme pole, kõik kes olid tõbised, on terved ... ja serblased on enesekindlust täis ...
                        Pole hullu saime tappa aga ma olen 100 % kindel ,et kodus võtame neilt punkte ja ärge põdege , stabiilsus ei tule nii kiiresti kui oskused.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Pole hullu saime tappa aga ma olen 100 % kindel ,et kodus võtame neilt punkte ja ärge põdege , stabiilsus ei tule nii kiiresti kui oskused.
                          Samad sõnad. Neljast väravast kolm lihtsat "kingitust" ja viimane juba riski ja väsimuse pealt kui mindi kolme kaitsjaga üritama. Tuleb tunnistada, et Serbia oli ka parem võistkond kui horvaadid.
                          299195

                          Kommentaar


                            Et teema ka koondise foorumis kajastatud saaks

                            299195

                            Kommentaar


                              Eesti tuli taas Balti turniiri võitjaks
                              299195

                              Kommentaar


                                Korralik lammutustöö. Igati kiiduväärt !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X