320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahju ,et eile ei saanud tööülesannete tõttu mängu näha aga nagu ma just ETV- klipist nägin siis lõi Eesti tõeliselt ilusad väravad ja lõpus jäi ju meie kasuks selge penalt vilistamata ,kui vastaste vv meie ründdaja pikali jooksis.

    Kahju ,et publikut aga nii vähe oli. See on ikka masendav ja arusaamatu minu jaoks.Kas siis jalgpall eksisteerib mõnede jaoks ainult Lillekülas ja meeste koondise näol neli viis korda aastas ? Eesti tüdruke võitu valikmängus nii tugeva ja reitingus tunduvalt parema riigi koondise üle hindan mina igatahes rohkemgi ,kui mingit kesist meeste koondise viiki või võitu tähtsusetutes sõprusmängudes.
    Kus on kõik need Jalgpallihaigla kõvad vennad ,kes vabal ajal muud ei teegi kui taovad omale vastu rindu ja esinevad tele ja muudes auditooriumides vingete jalkpallifännidena ? Tundub ,et jalgpall on mõne tegelase jaoks vaid hea väljund ,kuidas ennast reklaamida!
    Kui see nii ei ole siis ootaks sellelt seltskonnal vahest seda ,et kutsutaks oma liikmeid lisaks liikmemaksu tasumisele ka Meistrilligat ja teiste Eesti koondiste mänge vaatama.
    Lisaks kuulsin täna ,et üks naiste koondise inglasest treener olevat minema saadetud. Kurb aga kahjuks hakkab EJL -i rahaliselt perses olukord nüüd siis ka juba treenerite palkamist mõjutama. Happel olevat samuti minema löödud. Sellest polegi suuremat asja aga naiste koondis areneb mühinal ja praegu kõike pooleli jätta oleks ikka väga kahju .Ressurssegi on ju sinna kõvasti alla pandud .
    FCF Forever

    Kommentaar


      Üks inglane saadeti ju koju? Teine peaks tüüri peal olema veel..

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Lisaks kuulsin täna ,et üks naiste koondise inglasest treener olevat minema saadetud. Kurb aga kahjuks hakkab EJL -i rahaliselt perses olukord nüüd siis ka juba treenerite palkamist mõjutama. Happel olevat samuti minema löödud.
        Kunn, see ei ole õige jutt, täielik jama. Naiste koondise abitreeneriga oli aastane leping ja ta lahkus 2009. aasta detsembri alguses Ameerikasse tööle omal soovil. See räägiti läbi ka peatreeneriga. Rahaga polnud siin midagi pistmist. Happelit pole kah mitte keegi minema löönud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mällar Vaata postitust
          Järsku mõni kohalkäinu kommenteeriks emotsioone, tundeid, mängukäiku jne??
          Eilne mäng oli Eesti poolelt väga ratsionaalselt ülesse ehitatud ja kiiresti jagati ära põhjaiirimaalaste kaitseliini aeglus. Sellest ka mõlemad väravad ja Nastjal ja Avel oli võimalusi veelgi. Samas kui kõrgetet pallide ja õhuvõitluse osas valitsesid vastased täielikult. Tundus, et põhjaiirlased ka alahindasid Eestit ja seetõttu said ka "kõrvetada". Mõlema poolaja alguses oli 10-15 minutit vastastelt väga kõva surve. Esimesel poolajal elas Eesti selle üle ja Nastja lõi 1:0, teisel poolajal poolkaitse enam ei jõudnud ja vastased lõid ühe tagasi. Eestil oli ka õnne ja kuigi vastased domineerisid, suutis Eesti suht kindlalt seisu hoida. Hea mängu tegi ka Elis Meetua, kes (eriti esimesel poolajal) väga targalt mängutempot dikteeris.
          Mängu kohtunik oli küllaltki nõrga tasemega. Mind isiklikult häiris kuidas ta ei suutnud ennast platsil kehtestada ja lasi iirlastel ennast kogu aeg suruda (näiteks kas või löökide ajal müüri lubatust selgelt lähemale sättimised jne.) Loomulikult oleks pidanud Eestile üleminutitel andma penalti, viga oli nii ilmselge, aga võit on võit.

          Algselt postitas agne Vaata postitust
          miks naistekoondiste mängud Rakverre on viidud täpsemalt 2 siis kodustest valikmängudest..
          Eilsel mängul Kadriorus valitsenud olematu publikuhuvi on vastuseks sinu küsimusele.

          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Kahju ,et publikut aga nii vähe oli. See on ikka masendav ja arusaamatu minu jaoks.Kas siis jalgpall eksisteerib mõnede jaoks ainult Lillekülas ja meeste koondise näol neli viis korda aastas ? Eesti tüdruke võitu valikmängus nii tugeva ja reitingus tunduvalt parema riigi koondise üle hindan mina igatahes rohkemgi ,kui mingit kesist meeste koondise viiki või võitu tähtsusetutes sõprusmängudes.
          Nii masendavalt vähest rahvahuvi ei osanud isegi kõige halvemas unenäos näha. Samas on varemgi provintsides pealtvaatajate huvi selliste mängude vastu suurem olnud. Eelmisel aastal oli Põlvas isegi Balti turniiri mänge vaatamas (hoolimata tribüünide puudmisest) rohkem rahvast kui eile Kadriorus olnud 150-170 inimest. Samuti mäletan kui Eesti mängis 2 aastat tagasi Paides ja Rakveres UEFA miniturniiri, oli rahvast kordades rohkem ...
          Loodetavasti meelitavad järgmised vastased ja koondise head esitused staadionitele rohkem rahvast, kuigi kahe järgmise kodumängu ajad on väga halval ajal (sellel ajal toimuvad enamuse koolide lõpetamised)
          299195

          Kommentaar


            Ma usun, et paljud ei teadnudki sellise mängu toimumisest midagi, juhul kui nad just Jalkaliidu pressikat ei lugenud. Selles osas on meil ikka väga palju areneda, et mängu promomine toimuks stabiilselt ja iga kord, mitte et see peaks eraldi iga kord mingi eriline ponnistus olema. See peaks olema loomulik. Isegi Leedus näiteks oli Balti turniiri ajal linna enamikes spordiklubides plakat turniiri kohta üleval, näiteks ka maahoki klubis, mitte ainult jalgpalli omades.
            Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

            Kommentaar


              Laupäeva päeval kell 14 on inimestel ilmselgelt palju muid tegevusi, mille edasilükkamine vöi ärajätmine oleks vöimatu. Pange mäng öhtusele ajale, siis võib-olla oleks rohkem inimesi.

              Kommentaar


                Eesti - Serbia
                19.06.2010 kell 14:00
                Rakvere Linnastaadion

                Eesti - Prantsusmaa
                23.06.2010 kell 14:00
                Kadrioru staadion, Tallinn

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Eesti - Serbia
                  19.06.2010 kell 14:00
                  Rakvere Linnastaadion

                  Eesti - Prantsusmaa
                  23.06.2010 kell 14:00
                  Kadrioru staadion, Tallinn
                  Kui eesti nendest mängudest kas või ühe punkti saab olen mina apelsin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                    Kui eesti nendest mängudest kas või ühe punkti saab olen mina apelsin.
                    Serbia vastu võib täiesti saada aga Prantsusmaalt võiks nüüd vähe väiksemalt pähe saada kui eelmine kord 11:0 või mis ta oli.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Serbia vastu võib täiesti saada aga Prantsusmaalt võiks nüüd vähe väiksemalt pähe saada kui eelmine kord 11:0 või mis ta oli.
                      lausa 12:0
                      ja muide sama tulemusega jäi ka natuke varem toimunud mäng Islandiga

                      Kommentaar


                        Urmar, kuidas tänane tantsupidu Rakvere murule mõjus? Laupäeval ju koondisel seal mäng

                        Kommentaar


                          Ja panen ka siia kõikidele Tallinnas elavatele jalgpallifännidele kutse:

                          JK Tallinna Kalev korraldab laupäeval, 19. juunil Rakveres toimuvale naiste jalgpalli MM-valikturniiri mängule Eesti ja Serbia vahel fännireisi.
                          Buss väljub Kalevi Keskstaadioni esisest parklast kell 12.00 ja tagasisõitu alustame pärast kohtumist.
                          Tänu Kalevi bussipartnerile, Atko Grupile, on paketi hind väga soodne - kõigest 100 krooni. Pakett sisaldab edasi-tagasi bussisõitu ning mängupiletit.

                          Palume end registreerida e-aadressil info@jkkalev.ee hiljemalt neljapäeval. Tasumine toimub reisi eel sularahas.

                          Kõik Eesti koondisele kaasaelajad on oodatud!

                          JK Tallinna Kalev

                          Kommentaar


                            Olin Rakveres ,küll mitte tantsimas aga Eesti nänni müümas ja võin öelda ,et kogu see trampimine mõjus murule väga halvasti. Kui minu teha oleks siis tooks selle mängu mujale ,kus on korralik muru .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Muru oli seal suht kohutav, peale pidu, keskel mõned kohad, kus rohelist üldse polnud. Eile seal vist midagi prooviti parandada, aga ei usu, et see muru korda saadakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas martki Vaata postitust
                                Muru oli seal suht kohutav, peale pidu, keskel mõned kohad, kus rohelist üldse polnud. Eile seal vist midagi prooviti parandada, aga ei usu, et see muru korda saadakse.
                                See on taktikaline salarelv - eesti kartulipõld - viik serbiaga oleks juba super, jääme ikka realistideks.
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X