320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Valgevene (08.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas oysters Vaata postitust
    Väga cool et Eesti võitis, aga see MM jutt on küll natuke...
    Jah, täiega nõme. Peatreener peaks ütlema, et ühtegi punkti enam reaalselt ei tule!

    Kommentaar


      MM`le pääsu pärast neid mänge muidu mängitaksegi. Milleks üldse toksida kui seda lootust pole. Praegu önneks on!
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

        1) Alecoq Arenal on mingi uus süsteem, et õlle ostes tulebn soetada korduvaksutatav tops, mis maksab kaks euri. Annad hiljem tagasi, saad 1.5 euri. Ma olin alguses üsna skeptiline. Eeldasin, et tagastamiseks tuleb tund oodata. Õnneks nii polnud, kohe peale lõpuvilet joostes läks minut. Loodan, et hiljem ka keegi metsikult ootama ei pidanud. Muidugi tops oli päris kõvast plastikust. Kui üks munn sellega kohtunikku või vastasmängijat pähe tabab, on....kergelt
        Mis ettevõte seda süsteemi pakkus?

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          1) Alecoq Arenal on mingi uus süsteem, et õlle ostes tulebn soetada korduvaksutatav tops, mis maksab kaks euri. Annad hiljem tagasi, saad 1.5 euri. Ma olin alguses üsna skeptiline. Eeldasin, et tagastamiseks tuleb tund oodata. Õnneks nii polnud, kohe peale lõpuvilet joostes läks minut. Loodan, et hiljem ka keegi metsikult ootama ei pidanud. Muidugi tops oli päris kõvast plastikust. Kui üks munn sellega kohtunikku või vastasmängijat pähe tabab, on....kergelt vittus.
          See süsteem iseenest ok, aga eile oli ka vähe rahvast. 7-8 tuhande puhul nendest kahest aparaadist jääb ilmselt väheks, täismaja (äkki kunagi ikka veel tuleb) on raudselt pupu.
          Mängust.
          Hea, et võideti. Sinjavski meeldis, Paskotsi peab putru veel sööma, natuke õhuke veel kehast, aga nooti tabab ja tulevik loodetavasti ilus. Käit oli kõva, Kreida rabe, Sorga nagu jahikoer platsil - tubli.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Valgevene meedia nimetab käesolevat aastat kohaliku jalgpalli ajaloo halvimaks. Tribuna aga keskendus mängu asemel sellele, kui paljud inimesed valge-puna-valge lipuga olid ja kui paljusid sellega sisse lasti.

            Накануне гостевого матча сборной Беларуси против Эстонии Фонд спортивной солидарности сообщил, что БЧБ-флаг на стадионе в Таллине будет под запретом и предложил болельщикам приходить на трибуны в одежде бело-красно-белых цветов. По идее к этому варианту было не подкопаться – в уставе УЕФА под табу попадают только неофициальные флаги.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Tegelikult oli valge-puna-valge värvide ja lipu keelamine ning mahavõtmine sigadus.
              Kujutage ette kui samatmoodi keelataks ja kästaks eemaldada sini-must-valge.

              Respect neile belorussidele, kes lipud sisse tõid ja Valgevene rahvusvärve kandsid.

              Kommentaar


                Paistab, et vaid vikerkaarelipud on ainukesed, mis UEFA/FIFA korruptante ei häiri

                Kommentaar


                  Mulle tundus, et paar belorussi nutsid pärast kaotust, ei tea, kas olid lihtsalt kurvad või mõtlesid selle peale, mis neid batka poolt oodata on?

                  Kommentaar


                    Paar klippi intsidendist:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ronrein Vaata postitust
                      Ma ei saa ühtegi sõna aru, aga kehakeele järgi see eestlane seal jumala tsill ja respekt. See teine vend, kes muidugi käed selja taga õlgade, kaelaga ja lõuga tikitas tundus veidi selline poole kuue vaib hommikul "aa tee esimene liigutus".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ronrein Vaata postitust
                        Piinlik, väga piinlik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Piinlik, väga piinlik.
                          Mis on piinlik? Ma isiklikult vene keelest midagi aru ei saa, aga jäi mulje, et turvatöötaja selgitas, et mängu delegaat/UEFA/FIFA on need värvid ära keelanud. Seejuures tegi ta seda väga rahulikult ja professionaalselt. Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis piinlik võiks olla ainult UEFA/FIFA otsus, aga kindlasti mitte turvatöötaja tegutsemine. Samuti ei oska ma ka fännide käitumist kuidagi hukka mõista. Tahtsid kaasa elada oma rahvuskaaslastele, samas ei tahtnud ennast siduda valitseva režiimi värvidega.

                          Üldiselt on nende värvidega huvitav olukord. Ma olen aru saanud, et tegemist on valgevene rahvussümboolikaga (ja nii on see olnud aegade algusest peale), aga kuna neid värve on viimase kümnendi jooksul hakanud kasutama Lukašenka režiimi vastased, siis on Lukašenak otsustanud need ära keelata. Tundub sama jabur, kui meie valitsus otsustaks rukkilille sümboolika keelustada, kuna see motiiv on ka EKRE logol.

                          Samas ütleks ka seda, et fännide poolt suhteliselt halb ettevalmistus mänguks. Ilmselt oli see juba enne neile teada, et sellisena neid staadionile ei lasta. Oleks võinud lihtsalt siis selle maalriülikonnaga tulla ja punase salli seljakotti visata. Küll siis oleks saanud selle salli endale õigel ajal ümber siduda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vutiguru Vaata postitust
                            Samas ütleks ka seda, et fännide poolt suhteliselt halb ettevalmistus mänguks. Ilmselt oli see juba enne neile teada, et sellisena neid staadionile ei lasta. Oleks võinud lihtsalt siis selle maalriülikonnaga tulla ja punase salli seljakotti visata. Küll siis oleks saanud selle salli endale õigel ajal ümber siduda.
                            Kui just eesmärk polegi, eks, tekitada olukord, kus sind sisse ei lasta, seda filmida ja veel rohkem tähelepanu saada. Statkal äkki muidu pole seda viit teletupsukostüümis inimest näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kui just eesmärk polegi, eks, tekitada olukord, kus sind sisse ei lasta, seda filmida ja veel rohkem tähelepanu saada. Statkal äkki muidu pole seda viit teletupsukostüümis inimest näha.
                              Jah, ma sellise variandi peale ei osanud mõeldagi. Samas ma hetkel ei suuda välja mõelda, mis eesmärki võiks sellise video avaldamine kanda. Mulle siiski jäi mulje, et nende näol oligi tegemist opositsionääridega (rõhutas ju see ninamees korduvalt, et Lukašenka on diktaator). Sellise video näitamine oma mõttekaaslastele Valgevenes annab aga minu arust signaali, et rahvusvahelisel tasandil nende võitlust ei tunnustata. Ja vaevalt, et UEFA/FIFA oma otsust sellise video peale ümber hakkaks tegema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vutiguru Vaata postitust
                                Jah, ma sellise variandi peale ei osanud mõeldagi. Samas ma hetkel ei suuda välja mõelda, mis eesmärki võiks sellise video avaldamine kanda. Mulle siiski jäi mulje, et nende näol oligi tegemist opositsionääridega (rõhutas ju see ninamees korduvalt, et Lukašenka on diktaator). Sellise video näitamine oma mõttekaaslastele Valgevenes annab aga minu arust signaali, et rahvusvahelisel tasandil nende võitlust ei tunnustata. Ja vaevalt, et UEFA/FIFA oma otsust sellise video peale ümber hakkaks tegema.
                                Noh, mingi poliitik lendab da haussi ja kisab, et me oleme Lukasenka pihta liiga leebed ja koogutame. Siis tulevad mõned inimesed ja leiavad ka, et oleks pidanud ikka bänneri üles tõmbama, toetatakse facebookis nende liikumist ja ongi hea avalik kuvand käes.

                                Mitte, et ma neid ei toetaks, aga nende MO on üsna lihtne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X