320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Valgevene (08.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vutiguru Vaata postitust
    Jah, ma sellise variandi peale ei osanud mõeldagi. Samas ma hetkel ei suuda välja mõelda, mis eesmärki võiks sellise video avaldamine kanda. Mulle siiski jäi mulje, et nende näol oligi tegemist opositsionääridega (rõhutas ju see ninamees korduvalt, et Lukašenka on diktaator). Sellise video näitamine oma mõttekaaslastele Valgevenes annab aga minu arust signaali, et rahvusvahelisel tasandil nende võitlust ei tunnustata. Ja vaevalt, et UEFA/FIFA oma otsust sellise video peale ümber hakkaks tegema.
    Millisest signaalist õigupoolest jutt käib? Viimastel aastakümnetel on erinevad rahvusvahelised spordiorganisatsioonid südametuniistuse piinadeta teinud koostööd veriste diktaatoritega. See video vaid kinnitab seda fakti. Muide Vv. jalkafännid on on juba pikki aastaid tagasi tripkadel kasutanud rahvussümboolikat (youtube's on selle kohta liikuvaid pilte praegugi leida). UEFA-le see siis meelehärmi ei takitanud, allergia valge-puna-valge vastu algas aga otsemaid, kui batka need 'fašistlike' pähe keelustas.

    Kommentaar


      Jah 1991-1995 kuni kolhoosiesimees võimule sai ,oli valge-puna valge Valgevene ametlik riigilipp.
      Tuletaks meelde, et kui meil poleks olnud vabadusvõitlejaid, ERSP-d, poleks olnud värskemat rahvuslikku mälu iseseisvusaastatest, oli ka meil jõude, mis nõudsid kodakondsuse nulltolerantsi, hülgamist EW järjepidevuse taastamise põhimõttest, oleksime ehk ka ise samas olukorras, kus meil oleks oma Batja ja sini-must-valge põlu all.

      Vaevalt, et Leedus, Poolas oleks valge-puna-valges fänne ukselt minema saadetud.
      FIFA/UEFA - pange pea ahju...ja paneme.
      Kusagil peaks ikka sirgem selg olema ja hullustele vastu astuma, vähemalt sarnastele keeldudele läbi sõrmede vaatama.

      Kommentaar


        Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
        Millisest signaalist õigupoolest jutt käib? Viimastel aastakümnetel on erinevad rahvusvahelised spordiorganisatsioonid südametuniistuse piinadeta teinud koostööd veriste diktaatoritega. See video vaid kinnitab seda fakti. Muide Vv. jalkafännid on on juba pikki aastaid tagasi tripkadel kasutanud rahvussümboolikat (youtube's on selle kohta liikuvaid pilte praegugi leida). UEFA-le see siis meelehärmi ei takitanud, allergia valge-puna-valge vastu algas aga otsemaid, kui batka need 'fašistlike' pähe keelustas.
        Seda silmas pidasingi, et selline video võib hoopis võitlusvaimu maha tõmmata, kui näed, et rahvusvahelisel tasemel sinu võitlust vabaduste eest ei toetata.


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Vaevalt, et Leedus, Poolas oleks valge-puna-valges fänne ukselt minema saadetud.
        FIFA/UEFA - pange pea ahju...ja paneme.
        Kusagil peaks ikka sirgem selg olema ja hullustele vastu astuma, vähemalt sarnastele keeldudele läbi sõrmede vaatama.
        Saan su mõttest aru, aga see sirge selg oleks jalkaliidule ilmselt korraliku trahvi toonud. Ja ma ei ole kindel, kas siinsed foorumlased oleks sellise asjaga nõus olnud, kui selle hüpoteetilise trahvisumma oleks saanud näiteks kohalikku noortejalgpalli suunata. Poolas oleks sellist asja ka ilmselt lihtsam korraldada, kuna seal kohaliku lipu värvid ka ühtivad sellega ja saaks sellega siluda.

        Kommentaar


          Jabur keeld. Kuidas Valgevene mängijad staadionile sisse said?

          Kommentaar


            Algselt postitas vutiguru Vaata postitust

            Saan su mõttest aru, aga see sirge selg oleks jalkaliidule ilmselt korraliku trahvi toonud. Ja ma ei ole kindel, kas siinsed foorumlased oleks sellise asjaga nõus olnud, kui selle hüpoteetilise trahvisumma oleks saanud näiteks kohalikku noortejalgpalli suunata. Poolas oleks sellist asja ka ilmselt lihtsam korraldada, kuna seal kohaliku lipu värvid ka ühtivad sellega ja saaks sellega siluda.
            Et trahvidest hoiduda, tuleks muudele, kordades tähtsamatele asjaoludele keskenduda.
            Eesti JL sai Eesti-Norra U21 7.sept. mängul 2500 eur trahvi puuduliku meditsiiniorgunni ja hilinenud avavile eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas vutiguru Vaata postitust
              Seda silmas pidasingi, et selline video võib hoopis võitlusvaimu maha tõmmata, kui näed, et rahvusvahelisel tasemel sinu võitlust vabaduste eest ei toetata.




              Saan su mõttest aru, aga see sirge selg oleks jalkaliidule ilmselt korraliku trahvi toonud. Ja ma ei ole kindel, kas siinsed foorumlased oleks sellise asjaga nõus olnud, kui selle hüpoteetilise trahvisumma oleks saanud näiteks kohalikku noortejalgpalli suunata. Poolas oleks sellist asja ka ilmselt lihtsam korraldada, kuna seal kohaliku lipu värvid ka ühtivad sellega ja saaks sellega siluda.


              Mott

              Kommentaar


                Jalkpall?

                Kommentaar


                  Noh.

                  Kaks stsena:

                  - valgevene djüüdid oleks saanud statkale, viis teletupsu oleksid kaks korda ekraanilt läbi käinud, jalkaliit oleks trahvi saanud. No win situation.

                  - valgevene djüüdid ei saa staadionile, viis teletupsu teevad video, kus üks turvamees jääb lollilt tanki. Ilves ja teised saavad jagada ja jaurata. Jalkaliit trahvi ei saa, Valgevene tüübid on laialt pildis. Win-win.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Vaevalt, et Leedus, Poolas oleks valge-puna-valges fänne ukselt minema saadetud.
                    FIFA/UEFA - pange pea ahju...ja paneme.
                    Kusagil peaks ikka sirgem selg olema ja hullustele vastu astuma, vähemalt sarnastele keeldudele läbi sõrmede vaatama.

                    Aasta eest, kui Vilniuses toimus Leedu ja Valgevene jalgpallikoondiste kohtumine, võttis samasuguse positsiooni ka Leedu jalgpalliliit. Otsust, mis pälvis kohalike valgevenelaste pahemeele, põhjendati samuti rahvusvaheliste reeglitega.

                    Leedu jalgpalliajakiri Sveiks Valio palus selle peale UEFAl taolisi reegleid täpsustada, saades vastuseks, et valge-puna-valgete lippude staadionile toomine siiski nende reeglite alusel keelatud ei ole. Leedu jalgpalliliit jäi aga oma seisukoha juurde, leides, et lippude näol on tegemist poliitilise sümboliga, mida lubada ei saa.
                    Poolal oleks jah keeruline punavalgeid ukselt tagasi saata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                      Jalkpall?
                      TIH on ilmselt liiga palju Westonsit võtnud.
                      Iga vend ei saa seda endale seda pühapäeva õhtul pool kaheksa lubada.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kui Valgevene 2019 siin käis ja viimasel minuti väravast kaotasime, siis olid küll fännid ja just valge - puna, mitte ametlike lippudega . Mis Minskis oli, ei mäleta aga seal ilmselt oleks kohe kinnimajja viidud .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          TIH on ilmselt liiga palju Westonsit võtnud.
                          Iga vend ei saa seda endale seda pühapäeva õhtul pool kaheksa lubada.
                          mul neljas!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Kas Lelov ütles “oma pask” või kuulsin ma valesti?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ostsin viimasel kahel mängul õlut kolmelt erinevalt tribüünit ja neljast erinevast letist ning ei pakutud kordagi sellist nutitopsi. Rohkem raha ka ei võetud. Imelik.

                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                              1) Alecoq Arenal on mingi uus süsteem, et õlle ostes tulebn soetada korduvaksutatav tops, mis maksab kaks euri. Annad hiljem tagasi, saad 1.5 euri. Ma olin alguses üsna skeptiline. Eeldasin, et tagastamiseks tuleb tund oodata. Õnneks nii polnud, kohe peale lõpuvilet joostes läks minut. Loodan, et hiljem ka keegi metsikult ootama ei pidanud. Muidugi tops oli päris kõvast plastikust. Kui üks munn sellega kohtunikku või vastasmängijat pähe tabab, on....kergelt vittus.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X