320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Valgevene (08.10.2021 21:45 @A. le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Käit oleks võinud seal ju väikse CR7 teha kui vahelt sai ja liiga ette lükkas... : (

    Kommentaar


      #62
      Minu meelest see mäng oli täpselt 2-0 Eestile. Aus skoor. Meeldiv mäng. See oli väga vajalik. Siit saab edasi minna.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #63
        rõõm! (seda enam, et Eesti koef oli 2.7)

        Kommentaar


          #64
          Väga ilus ja nauditav mäng!

          Kommentaar


            #65
            Valgevene on ikka korralik kaitse tiim, kannatavad ja kannatavad seal oma madalas blokis. Õnneks saime lõpuks töövõidu.

            Kommentaar


              #66
              Sai kah eesti pealt vähe raha tehtud, kindel tunne oli juba hommikul ei võit tuleb. Ilus mäng pressi hoiti kogu aeg ja polnud ka kaitses suuri väärakusi. Kahju nüüd et kreida ja anier väljas aga saame hakkama, ainult edasi nüüd

              Kommentaar


                #67
                Nädalavahetus algas positiivselt. Hea töö mehed.


                Veidi ”awkward” oli kuulata Sorgat. Arvasin, et Eesti keel ikka rohkem suus.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  #68
                  esmaspäeval tuleb anda normaalne lahing!

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Nädalavahetus algas positiivselt. Hea töö mehed.


                    Veidi ”awkward” oli kuulata Sorgat. Arvasin, et Eesti keel ikka rohkem suus.
                    Krt ma mötlesin ka et puhas Eesti poiss ikka. Isegi Zenjovil sujus jutt paremini
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #70
                      Teniste näitas miks ta koondises on. Hea tunne, thanks meeskond. Neli aastat pole võitnud.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        #71
                        Kas ma saan valesti aru vöi on Eesti veel nö mängus ehk 2 koht veel vöimalik kui Walesi ja Tsehhe vöita?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          #72
                          Meie vene poiste Eesti keel on täiesti ok, mina ei noriks. Aet tegi intekat nii, et mina ei saanud ta küsimustest aru...kummalised pikad põimlaused, millel polnud otsa ega äärt

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Nädalavahetus algas positiivselt. Hea töö mehed.


                            Veidi ”awkward” oli kuulata Sorgat. Arvasin, et Eesti keel ikka rohkem suus.
                            Meenutas seda "pean saama Eurovisioonile, muidu suren" Are you ready intekat.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              #74
                              Cmon ainult vene mängijad andsid täna intekad ja Jürgens ei taha meie eest mängida??

                              Kommentaar


                                #75
                                Mul on ikka ka see hümn hingel. Balti turniiri paiku keegi ironiseeris siin foorumis minuga sel teemal, aga ma tahaks tegelt mõista, et miks mõne koondislase huuled seda laulma ei paindu. Samas kui Häberli laulab! Kui Eesti eest mängida sobib, siis ei peaks ka hümn katkuna välditav olema. Või mis? Võimalik muidugi, et ma ei tea midagi.
                                i don\\\'t want cos i just get

                                Kommentaar

                                Working...
                                X