320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CM4

    täna on see päev millal avalikuse ette jõuavad esimesed screen-shotid uuest champ managerist. cm fännide hulka näitab ka see et sigamesi server on praegu maas ja midagi sealt kätte ei saa

    #2
    Replying to Topic \'CM4\'

    Novott screenid on olemas sellises kohas: http://research.cmdutch.net/cm4/cm4screens.zip
    Mõnimees(mina) on igatahes täiega pettunud, no see on CM3 ainult ümmargusem, täitsa vittus ikka ja see 2d asi on ikka valus naljanumber... valusad tolgused seal SIs

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'CM4\'

      Ma küll nii ei arva.
      Sa yrka võiks rohkem asja süveneda.
      Kui sulle üldine kujundus ei meeldi võid sa vabalt seda muuta uue skin süsteemi abil.
      Ja 2D vaade, mis screenshottides ja videos on peaaegu 3 kuud vana ja seda parandatakse kogu aeg.
      Nii et palun ära kritiseeri SId nad on ikka päris kõvad tegijad.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'CM4\'

        see on loomulkult tore et nad raiskavad aega asjade peale mis on tõeliselt tähtsad nagu skinstaili süsteem, alati kui ma mingit manager mängu pelama hakkan vaatan et kas saaks skinnida

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'CM4\'

          päris head screenid
          mäng on ikka üli kõva

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'CM4\'

            No jah kui tuleb siis näeme.... aga jah ootasin siiski midagi paremat ja tegijamat... kuigu praegu on veel vara hinnata! Aga oli ju asjal ikka suur reklaam taga, et pôlised CM pelajad ootavad asja päris tuliveriselt aga jah! Aeg näitab

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'CM4\'

              Ma arvan et lihtsalt mõned vennad ootavad mingit imed lootused on liiga suured ma ise pole veel screenshote näinud kuna mingi jama on serveriga aga ma kujutan ette et see on kindlalt parem kui varasemad champid
              fc pohmell

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'CM4\'

                Originally posted by zoolazorts


                seepärast CM4-a müükilaskmine veebruarisse lükatigi, et mängu veel täiendada ning valmistada best football management game ever. Ei tasu kritiseerida nägemata (mängimata) asja
                Hm jah.. vara on küll asja üle sôimata, kui pole asja mänginud. Aga viimaste teadete kohal peab demo välja tulema 2 nädalat enne 6ige mängu tulekut.!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'CM4\'

                  2 nädalat?? Mingi kuu aega enne v6iks ikka olla, et saaks hamba verele...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'CM4\'

                    Originally posted by Jyrka


                    see on loomulkult tore et nad raiskavad aega asjade peale mis on tõeliselt tähtsad nagu skinstaili süsteem, alati kui ma mingit manager mängu pelama hakkan vaatan et kas saaks skinnida
                    /me ainult muheleb Jyrka jube hea iroona peale

                    Igatahes on siin küll Jyrkal õigus, mõttetu 2D mpotori ja mingi skinnisüsteemi peale raisatakse aega, pigem tasuks ikka sisuga tegeleda.

                    Ning see 2D või 3D on niikuinii mõttetu saast iga manageri mängu juures (eriti muidugi CM-i puhul), ei mingit reaalsust, nagu ka demos näha oli.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'CM4\'

                      mina arvan küll et see 2d teeb mängu huvitavamaks.st seda et siis tuleb hakata mängupildi järgi taktikat muutma jne.see teeb mängu raskemaks,mis on hea iseenesest.aga noh enne kui mänginud pole ei saa midagi kindlalt väita.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'CM4\'



                        no vähemalt enne siin küll räägiti, et on päris eraldi eesti liiga.
                        ma küll vaatan, et uue versiooni ootsuses on võimalik 3. versiooni võimalik osta originaalina isegi 10 naela eest. aga nojah, seal need eesti värgid ju valdavalt puudu.
                        Mis üldse originaalmängu ostes võiks odavam nipp olla võrgus? Briti Amazon? Mingid põhjamaade värgid? Muidu on see 25 naela ringis

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'CM4\'

                          Eesti liiga tuleb järgmine aasta, ilmselt esi ja MLga, aga see aasta on kõvasti täienenud mängijate arv, näitajad, klubid jms

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Originally posted by Stennur


                            Eesti liiga tuleb järgmine aasta, ilmselt esi ja MLga, aga see aasta on kõvasti täienenud mängijate arv, näitajad, klubid jms
                            Ehh, see oleks siis päris tegija, kui kunagi tulevikus ka eesti liigat pelada saab jälle mingi vaheldus...

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'CM4\'


                              Mul oleks pisut rumalam küsimus - kas keegi teab, kust saab Tallinnas CM-i originaalvarianti osta? Eriti just näha pole olnud...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X